
Anky van Grunsven in een gele GT2?
Yep, volgens appeltje (Woensdag Porsche-dag!) is het afgebeelde exemplaar van Anky van Grunsven, die op dat moment een onderonsje had met de politie in verband met een radar detector…
Meer flashbacks: de Opel GTC Concept, de Citroen sBarro Cruise Crosser en de prachtige Diatto Ottovu Zagato.
Wouter en Ruben gingen op bezoek bij het Duitse Oettinger en reden in een getunede Golf GTI en een tweetal getunede Audi’s, uiteraard allebei met video!
We hadden echter meer videomateriaal, oa een overzicht van Spyker, een 997 GT3 op de ring, een X5 op twee wielen en een demo van het Orgasalarm!
Eurlings wilde haast maken met kilometerheffing (ambtenaren en haast?) terwijl een Duitse collega uit Baden-Württemberg alle berijders van Japanse auto’s als verrader betitelde… originele insteek.
The orgasalarm!! lijkt mij de Europese versie van KITT
Een gele GT2… Mooi
Die Porsche wordt vaak zwaar onderschat (vooral de nieuwe GT2 dan), even snel als een carrera GT, maar ziet er uit als een 911
Ik vind die wielen niet helemaal eronder staan, die zijn voor een turbo.
Of spuit ze geel of antrazit of bel ff met techart AnKiE!
Sportec mag ook.
Voor de reast een coole bak voor ons ruitertje (ferrari had passender geweest)
Ah, die 2 getuunde audi’s dateren nog van een tijd toen er op autoblog daadwerkelijk een review geschreven werd…
Afschuwelijk lelijke velgen, 1 van de weinige zaken die bij Porsche voor verbetering vatbaar zijn. Enkel de velgen van de 997 Turbo zijn ok.
Gisteren in Solingen (D) nog een GT2 gezien. In zilver. En ondanks dat ‘t op een gewone 911 lijkt, heeft ‘ie toch wel een heel duidelijke ‘presence’. Gaaf. Die wil ik wel
Tuning met Anky. Ondanks de ene extra PK gaat de Porsche niet echt sneller dan voorheen
afschuwelijke velgen ??? dan zie ik zeker hele andere maar die velgen die onder die gele 996 gt2 hierbovenstaan zijn echt te bruut !!!!!!!
Zijn Turbo II velgen, staken standaard onder de 996 GT2 MKI. De MKII kreeg er andere die op die van de GT3 (996 MKII) lijken. Maar vind dit best wel keurige velgen!
En ze dacht nog net ongezien met haar subtiele autootje langs die politiepost te rijden…
LOL
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Onbeschrijfbaar jeugdsentiment met een zwarte Countach
Stukje cultuur!
Coowl!
James achtervolgt een vrouwtje in een Mustang...
Een reclame over de fiat panda in de jaren '80. Grappig op niet grappig.
Pure Nostalgie!
De tijdloze witte Lotus Esprit van James Bond.
Nadat de Daytona van Sonny is opgeblazen krijgt hij de beschikking over dez...
Fred van der Vlugt voor de AVRO op de Autorai in 1981. Over de crisis en al...
Iedereen die Miami Vice kent, die kent deze scene...
We blikken vooruit op het komende jaar... Aldous: 2012 wordt het jaar waarin Tesla critici de...
Wat waren de belangrijkste onderwerpen van 2011; welke artikelen zijn het meest gelezen? Tja,...
Een overzicht van de meest recente rijtesten. Het zijn er nogal veel, dus we zetten ze even op...
Gelukkig was het vorig jaar in juni lekker warm, dus kon Laura probleemloos in haar ondergoed pla...
De Tata Nano Cabrio, kennen we em nog? Of wat dacht je van een Jaguar XJR stationwagen? Ook hoord...
Een week vol leuke nieuwtjes, zon en politiek. Want vorig jaar gingen we stemmen. De politiek kre...
Yep, een jaar geleden hadden we een leuke Top 10 met auto gerelateerde tattoo's, maar er was nog ...
Kennen we de Brabus SL65 Black Series Stealth (met 820 pk) nog? Ongetwijfeld, want zo'n bruut app...
Wat je hier ziet is 1 van de 41 Playmates die sinds 1964 in de Playboy stond. Uiteraard is het ge...
Wat gebeurde er allemaal exact een jaar geleden? Nou, er was een meeting waarbij maar liefst 21 M...