
Ook onze vrienden van Gumpert zijn volgende week aanwezig op de autoshow van Genève, speciaal voor de gelegenheid nemen ze een “all black” Apollo mee.
In 2006 liet Gumpert de productieversie van de Apollo zien (650 pk) en in 2007 werd de raceversie (800 pk) getoond. Dit jaar is het wellicht iets minder bijzonder, geen extra paardjes maar uitsluitend een andere bodykit/kleur. Maar dat is geen probleem, zwart is immers het nieuwe wit. Nu maar hopen dat ie mat is…
Afbeelding met dank aan worldcarfans!
‘k Las een tijdje geleden in Autobild dat het Gumpert helemaal niet voor de wind gaat, en dan vooral financieel. Een veel lagere productie dan verwacht en weifelende investeerders blijken de grooste zorgen.
Maar ze staan dan toch weer op Genève (in tegenstelling tot Brussel waar wel een Apollo stond maar niet op een Gumpert-stand, wel die van een Belgische tuner)
Beetje vreemd dat het enige nieuws dat Gumpert telkens lijkt te hebben zich beperkt tot een ander kleurtje. En een elektrische racebaan met Gumperts.
Beetje vaag…
All black, de wielen zijn toch wit oO :p
Gumpert moet racen, als ze daar aandacht krijgen, zal het wel goed lopen.
Kunnen ze ook nog geld slaan uit raceversies zoals Mosler…
Ik dacht laatst ook gelezen te hebben Autobild dat het helemaal niet goed ging met Gumpert en dat ze op het randje stonden.
@Klassiekerrally
En ja wat kun je anders doen dan een ander kleurtje als je blijkbaar toch geen geld om te besteden hebt
Haha en zouden ze idd meer aandacht trekken als het voertuigje in het mat zwart geschilderd zou worden. Lijkt me niet echt, ze moeten wat meer gaan doen aan publiciteit. Zou ze goed doen een beetje racen.
Ziet er stukken beter uit dan dat grijze stuk schroot in brussel.
Dit is zo’n brute auto
En eigenlijk nog goedkoop ook gezien zijn topprestaties
als ik me niet vergis zo’n 260.000 € (In België althans)
Zo te zien is die nieuwe bodykit een stuk mooier
kun jij daar een wallpaper van maken aub.
Binnenkort gaat mijn baas der mee race in lyon. Met de raceversie der van dan e. Toch maar verlof vragen en meegaan denk.
dit is ongetwijfeld de bruutste bak die ik ken…
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Vandaag waren de eerste trainingen voor de 24 uur van de Nürburgring e...
Fijn geluidje!
Actiebeelden (en geluiden) van de Gumpert Apollo
BMW M5 Touring, Corvette C6 Z06, Gumpert Apollo, Lamborghini Murcielago LP6...
Hier een paar foto's van de gumpert apollo. Hij stond achter de pitstraat b...
Wat een beest!! Prachtig! Nog nooit eerder gezien!
Nogal dramatisch gemonteerd Gumpert Apollo filmpje.
Ik zag dit race-monster op de Nürnburgring... En ik dacht dat het een...
Kwam deze tegen bij de start/finish van de Nürburgring. Wat een ding.
Om met de woorden van de aanwezige autoblogger te spreken: fucking dik! Vandaag maakte Gumpe...
Het Duitse blad Sport Auto trok een heel blik gewone supercars en getunede supercars open om eens...
Een paar dagen geleden konden we jullie al melden dat die stiekemerds van Gumpert het ronderecord...
Het record van Donkervoort op de Nürburgring is aan diggelen gereden. Er is een nieuwe konin...
Gumpert heeft deze verlaagde (check het dak) Apollo Speed meegenomen naar Geneve. Mooi? Nee! Maar...
Gumpert is er volgende maand in Genève ook weer bij met de Apollo. Niet met de Apollo Spor...
Een Murcielago LP640 geen trage jongen, maar een Gumpert Apollo heeft een vergelijkbaar vemogen, ...
De Gumpert Apollo, een 750 pk monster voor op racebanen die je ook als dagelijks vervoer mag gebr...
Vorige maand meldden we nog dat de hybride Gumpert Apollo die de 24 uur van de Nürburgring...
Gumpert doet mee met de groene mode en zal volgende maand met een hybride variant van de Apollo d...
Mamma Mia, wat een dikke Duitser! Over de Gumpert Apollo Sport hoeven we eigenlijk niets meer te ...