Lumma CLR X530 diesel

Gepost op 11-03-2008 om 14:03 door in BMW, SUV, Tuning | 22 Reacties »

Lumma clr x530
Lumma Design heeft op basis van de BMW X5 3.0d en 3.0sd een bodykit met performance pakket gemaakt. De CLR X530 zagen we al eens, deze bodykit valt echter op vanwege de witte lak en bijpassende witte velgen. De sneeuwwitte jetsers komen in maatje 22-inch, dat is namelijk de minimale eis als je serieus genomen wil worden in je SUV.

Het performance package bestaat uit een toename naar 275 pk en 600 Nm (voor de 3.0d) en 330 pk en 660 Nm (voor de 3.0sd). Ook wordt de dieselmotor optisch wat aantrekkelijker gemaakt, Lumma strooit onder de kap met carbon onderdelen en rood geverfde componenten. Op die manier kun je op feestjes zonder schaamte je dieselmotor laten zien.

Lumma clr x530
Lumma clr x530
Lumma clr x530

22 REACTIES

Dotternetta [ reply ]
11-03-2008 om 14:05

Geslaagde voorpartij

ik zie enkel wat zwarte vlekken… misschien hadden ze beter een andere achtergrond/lakkleur gekozen… :P

Ikzelf zou niks of nauwelijks iets vertimmeren aan een X5, maar ze hadden op z’n minst dat lelijke stukje gaas onder de 2 nieren kunnen wegwerken. Want dit is geen porem al zeg ik het zelf.

mooi, enkel zonder de witte velgen

yannickh [ reply ]
11-03-2008 om 14:14

vind ik echt geslaagd!

Een zwarte velg eronder zou mooi zijn!

wat kijkt ie chagarijnig ;)

astondriverinspe [ reply ]
11-03-2008 om 14:26

Toen ik de foto zag zonder de tekst dacht ik heel even dat het om zo’n chinees namaakgeval ging! Haha. Maar ff serieus, voor mij hoeft deze bende er niet op, de auto is standaard veel mooier.

stofmeister [ reply ]
11-03-2008 om 15:02

blijft een super mooie auto

lovebuddy [ reply ]
11-03-2008 om 15:06

@laurens
Je hebt gelijk man.
De niertjes een beetje groter, en dan de Alpina ingrediƫnten : B5S motor, voorspoiler en Velgen, striping, groen kleurtje en het gekende Alpina interieurtje.
Meer moet dat niet zijn

mooi gedaan al is die voorbumper net een sneeuwploeg. maar het past er wel bij. alleen erg jammer dat er wel over de motor geschreven wordt maar dat er geen foto’s zijn gemaakt. dat carbon met rood had ik wel willen zien. en wat zijn de prestatieverbeteringen t.o.v. de standaard versies. alleen de toename van het vermogen en trekkracht is wel leuk en aardig maar ik wil meer cijfertjes zien.

jammer van die wielkasten alleen, nu lijkt het net een on-proportionele 3 serie touring…

schnitzerken [ reply ]
11-03-2008 om 17:26

nee, die heeft het niet, doe maar een gewone witte X5 met M-pack…

Witte velgen rules!

Maar dan meer op een donkerblauwe auto ofzo, dit is wel errrrrrrug wit!
En dat tupperware-pakket is natuurlijk belachelijk.
Lumma Design moeten ze gewoon Lumma gaan noemen, want met Design heeft het niks te maken…

Meestal vind ik t niet mooi als er een tuner aan een BMW gaat zitten, maar Lumma maakt er in mijn ogen weer een uitzondering van.. gewoon heerlijke auto, net als wat ze met de vorige beemers deden. Alleen had ik voor zwarte velgen gekozen(lekker veel spaken) en een gepolijste rand. Dat maakt hem af zo op een witte auto:D

Autobandventieldopje [ reply ]
11-03-2008 om 18:16

hahaha en dan een uur later aankomen met ‘t bericht dat diessszel slecht is voor de hersenen…mooie combi die twee blogs bij elkaar…wel lekker pooieraal geheel zo in het wit…je kan lulliger voor de dag komen.. ;)

Rick dos [ reply ]
11-03-2008 om 18:45

Het ziet er gewoon niet uit. En die kleur maakt het er al niet mooier op.

-edit: nutteloze bijdrage-

Gadverdamme!
Lijkt nu op de voorkant van een X3. En dat is de meest bizare lelijke auto van Duitsland.

bmw6cil4life [ reply ]
11-03-2008 om 23:41

leuk. maar zou toch gaan voor de 5-serie touring.

-edit: 1 uitroepteken is genoeg!-

suv ding zeg!!!!!

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!