Duister: S-klasse getuned door Wald

Gepost op 25-03-2008 om 18:48 door in Mercedes, Tuning | 39 Reacties »

S-klasse door Wald
De Japanse tuner Wald International heeft de Mercedes S-klasse (W221) onder handen genomen. Het resultaat is de Wald Black Bison Edition Sports Line, en deze is zwarter dan zwart. If you only knew the power of the Dark side.

Als basis werd de S63 AMG genomen, en met 525 pk is dit van zichzelf al geen loser. Misschien vindt Wald van wel en zal het 6.2 V8-blok wat verder opgekieteld worden, maar dit zal later bekend gemaakt worden.

De buitenkant is in ieder geval grondig onder handen genomen met de traditionele tuning-behandeling. Check vooral die (coño) dikke gesmede velgen, als je ze kunt vinden tussen al het zwart (via WCF).

S-klasse door Wald

S-klasse door Wald

S-klasse door Wald

S-klasse door Wald

S-klasse door Wald

S-klasse door Wald

S-klasse door Wald

S-klasse door Wald

S-klasse door Wald

39 REACTIES

Normaal ben ik niet zo’n voorstander van dit soort tupperware, maar deze is wel erg lekker!

Black Beast!:)

Hij is nogal luguber. Maffia anyone? :P

de voorkant lijkt wel een beetje op die van Brabus, zo met die mistlampen.. Voor de rest vind ik hem zeker wel geslaagd alleen ben ik niet altijd fan van Black on Black.. had eerder voor mooie LM velgen gekozen..

Vooral ook erg opvallende(move the fuck away) breedstralers. Ideaal voor de linkerbaan-verslaafde automobilist. :twisted:

Misstaat niet voor Boudoir in R’dam

Rick dos [ reply ]
25-03-2008 om 18:59

Nee, vond ik de CL uitvoering van Wald véél beter.

Heerlijke wagen maar ik begrijp niet waarom deze tuner de specs niet meteen vrijgeeft. Van andere tuners krijgen we voor 95% toch ook meteen de specs te zien?
Ach ja, je hebt wel iets bruters dan een S63 AMG wat opzich al geen lieverdje is, dus dat zal heus wel goed zitten.
Ik gok:
525 pk–>550 pk;
630 Nm—>670 Nm;
4,6 sec naar 100 per uur–>4,3 sec naar 100 per uur. (Voor een S?)

Het ziet er stuk voor stuk wel gelikt uit.. Maar het geheel vind ik niet zo denderend.. Die kleine vleugeltjes boven de achterruit en op de kofferbak zijn niet echt mooi in het geheel en de zijkant is niet te verteren als je nagaat dat de voor- en achterkant toch best goed gevormd zijn.. Sideskirts zijn me net te wild voor een klassebak als een S..

Ben benieuwd naar de cijfertjes.. Peeka’s en vooral de Newtonnetjes :-D

@ Sir Smokalot

Is het niet een 6.3 V8?

nope .. net niet .. niet .. helemaal niet ..
maar ik zit dan ook weer niet bij de yakuza ..

Pannekoek [ reply ]
25-03-2008 om 19:27

”Check vooral die (coño) dikke gesmede velgen”

LOL.. :D :lol:

Ziet er best leuk uit. Auto had iets hoger op zijn poten mogen staan.

@ M Freak, 63 is historisch dingetje van Mercedes. Er zit een 6.2L ongeblazen V8 in de 63 serie in tegenstelling wat de naam doet vermoeden.

Cõno Patrick, deze auto is viesss

“Als basis werd de S63 AMG genomen, en met 525 pk is dit van zichzelf al geen loser. Misschien vindt Wald van wel…” Zoiets lees je nu altijd in een intro van een tuning-artikel!

Normaal vind ik dit soort werken ook niet zooooo.
DEZE???

Wundabarrr Vooral van achter is die strak in lijn..

K-kalkan [ reply ]
25-03-2008 om 20:19

damn wat ziet dat er geil uit, alleen waarom zijn de remklauwen niet zwart :( ?? naja toch klopt All is Black niet blijkbaar! :lol:

vette bak!
zijn er geen “echte” foto’s?

Nice vooral die achterkant
maar alleen die afschuwlijke mistlampjes haal die er dan ook af.

Die auto is viiieesssss!

@Laurens.

Viieesssss? Hij glimt als een hondenlul in het maanlicht. Hij is hartstikke schoon man. ;)

majinstar [ reply ]
25-03-2008 om 20:46

Ik heb ooit gezegd dat ik de S65 amg een dope bak vindt. Maar na een paar keer gezien te hebben. Kom ik terug op mijn besluit.

De S klasse is spuuglelijk.

Frasker (Maserati MC12) [ reply ]
25-03-2008 om 21:40

Duits(t)er? (in de titel)

zet maar bij me op stoep ;) tjesus man, een a black beast for sure, die afwerking, prachtig

bartholomeo [ reply ]
25-03-2008 om 22:55

zou ook nog mooi zijn in het mat zwart :p

Imposant.

Waar zijn de Chrome velgen ?!!

G. de Groot [ reply ]
25-03-2008 om 23:54

Meneer Yakuza’s company car.

I’m the road warrior! 8)

Duister vermaak! Love it.

Wow een door japanners gestylde auto die autobloggers mooi vinden :|

Damoklets [ reply ]
26-03-2008 om 9:38

Walgelijk, wat een ordinaire bak! En een spoilervormgeving van lik-me-de-kloten…
“Maar die 4 ronde schijnwerpertjes komen helemaal niet terug in de vormgeving….”, “Jawel joh, die uitlaten zijn toch ook 4…eh…shit ovaaltjes!” en meer van dat soort missers… Luchthappertje hier, nepdiffusertje daar…bah die onprofessionele willekeur.

Echt een samengeraapt zooitje, en zal nooit door de normale S-classe doelgroep(executives) worden aangeschaft. (Kom zelf uit zo’n wijk).

Wellicht weer wat voor de wannabe’s, kampers, loterijwinnaars, maffialeden en Amerikanen (boegbeeld voor smakeloosheid). Die rijden enkel in deze rommel.

Nightrider, eat your heart out!

Kijk is verder dan de normale S-classe doelgroep uit NL, Amerikanen zie je sneller hun paar ton kostende auto stylen/tunen dan de Hollanders.
jaloers?

een echte boevenbak!

Damoklets [ reply ]
26-03-2008 om 10:44

Nee, jaloers zal ik hier nimmer op (hoeven) worden. Ik kan best verder kijken dan whatever, maar die discussie is al eerder gevoerd. Wat jij ervan denkt moet je zelf weten, maar voor mij is het wel bewezen. Daarbij is vormtaal heel belangrijk in een ontwerp en ik weet (dus niet denken of hopen, maar weten) dat die vorm-taal/samenhang hier niet aanwezig is. Daardoor mis ik in dit soort tuning/styling de diepgang, het is oppervlakkig.

Maargoed het is prima dat die doelgroepen deze oppervlakkige styling willen, maar geef het dan toe dat je qua vormgeving niet te goed onderlegd bent.
(Net (sommige)vrouwen die meteen de hakken in het zand zetten als je zegt dat ze(sommigen) niet kunnen autorijden…..Het geeft niet en is niet per definitie fout, maar geeft het gewoon toe dan zal het nooit een big issue worden.)

Dus het is prima dat iemand dit mooi kan vinden, want ik ga niet iedere liefhebber duidelijk maken wat er niet aan klopt. Voor mij voelt dat exact hetzelfde als een (gemiddelde) vrouw uitleggen waarom wij mannen 2 uitlaten mooier vinden dan 1….:
Namelijk dat leg je niet uit, dat snappen ze niet…

the bugcollector [ reply ]
26-03-2008 om 10:56

Iedere keer als je hem start zegt de satnav:
“I’m your father Luke.” en begint daarna zwaar astmatisch te hijgen.
Om hiervan af te komen staat er een Yoda in de optielijst.

Helemaal lekker :) De beste Benz is een foute Benz.

Nu die achterkant nog op orde en die trend van 4 uitlaatpijpen die te ver uitsteken afkappen (gewoon twee stortkokers die niet lomp uitsteken) en een strakke achterkant, en ik wordt misdadiger van beroep!

die 4 mistlampen weg, en de standaart amg uitlaten terugzeteen dan is ie perfect

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!