
De Japanse tuner Wald International heeft de Mercedes S-klasse (W221) onder handen genomen. Het resultaat is de Wald Black Bison Edition Sports Line, en deze is zwarter dan zwart. If you only knew the power of the Dark side.
Als basis werd de S63 AMG genomen, en met 525 pk is dit van zichzelf al geen loser. Misschien vindt Wald van wel en zal het 6.2 V8-blok wat verder opgekieteld worden, maar dit zal later bekend gemaakt worden.
De buitenkant is in ieder geval grondig onder handen genomen met de traditionele tuning-behandeling. Check vooral die (coño) dikke gesmede velgen, als je ze kunt vinden tussen al het zwart (via WCF).









Normaal ben ik niet zo’n voorstander van dit soort tupperware, maar deze is wel erg lekker!
Black Beast!:)
Hij is nogal luguber. Maffia anyone?
de voorkant lijkt wel een beetje op die van Brabus, zo met die mistlampen.. Voor de rest vind ik hem zeker wel geslaagd alleen ben ik niet altijd fan van Black on Black.. had eerder voor mooie LM velgen gekozen..
Vooral ook erg opvallende(move the fuck away) breedstralers. Ideaal voor de linkerbaan-verslaafde automobilist.
Misstaat niet voor Boudoir in R’dam
Nee, vond ik de CL uitvoering van Wald véél beter.
Heerlijke wagen maar ik begrijp niet waarom deze tuner de specs niet meteen vrijgeeft. Van andere tuners krijgen we voor 95% toch ook meteen de specs te zien?
Ach ja, je hebt wel iets bruters dan een S63 AMG wat opzich al geen lieverdje is, dus dat zal heus wel goed zitten.
Ik gok:
525 pk–>550 pk;
630 Nm—>670 Nm;
4,6 sec naar 100 per uur–>4,3 sec naar 100 per uur. (Voor een S?)
Het ziet er stuk voor stuk wel gelikt uit.. Maar het geheel vind ik niet zo denderend.. Die kleine vleugeltjes boven de achterruit en op de kofferbak zijn niet echt mooi in het geheel en de zijkant is niet te verteren als je nagaat dat de voor- en achterkant toch best goed gevormd zijn.. Sideskirts zijn me net te wild voor een klassebak als een S..
Ben benieuwd naar de cijfertjes.. Peeka’s en vooral de Newtonnetjes
nope .. net niet .. niet .. helemaal niet ..
maar ik zit dan ook weer niet bij de yakuza ..
http://www.autojunk.nl/clips/view/134606
everything fades to black!!
Ziet er best leuk uit. Auto had iets hoger op zijn poten mogen staan.
@ M Freak, 63 is historisch dingetje van Mercedes. Er zit een 6.2L ongeblazen V8 in de 63 serie in tegenstelling wat de naam doet vermoeden.
Cõno Patrick, deze auto is viesss
“Als basis werd de S63 AMG genomen, en met 525 pk is dit van zichzelf al geen loser. Misschien vindt Wald van wel…” Zoiets lees je nu altijd in een intro van een tuning-artikel!
Normaal vind ik dit soort werken ook niet zooooo.
DEZE???
Wundabarrr Vooral van achter is die strak in lijn..
damn wat ziet dat er geil uit, alleen waarom zijn de remklauwen niet zwart
?? naja toch klopt All is Black niet blijkbaar!
vette bak!
zijn er geen “echte” foto’s?
Nice vooral die achterkant
maar alleen die afschuwlijke mistlampjes haal die er dan ook af.
Die auto is viiieesssss!
@Laurens.
Viieesssss? Hij glimt als een hondenlul in het maanlicht. Hij is hartstikke schoon man.
Ik heb ooit gezegd dat ik de S65 amg een dope bak vindt. Maar na een paar keer gezien te hebben. Kom ik terug op mijn besluit.
De S klasse is spuuglelijk.
Duits(t)er? (in de titel)
zet maar bij me op stoep
tjesus man, een a black beast for sure, die afwerking, prachtig
zou ook nog mooi zijn in het mat zwart :p
Proud to be fout…
Imposant.
Waar zijn de Chrome velgen ?!!
Meneer Yakuza’s company car.
I’m the road warrior!
Duister vermaak! Love it.
Wow een door japanners gestylde auto die autobloggers mooi vinden
Walgelijk, wat een ordinaire bak! En een spoilervormgeving van lik-me-de-kloten…
“Maar die 4 ronde schijnwerpertjes komen helemaal niet terug in de vormgeving….”, “Jawel joh, die uitlaten zijn toch ook 4…eh…shit ovaaltjes!” en meer van dat soort missers… Luchthappertje hier, nepdiffusertje daar…bah die onprofessionele willekeur.
Echt een samengeraapt zooitje, en zal nooit door de normale S-classe doelgroep(executives) worden aangeschaft. (Kom zelf uit zo’n wijk).
Wellicht weer wat voor de wannabe’s, kampers, loterijwinnaars, maffialeden en Amerikanen (boegbeeld voor smakeloosheid). Die rijden enkel in deze rommel.
Nightrider, eat your heart out!
Kijk is verder dan de normale S-classe doelgroep uit NL, Amerikanen zie je sneller hun paar ton kostende auto stylen/tunen dan de Hollanders.
jaloers?
een echte boevenbak!
Nee, jaloers zal ik hier nimmer op (hoeven) worden. Ik kan best verder kijken dan whatever, maar die discussie is al eerder gevoerd. Wat jij ervan denkt moet je zelf weten, maar voor mij is het wel bewezen. Daarbij is vormtaal heel belangrijk in een ontwerp en ik weet (dus niet denken of hopen, maar weten) dat die vorm-taal/samenhang hier niet aanwezig is. Daardoor mis ik in dit soort tuning/styling de diepgang, het is oppervlakkig.
Maargoed het is prima dat die doelgroepen deze oppervlakkige styling willen, maar geef het dan toe dat je qua vormgeving niet te goed onderlegd bent.
(Net (sommige)vrouwen die meteen de hakken in het zand zetten als je zegt dat ze(sommigen) niet kunnen autorijden…..Het geeft niet en is niet per definitie fout, maar geeft het gewoon toe dan zal het nooit een big issue worden.)
Dus het is prima dat iemand dit mooi kan vinden, want ik ga niet iedere liefhebber duidelijk maken wat er niet aan klopt. Voor mij voelt dat exact hetzelfde als een (gemiddelde) vrouw uitleggen waarom wij mannen 2 uitlaten mooier vinden dan 1….:
Namelijk dat leg je niet uit, dat snappen ze niet…
Iedere keer als je hem start zegt de satnav:
“I’m your father Luke.” en begint daarna zwaar astmatisch te hijgen.
Om hiervan af te komen staat er een Yoda in de optielijst.
Helemaal lekker
De beste Benz is een foute Benz.
Nu die achterkant nog op orde en die trend van 4 uitlaatpijpen die te ver uitsteken afkappen (gewoon twee stortkokers die niet lomp uitsteken) en een strakke achterkant, en ik wordt misdadiger van beroep!
die 4 mistlampen weg, en de standaart amg uitlaten terugzeteen dan is ie perfect
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
in het kort, de CL 63 amg aangepakt door Wald
weer een lekker dagje Rotterdam!
Tuning. Vetheftig.
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Gevonden op 't Net: Een stevig stukje huisvleit van AMG. Soweit ich we...
Past perfect bij de 30jarige verjaardag
Kwam op de computer deze fotos nog tegen die ik bij de afgelopen ChampCar r...
Volgens mij is de achterkant van een W140 en de voorkant van een W221 met A...
Een hele rare CL63 AMG. Heeft de voorkant van Brabus.Maar de achterkant wee...
Mercedes S-klasse 420 CDI L Nachtsichtassistent Ai.
Koop nu voor slechts 86.081,00
Mercedes S-Klasse 250.
Koop nu voor slechts 86.068,00
Mercedes S-klasse S 350 CDI BlueEFFICIENCY.
Koop nu voor slechts 85.950,00
Mercedes-Benz S-klasse 400 HYBRID Lang AMG uitgevoerd.
Koop nu voor slechts 85.000,00
Mercedes-Benz S 420 Cdi Lang Automaat Prestige Plu.
Koop nu voor slechts 84.800,00
Mercedes-Benz S-Klasse Lang 420 Cdi Automaat Prestige Plus.
Koop nu voor slechts 84.500,00
Voordat de S-Klasse met pensioen gaat poept het prettig gestoorde Wald er nog even een nieuw ople...
Drie pogingen om te raden waar deze auto gespot is zouden er veel te veel zijn. Voor de meest biz...
Inden Design heeft een oplossing voor alle Mercedes S500-eigenaren die toch liever een S65 AMG ...
New York by night en een Mercedes C63 AMG Coupé. Zo veel details in deze foto's kloppen pr...
Iemand nog op zoek naar een lekkere dikke station? Dan valt deze door Kicherer getunede C63 AMG s...
Door de jaren heen zijn auto’s gegroeid. In de lengte, in de breedte, in de hoogte, en in uitrust...
Opgepoetst, geen spatje modder meer te zien en 24 inch jetsers er onder. Nieuw van SR Autogroep: ...
Hoewel de logica ervan me een beetje ontgaat, is er al een flink aantal tuners dat zich op AMG's ...
En niet zomaar een getunede G55 AMG, maar eentje die behoort tot de immense vloot heerlijkheden v...
Onze Japanse vrienden van WALD vonden het hoog tijd om het tuningspakketje voor de S-Klasse een o...
Na de KICHERER SLS 63 CP komt de Duitse tuner met een nog dikkere versie van de Mercedes SLS. Des...
Onze geliefde Japanse vrienden van Wald International hadden al een teaser gestuurd van hun visie...
Het is weer zomer en dat betekent dat iedereen beter weer en vooral betere cocktails opzoekt in o...
HEEEEEYYYYYYY, this SHU from WALD International! Wij van autoblog zijn dol op de Black Bison ...
De Mercedes CLK63 AMG Black Series behoeft geen aanpassingen, want standaard heeft de brute Benz ...
Altijd leuk, zo'n oude S-klasse opkalefateren. De Japanse tuner Wald International stuurt ons &...
Liefhebbers van de G-klasse kunnen hun lol niet op vandaag. Nadat we eerder vandaag de update voo...
Wald International ging al met de CL-klasse aan de slag nog voordat deze bij de dealers stond. Da...
Alles is vergankelijk en dus heeft Japanse tuner Wald International het eerdere tupperware prog...
Bizar apparaat van AMG, een 7,3 Liter V12 in je stationbak! Het schijnt dat er speciaal voor een ...
Op die B25 AMG kan je toch wel even wachten (als hij al komt), dus zorgt Brabus voor zijn eigen a...
Deze hadden we nog niet. Carbon en goud in één. Gelukkig is er voor alles wel een g...
Nog meer foto's van de indrukwekkende speeltjes die gereden werden door Kimble. We hebben d...
Eerder vandaag schreven we over de oprolactie van Megaupload in Nieuw-Zeeland, maar helaas ontbra...
Tsja, dat krijg je nou als je de elementen overmoed, Rusland, alcohol en Mercedes S65 AMG met elk...