
Sommige mensen zien Zagato als een soort vrouwelijke bodybuilder, anderen vinden de stijl overdreven en onhollands (dus goed). Mocht je je afvragen voor hoeveel zo’n GT’tje over de toonbank gaat; volgens Italiaanse bronnen kost de GTZ zo’n acht ton euro. In Nederland kun je dus rekenen op een miljoentje ofzo, dat is ruim vier keer de normale prijs van een Continental GT!
De Bentley Continental GTZ is gebaseerd op de Continental GT-Speed en is door Zagato voorzien van een speciale carrosserie. Alleen de achterlichten (uiteraard met LEDjes) schijnen al 50.000,- euro gekost te hebben. Men heeft de W12 overigens met rust gelaten, de GTZ heeft de beschikking over 610 pk en 750 Nm (via autoblog.it).
De GTZ wordt in een gelimiteerde oplage verkocht en er zullen in totaal negen units gemaakt worden. Deze negen klanten moeten zelf een Bentley aanleveren en betalen 550.000,- euro aan Zagato.
Gallery: Bentley Continental GTZ by Zagato | |||
Ik zou het gelijk doen. Zo’n bijzondere wagen!
zwaar overdreven. dit koop je maar voor 1 rede en dat is show verkopen
Ga met die 550.000 Euro gewoon naar een andere coachbuilder en laar daar van je Bentley een auto maken waar er echt maar 1 van is!
Lukt wel met ruim een half miljoen toch??
Ik vind het wel jammer dat ze bij zagato niet echt hun best hebben gedaan op deze auto… Ten minste dat hoop ik voor ze…
ik vind het geheel klopt wel kloppen maar ik ben nie zon liefhebber van zon kont de rest vind ik um wel strak
dus dat word een bank beroven
eerst kentekenen en dan naar zagato ??
scheelt toch een tikkie bpm of niet
ik denk niet dat dat zo werkt…
Ze gaan er maar 9 bouwen…
@ bobbejaan: inderdaad, eerst op kenteken zetten en dan verbouwen.
Zo werkt het bij nagenoeg alle moderne special coachbuilt auto’s om de typegoedkeuring van het basismodel te behouden.
Die achterlichten zijn misschien wel mooier dan origineel, maar de rest van de auto, k weet het niet. Ziet er wel erg klasse uit, maar de grille steekt voor mijn gevoel erg naar voren, en houd erg hoog op.
eh…yaiks…en dat voor zo veel geld…
Doe mij dan maar een ‘gewone’ GT Speed, dan koop ik van de rest een huis met garage ![]()
Of ik gebruik ‘t voor de running costs.
Hmmm toch weer ‘n moeilijke beslissing.
Ach, what the heck, ik heb maar € 2,50…
Leuk speelgoedje om in je garage te zetten en waarschijnlijk ook nog een goeie termijnbelegging op 50 jaar!!
Das eens wat anders dan die standaard alternatiefjes à la bentley, aston martin amg etc
Geef er mij maar eentje
Kwijl…. Wat is ie mooi!
50 duizend euro?
Als ik zo’n achterlichten wil koop ik wel een lancia thesis!
maar het is en blijft een knap staaltje autodesign
ik vind hem er nog op achteruit gaan ook.. nee dankje, voor dat geld weet ik 100 betere alternatieven
Absurd, vooral voor zowat lelijks. Voor die 550.000 koop ik nog wel een rolls, wel wat bijleggen dan.
Valt er fiscaal niks te regelen dat het als kitcar geregistreerd kan worden oid? Aan de andere kant. Als je de 800k op tafel legt kan de BPM er ook nog wel bij. Mooi istie wel.
Als ik zo’n auto zou kunnen kopen, zou ik perse willen dat er “Bentley GTZ” op het kentekenbewijs komt te staan!
Maar ik neem aan dat dat zo is? het is toch een officieel model/type?
Zagato heeft in het verleden wel wat beters laten zien…
Hmmm dan zou ik die GT eerst maar even op kenteken laten zetten voordat ze hem gaan verbouwen, scheelt waarschijnlijk toch weer een hoop BPM!
@autoblogger .. dank u voor de eervolle vermelding ..
moest er meteen aan denken toen ik het plaatje zag ..
Zagato is hier flink uit de bocht gegaan. Met name de neus is een ware verminking ten op zichte van het origineel. Onze landgenoot Dirk Van Braekel gaat hier denk ik toch niet blij mee zijn.
prachtig ik zeg future classic
In geen 800.000 jaar zal ik (als ik het had) zoveel geld neerleggen voor zo’n “verkrachte” Bentley! Bah! Dit is echt doodzonde!
Worth every penny!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Erg zeldzaam! :o
Dit is een erg uitzonderlijke spot me dunkt! :D Ik zag deze gisteren in De ...
Filmpje
een paae spots uit noordwijk
De velgen zijn van 360 Forged.
Die man heeft een grote garage nodig !
Hierbij m`n complicatie over de spots van hongarije `08 M`n eerste, dus he...
Wat een lekkere GT ! Check die velgen ! Der kwam NOG een GT langs ;D
Nice!
Dit filmpje heb ik gemaakt bij de Bentley dealer. De kwaliteit van het film...
BENTLEY CONTINENTAL GT Speed.
Koop nu voor slechts 259.500,00
Bentley Continental GT.
Koop nu voor slechts 236.557,00
BENTLEY CONTINENTAL GTC Mulliner.
Koop nu voor slechts 234.950,00
Bentley Continental Gt Speed.
Koop nu voor slechts 229.500,00
BENTLEY CONTINENTAL GT.
Koop nu voor slechts 226.381,00
De bijzondere Bentley Continental GTZ (by Zagato) die in België rondtuft is weer eens opge...
Aangezien een normale Continental GT ongeveer net zo bijzonder en zeldzaam is als een Volkswagen ...
Grote smaakloze auto's kunnen toch heel lekker zijn. Je moet ze gewoon serveren met extra hete sa...
Oftewel: Rocket vs Refinement, Hooligan vs Gentleman. Zal de Playstation GT-R op kunnen tegen de ...
De Ierse tuner ONYX vergreep zich in het verleden al eens aan een paar Range Rovers. Maar nu hebb...
Opnieuw bewijst Beckham dat niet alle profvoetballers slechte smaak hebben. Deed hij eerder al go...
Hoe hang ik zoveel mogelijk tupperware aan een Continental GT? Geen nood, Platinum Motorsport...
Het einde van het jaar nadert, er ligt een dik pak sneeuw, wie een rijtje exclusieve auto's bez...
Speciaal voor alle velgenfetisjisten, ordernr VVS-082: Black Machined with Black Lip - F: 22x9 / ...
Uitgekeken op je ouwe Conti GT? En heb je warme gevoelens bij de Continental Supersports? Dan k...
De Rotterdamse Meent begint steeds interessanter te worden. De straat ontpopt zich als een soort ...
Er is Bentley blijkbaar veel aan gelegen om te bewijzen dat de nieuwe Continental GT Supersports ...
Bentleys snelste, lichtste en veruit lekkerste model krijgt een topless zusje! Als alles mee zit,...
Zo fout, maar zo lekker! En die Russische kentekenplaat maakt het in mijn ogen helemaal af. De Ru...
Of mijn collega Robbie wellicht latent homofoob is, dat zal ik 'm nog eens een keer recht op de m...
Knor, knor zegt het biggetje! Sorry, maar hier ga ik niks zinnigs over zeggen. Ik wil alleen k...
Voor mensen met meer geld dan inspiratie heeft Bentley weer een special-edition klaar staan. Ze n...
Ok, hij heeft geen extra power zoals de Mansory GT Speed dat heeft, maar dit is toch wel een biza...
De snelste Bentley ooit mocht tijdens het Goodwood Festival of Speed een rondje vlammen met niema...
De zeer bekende *kuch* kunstenaar Romero Britto heeft een Bentley Continental GT uitgekozen als a...
Bentley laat vol trots weten dat men het hart op de goede plaats heeft als het gaat om ons milieu...
Ook het leven als spotter/student gaat wel eens vermoeien. Vorige week was ik er tussenuit om d...
Zoals beloofd, we hebben wat extra info over de Continental GT Speed van Hamann. De vorige ke...
Leuk, zo'n Continental Supersports, maar deze Speed-GT van edo-competition doet er nog een schepj...
Aangezien de productie bij Bentley binnenkort toch voor lange tijd wordt stil gelegd hadden de in...