
De inkt op de RECTIFICATIE van Dodge Nederland was nog niet droog of het volgende bericht bereikte ons vanuit Amerika. Voor 2008 zouden 6.400 Challengers SRT8 geproduceerd worden, en die hebben allemaal al een eigenaar gevonden.
Behalve dan de 28 modellen die op dit moment op eBay aangeboden worden. De prijs van een nieuwe Challenger varieert (inclusief $2.100 gasguzzler tax) tussen de $40.000 en $43.000, maar op de veilingsite staan sommige al voor $60.000 in de lijst. It’s the ’05 Mustang craze all over again…
Maar niet getreurd. Modeljaar 2009 begint, naar goed Amerikaans gebruik, zo ongeveer rond augustus/september, dus dan zullen er weer flink wat nieuwe Challengers beschikbaar komen. Ook met minder sterke V6- en V8-motoren, en dat is prima want in Nederland kunnen we de benzine voor de SRT8 toch niet betalen… (bron: kickingtires)
Gallery: Dodge Challenger |
|||
Denk dat dit wel wat harder gaat dan de Mustang gekte
Dit is toch echt een klasse apart. Mustang GT 300 pk, Challenger – 425 pk
Dat doet pijn in het hart. Ik was van plan om aan me vader te vragen of hij er 1 zou kopen. Hij is toch op zoek naar een nieuwe 2 deurs auto. Ach ach..
coole auto behalve die rare achterkant en het gewicht
@phantom
wat is er mis met die achterkant? De challenger heeft altijd al een dergelijke achterkant gehad hoor


@ six trey; Wie zegt dat phantom die vroegere achterkant wel mooi vond dan?
‘t Is erg een coole bak, maar het origineel blijft toch net even een beetje cooler IMHO…
ik snap er geen hol van…. het is een amerikaan!!!
die wil je toch zeker niet hebben….
of zijn er echt zoveel mensen die op brute kracht en hersenloosheid vallen
Zijn er nu ook in nederland verkocht of niet?
@ Josje
Wat doe jij in gods hemels naam op dit forum..
Brute kracht, jummie
spreekt totaal in op mijn mannelijke jachtinstinkt
American muscle baby
@ Josje; Amerikanen wel ja. Volgens mij gaat dit over de totale verkopen, waarvan slechts enkelen voor Europa bedoeld zullen zijn, aangezien het pas zo kort bekend is dat ze toch maar wel hier verkocht zullen worden.
Trouwens, ik vind Amerikanen ook niet verkeerd hoor.
Als je zo’n auto koopt dan móet je weer je bakbaarden laten groeien, dan móet je weer een bos haar op je armen en borst hebben, dan móet e een vetkuif hebben.
Zo, en dan nu alleen nog mijn bril vinden….
….want zo zien échte mannen er pas uit. En dan kun je niet met van die pussywhip Mustangs rijden.
@Josje
Gevoel meinherr puur Gevoel
@ Rick Dos
Bakkebaarden – Check
Haar op armen/borst – Check
Vetkuif – Half check
Goeie bril – Check
http://tucloset.files.wordpress.com/2007/02/ray-ban-mirrored-aviator.jpg (2de van onderen)
Moet gaan lukken met de goede financiele ondersteuning
@ZwerverRoodbaard
Kijk, dat bedoel ik! Wij zijn tenminste echte mannen!
Dan doe mij ook maar zo’n Challenger. Mooi speelgoed om de CRX en Golf petjes mee te kakken te zetten.
Zonde dat hij niet met een handbak leverbaar wordt.
@Josje:Of je bent een vrouw of een dameskapper! (1 van de 2 zeker met deze naam) Dus blijf zitten in je Aygo of TT en schrap dit forum uit je computer want jij begrijpt er dan toch niks van !
@zwerverroodbaart:Geen appels met peren… de 425pk Challenger kan je alleen vergelijken met 500GT met zijn 500/475pk dus 1-0 voor de Mustang dus! En qua gekte denk ik dat de Mustang echt nooit overtroffen was en word om dit model gewoon nog meer mensen aanspreekt!
@Rick Dos:Lees nog ff mijn laatste comment van topic;Camaro/nurnburgring.
Je hints against de Mustang worden echt steeds minder subtiel! ![]()
Neem anders je snelste beemer mee naar circuit Lelystad a.s. zondag dan zullen we zien wie de echte pussy-sissy car heeft!! En dan we settle this for ones and all , hoe ze het in de 60er jaren ook deden … op de dragstrip! ![]()
Ik haal mijn bril en borsthaar alvast uit de kast!!
Racer X:Golfjes en CRXjes laat je met zo’n bak natuurlijk gewoon links liggen!
Dat zou het zelfde zijn als je als volwassene een klein kind in zijn gezicht slaat.
Nee met deze Muscle car ga je natuurlijk voor het Duitse trio das fiel mehr spass!! Ja mijn duits is iets minder dat weet ik! Al die losers die denken iets snels onder hun kont te hebben, op 1 op de 100.000 echte snelle varianten daargelaten maar daar weten de aftermarketjongens in de USA wel wat op !!
@Racer X
Totdat je erachter komt dat zo’n CRX/Golf beter de bocht omgaat dat je challenger
Bij de Dodge/Jeep/Chrysler dealer in Groningen worden deze zomer 2 Challengers afgeleverd. De laatste keer dat ik er was waren ze nog geen nieuwe eigenaar gevonden…………….. (http://www.winterautocentrum.nl)
babbaloeri
mwah… Zou het?
Die CRXjes zijn met hun korte wielbasis behoorlijk listig in de bochten. Echte doodrijders, die karretjes.
@ racer X.
In de USA is hij verkrijgbaar met 6 bak handgeschakeld, dus die zullen hier ook wel komen.
@ Rob USA
Ik denk dat een M3 wel wat sneller is dan deze Challenger. 8400 toeren kunnen maken is een flink voordeel. Gister heb ik wederom ervaren dat toeren kunnen maken o zo belangrijk is bij het stoplicht. De diesel van de zaak die ik even mee had heeft koppel en vermogen zat, maar tegen de eerste de beste A klasse benzine kon ik ‘t echt shaken omdat ik veel eerder moest schakelen. Nou zal de Challenger wel langere bakverhoudingen hebben, maargoed…
Niettemin is de Challenger een zeer geslaagde reïncarnatie. Ik vind hem mooier dan de Mustang, en ook mooier dan de Camaro. Weer eens een Amerikaan waar ik écht warm voor loop (samen met de C6). Nu nog een open uitlaatsysteem en wat prutsen aan het luchtfilter zodat ie net zo klinkt als de muscle cars van weleer en hij is klaar. Nice.
@ Jurrian
Oh, dat wist ik niet. Nou, dan wil ik wel een week zo’n ding meenemen!
het is en blijft een super coole bak en het maakt me geen reet uit of er weer van die mensen zijn die zeggen , maar het is een amerikaan ? kan niet door de bocht is slechte kwaliteit is plastic pppffff , tis gewoon het gevoel dat kan je niet begrijpen .
@Rob USA
Hahaha! Ik zal het de volgende keer wat meer subtieler brengen.
@ Rob USA
‘En dan we settle this for ones and for all..’
Jaaaaja. Jouw Engels staat niet nog op dezelfde hoogte als je liefde voor Amerikaanse auto’s moet ik zeggen.
Hij is nog te krijgen hoor… ik kreeg vandaag deze email van mijn dealer:
Binnenkort hebben we de mogelijkheid om ons in te laten schrijven voor produktieplaatsen voor de eerste exemplaren van de CHALLENGER voor Nederland.
Om er zeker van te zijn dat jouw exemplaar daar bij zit zou ik graag een afspraak willen maken…
Dus….. (ik stond op de lijst voor een productieplek, et voila)
@laurens;Je hebt gelijk, toen ik het schreef klonk het wel ok maar toen ik het later terug las was dat een stuk minder!
@Zwerverroodbaart:17 april 2008 de dag dat er tot nu toe 9 miljoen Mustang’s zijn verkocht! genoeg??
@ six trey; die oude was wel vet maar ik vind die nieuwe ten opzichte van het concept erg tegenvallen..
binnen zijn ze toch altijd lelijk hoor
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Liefs, Ford F150.
Matwit met carbon striping, erg opvallende verschijning.
Dodge Challenger SRT-8 in Baarn rijdt weg
PRIMEURTJE VOOR BELGIE
Gespot in Houten, op de parkeerplaats bij Italia dag.
1/5 van Papiertje. 5/10 van GT2.
Drag race tussen een elektrische Dodge EV Concept en een Dodge Challenger ...
echt heel raar, ik was met mijn neef door baarn aan het fietsen en toen zag...
DIK !!!
Dodge Ram Pick Up 4x4 Laramie Crew Cab.
Koop nu voor slechts 37.950,00
Dodge Ram 3500 MEGA CAB Laramie DIESEL.
Koop nu voor slechts 37.900,00
Speciaal voor de LA Autoshow heeft Dodge maar liefst twee gele modellen bedacht. Ze hebben een kn...
De afgelopen jaren hebben we niet alleen de revival van bijvoorbeeld de MINI en Fiat 500 gehad,...
De Dodge Challenger SRT8 is misschien wel de perfecte boulevard cruiser met een heerlijk geluid...
Chrysler heeft grootse plannen voor de aanstaande SEMA. Mopar (hun onderdelen- en servicetak) is ...
Dit is de belichaming van de term 'American Muscle'. Speciaal voor energiedrankjesfabrikant Cult ...
Ga eens naar de bloemist en bestel een Furious Fuchsia, gewoon om te kijken wat de beste man dan ...
Gelukkig zijn er nog mensen in Nederland die wel durven op te vallen. De Dodge Challenger is e...
Eindelijk hebben alledrie de grote Amerikaanse fabrikanten weer een volbloed V8 coupé in...
De schitterende Dodge Challenger, maar dan met wat meer pk's. Standaard heeft de SRT-8 425 pk, na...
Meer pk is altijd beter. De standaard 425 paardjes van de Challenger SRT-8 mogen dus best opgewaa...
We hebben er aardig wat over geschreven de laatste maanden en vandaag is het in Chicago dan zo ve...
In Amerika dan, want de Challenger komt vooralsnog nog steeds niet naar Europa. De topmotoriserin...
Veel American Muscle... Zo af en toe gunt een bekendheid ons een kijkje in zijn wagenpark. In...
Gelukkig is het in Essen niet alleen Duits wat de klok slaat. Het is even zoeken, maar zo hier en...
Ze hebben het he-le-maal gehad daar aan de andere kant van de Noordzee. Het blik aan weelderige...
Een getalenteerde basketballer met de naam LeBron James, ongetwijfeld dat je deze gast wel ken...
Brandende auto's, we hebben er al pagina's over vol geschreven. Alleen verschilt dit brandje op t...
Het toppertje uit de Charger lijn is geen trutje, zo lijkt het. De basis voor dit beest is een 6....
Wil je in een bijzondere, snelle, luxe, en praktische auto rijden, maar vind je de S5 van de buur...
In de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) houden ze van auto's, om maar eens een understatement te...
Vanishing Point; dé cultfilm voor autoliefhebbers? In mijn ogen wel, waar Bullit een mooie...
Vandaag op het Kies Maar-podium: twee moderne interpretaties van een musclecar. De Chevy Camar...
Genoeg over muesli-nieuwtjes uit Parijs gelezen? Dan gaan we nu door met een regelrechte rubber...
Al die standaard autotestjes hebben we inmiddels wel een keertje voorbij zien komen. Het wordt du...
Kennen we 'm nog? De reclame van Dodge tijdens het WK2010 waarin Britse troepen werden aangeval...