
De Mirage GT van Gemballa blijft één van onze lievelingetjes (me love you longtime). Afgelopen dagen is er meerdere malen een oranje versie gespot in Monaco.
Reden daarvoor was waarschijnlijk de Top Marques autoshow die daar gehouden werd (24-27 april) en Gemballa was natuurlijk ook van de partij. Alle potentiële klanten mochten proefritjes maken, er was die dagen dus genoeg lekkers op straat te zien. Check die oranje lak met zwarte velgen, oh mother!
Meer plaatjes hier en hier! (met dank aan lorenzo13 en milan)
UPDATE: zo te zien was er ook een matte Mirage GT, nog een tikkie dikker!
Gelukkig wilde Alec een tiental foto’s met ons delen.
idd heel lekker…
maar what’s up met de artikelenaanvoer op autoblog? het lijkt steeds minder te worden
Er was op de top marques ook nog een mat zwarte aanwezig, heb ik nog wel foto’s van en misschien zelfs wat filmpjes……..
OH WAT EEN SUPERLEIP DING!
Weet niet of ik het lef had om een toch al fraaie Carrera GT naar Gemballa te brengen, maar de paint-job én de motoraanpassingen vind ik wel érg lekker!
Blijft lekker, dat oranje…
http://spots.autogespot.com/viewimages.php?id=c214748364811052008124357
-edit: ja dit is al wat ouder, kijk eens naar de datum op autojunk-
@ NLX: Misschien is het vandaag ook wel erg lekker weer geweest en daarbij is het net als voor jou en mij ook voor de autobloggers Pinksteren
Overigens mijn complimenten (wederom) aan Milan en Lorenzo
Zwaaaaar vet!!! Ik wist niet dat een Carrera GT zo enorm mooi zou zijn in deze kleur! Fantastisch om te zien!
@NLX: check de reactie van Joost ![]()
Maar je kan ons altijd mailen indien je denkt dat we bepaald nieuws missen…
@Alex: doe aub even uploaden! Damn!!!
Ik vind het eigenlijk niets al dat getune aan die mooie Carrera GT maar ja opvallend is hij wel.
Een Carrera GT(gewoon) is mooier, dit valt wel meer op.
gaat me toch wat ver, dit… maar de voorkant is ergens ook weer erg lekker
Hemels…
Die kleur is echt nice en de omgeving maakt het al helemaal af!!
@Alec: thanks!!! Ik heb een plaatje + link toegevoegd aan het artikel
Het staat goed, de auto is bruut, maar het origineel blijft het mooist.
Een van mijn Franse vrienden heeft het voorrecht om regelmatig fotoshoots te doen met Gemballa
Voor meer (professionele) foto’s zie: http://paganikon.blogspot.com/
@Joost
Pinksteren? Ik heb ook heel de dag staan werken:p luie autobloggers:p
@ NLX
Ik denk eerder dat jij wat fout doet als je op Pinksteren moet werken. Zelfs mijn lokale ’7 dagen per week open’-supermarkt was dicht
Ik denk trouwens dat gifgroen deze auto ook niet zou misstaan…
DIt ding slaat werkelijk nergens op, de originele C GT is zoveel mooier dan deze tupperware-versie.
Kan je die dingen nou gewoon kopen ??
of moet je eerste je eigen GT inleveren en gaan ze hem dan ompimpen ?
(want anders is dat niet zo makkelijk, aangezien die dingen 2de hands een vermogen opleveren)
@RA999 ik was vandaag naar de jumbo in Rotterdam (ik woon in een dorpje bij Rotterdam)
en die was gewoon open, druk dat het was zeg.
Pinksteren komop daar doen toch nog maar 10 mensen echt aan ?
De Gemballa Mirage is een geniale auto. Ik vind de auto een echte verbetering t.o.v. de Carrera GT en dat gebeurd niet vaak bij tuningsprojecten.
O man! Die mat zwarte! Ik wil gelijk mijn krijtjes erbij pakken en er allemaal smiley faces op tekenen!
My absolute favourite!!
machien van kleur tot motor.
Oranje nieuwe Wit ?
Als je toch een paar honderd miljoen hebt, dan zou ik dit er dus echt wel op knallen (a).
En natuurlijk hoort er een videootje bij dit artikel om ons even eraan te herinneren wat zo’n Mirage kan…. (en een leuke Murcielago doen we er gratis bij
)
Misschien zouden een paar wallpapers op z’n plaats zijn??
@guzman: thanks! heb dat laatste filmpje toegevoegd aan het artikel!
LOL @ Rick Dos ![]()
Maar hij is opzich wel lekker… Maar origineel vind ik hem gewoon wat fijner.. Doe mij alleen maar de motoraanpassingen…
Die matzwarte is toch wel überbruut! Dan ziet een ‘gewone’ Carrera GT er ineens wel heel erg liev uit…
waarom komt er vanboven rook uit?
Er bestaat hier maar één woord voor: “OVERKILL”!
wtf check die wielmoeren, aan de ene kant rood en de andere kant blauw, t enige minpuntje wat mij betreft (ja ik weet t, k ben aant mierenneuken, maar bij zo’n auto vind ik dat niet kunnen) voor de rest een geweldige auto:)
@MaartenJ.
Dat is dus standaard op de Carrera GT. Dat is dus nooit anders geweest en deze auto is er nu al een tijdje.
Zalig zalig zalig: er komt waterdamp van de motor af! Beetje raar wel dat kort na het starten er een rookpluim uit de 2e uitlaat van links komt. Normaal?
Zoals altijd: ik verkies het origineel, maar de zwarte is wel geil, de oranje een dweil…
Mijn vader wil dat de foto’s van die zwarte Mirage GT verwijderd worden
is mijn ultima can am spyder dan ook een topspot
Hahah en die oranje Gemballa is nu kapot.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Prinz Marcus Eberhard Edward von Anhalt gaat zijn oranje Mirage GT even oph...
Erg goed begin van de spotvakantie. Hier een lijstje met alle topspots: 3x ...
was even een weekje naar Monaco dit was mijn eerste spot
Top Marques, the place to be......
Dit monster heb ik gespot in Monaco.Ik kreeg gewoon rillingen over heel m'n...
Gemballa Mirage GT - Matt EditionGebaseerd op een Porsche Carrera GT650 HP ...
Wat een wagen !
Deze, matblauwe, Mirage GT kwam ik tegen op de parkeerplaats bij de Autosal...
Gespot in Monaco... met dank aan Alec en JPbos voor de tip!
Uit het archief...
Porsche Cayenne Diesel.
Koop nu voor slechts 115.000,00
Porsche 911 Cabriolet 3.6 Automaat Carrera 4.
Koop nu voor slechts 114.950,00
Is dat scheefparkeren boeiend? Allerminst, maar als er een spot van de meest recente Gemballa ...
De laatste Porsche Carrera GT-creatie van Gemballa is er weer een voor in het plakboek. Het gelui...
U dacht dat Gemballa nu onderhand wel een keer klaar was met het veredelen van Porsche Carrera...
Blijkbaar was er ergens op de wereld nog een Carrera GT over die Gemballa nog niet te grazen had ...
Kennen we "Prince Marcus Eberhard Edward of Anhalt" nog? Genau, die gladde Duitser heef...
De Duitse veredelaar Gemballa heeft haar deuren gesloten, en Uwe zit waarschijnlijk in een zelfge...
De jongens bij Gemballa krijgen geen genoeg van de Carrera GT. Wij ook niet. Zolang Duits zui...
Dat moet toch de droom zijn van iedere man (of vrouw)? Lekker op de Hockenheim knallen met een Gemb...
De Duitse tunert Gemballa blijft de autofans maar verwennen. Na de Gemballa Mirage GT Black Editi...
Hadden we laatst nog een primeur met de Gemballa Mirage GT700, nu is bekend geworden dat de Duits...
Zo kom je ze zelden tegen op de betere occasionsites. Even voor de duidelijkheid. De Porsc...
In 3*3=9 worden drie thema's verenigd. Deze week gaat het om matte, gele, en klassieke auto's. Ho...
Er was eens een Porsche Carrera GT die een paar jaar geleden door tuner Gemballa werd aangepakt e...
Alsof het nog niet genoeg is dat wij morgen allemaal met oranje mutsen en toeters in het rond l...
Waarom moeten al die tuners hun producten vernoemen naar stormwinden? M5 Hurricane, X5 Typhoon, G...
Als jij dacht dat een Porsche Carrera GT wreed vet gaaf cool was, kijk en luister dan maar eens naa...
Het GT550 pakket kennen we qua naam van de Gemballa 997 Turbo, ditmaal is de Cayenne aan de beurt...
Stel, je hebt alles wat je hartje begeert. En je buurman heeft ook alles wat zijn hartje begeert. D...
In november schoof de Gemballa Avalanche GTR600 Roadster in Essen al eens voor onze camera voorbi...
OMG! De stand van Gemballa in Essen blijkt één groot matzwart lovefest. Ik noem een...
Enkele maanden geleden heb ik jullie al een keertje laten schrikken met de Gemballa Mirage GT Gli...
Van de Gemballa Mirage GT kunnen we hier op autoblog geen genoeg krijgen, maar deze versie laat ik ...
Yes! Yes! Me love you long time! Via tipgever Ruud kregen we deze video van een Mirage GT die...
Welkom bij weer een nieuwe editie van de wansmaakbattle! Vandaag hebben we twee grondig verspijke...
Wij mannen zijn zulke voorspelbare, primitieve wezens...Duw ons een paar funbags onder onze snuff...