
Hetzelfde trucje haalde GM al met de Camaro Coupe uit, en nu doen ze het weer: veel te kleine fotootjes uitbrengen waarop de productieversie voor het eerst te zien is. Maar oh oh, wat ziet het er lekker uit!
Het model dat uiteindelijk van de band zal rollen zou nog op een paar kleine punten kunnen verschillen, maar in grote lijnen staat hier Chevy’s nieuwe ponycar. Er was veel speculatie over hoe de koplampen eruit zouden gaan zien. Op de testauto’s zaten nogal lelijke exemplaren, maar deze foto laat zien dat fans van het schitterende front van de concept car niets te vrezen hebben. Ook zien we een subtiel spoilertje achter op de auto. En qua daklijn hoeft de convertible niet onder te doen voor de coupe.

De Camaro Convertible komt er sowieso als V6, V8 en hopelijk ook als SS. De auto zal in de tweede helft van 2009 in productie gaan. (bron: fastlane)
(Met dank aan JS voor de tip!)
Gallery: Chevrolet Camaro Convertible Concept |
|||
coupé is mooier
2de zij ruit lijkt mij iets té klein
-edit: caps lock terror-
Beter maken ze een Hardtop Convertible, maar deze is ook wel mooi.
Luister… Een mens kan prima leven met 1 nier.
Wat zou mijn linker nier op de zwarte markt in Rusland opleveren ??
Genoeg om deze te kopen misschien ?!
Ik geloof dat ik echt verliefd ben.
Sorry mevrouw JANUS, er is een ander.
Van de zijkant gezien lijkt t echt nergens op, hoogstens op zo’n gecamoufleerde auto met extra plastic.Voorkant is wel lekker stoer.
Mooiere velgen erop en hij is af. Leuke wagen.
Zo zie je des te meer welke mislukking de reïncarnatie van de Mustang was. Dit is hoe een moderne interpretatie van een oude musclecar zou moeten zijn. Dikke V8 in de buik en gassen
Hmm matig ontwerp. Weer een standaard Mustang-kloon.
Damn, wat een prachtige kar is het toch…echt een droom om zoiets ooit te mogen rijden.
Nee, het is the Challenger for me.
Dit geeft me meer dit gevoel:
)
Ik vind hem nog iets hebben, wel goed dat het een soft top is inplaats van een lelijke CC
‘k Vind ‘m wat fake…
sorry ik spaar nog even door voor de ferrari california heren verkopers
@Rick Dos:De Challenger word in the States verguisd omdat hij te zwaar is en zelfs voor Amerikaanse begrippen een crappy interieur heeft! Nee de Camaro gaat winnen op die twee gebieden!! Daarom word dit mijn nieuwe auto in deze kleur, alleen met mooier velgen en nog wat soepgroenten !!!!!
En de Camaro krijgt zeker een grotere en snellere motor als de SRT8, één van de vette!!De SS misschien de LS9 uit de ZR1 650pk??!!
De Camaro coupe is niet voor niets al 2 maanden mijn background, wat een zalig mooie bak toch! Ik vind de Camaro veel mooier dan de Challenger, vind de achterkant in het echt een beetje hoog, niet erg mooi.
nope .. TE veel drama ..
sorry B.Lutz .. aan mij zal je geen klant hebben ..
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Oud-F1-coureur neemt zijn nieuwe Amerikaanse beul in ontvangst, Autoblog wa...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Kwam op de computer deze fotos nog tegen die ik bij de afgelopen ChampCar r...
Opgefokte Chevy Camaro op de testbank. Dankzij twee enorme turbo's, C16 rac...
Die is stuk.
Doet ie goed!
Mika heeft een nieuw speeltje: Chevy Camaro, supercharged door camaromotors...
Deze Camaro heb ik gespot op mijn reis door Canada. Ik heb nog wat andere m...
testrun, zet wel ff je speakers aan
Opa gaat een stukje rijden en neemt een kijkje onder de motorkap.
CHEVROLET CAMARO 6.2 V8 2SS RS pakkage.
Koop nu voor slechts 82.500,00
CHEVROLET CAMARO SS V8.
Koop nu voor slechts 74.500,00
Chevrolet Camaro - 6.2 2SS RS Automaat incl. btw/bpm.
Koop nu voor slechts 69.950,00
CHEVROLET CAMARO VRIJE TYPE.
Koop nu voor slechts 66.180,00
CHEVROLET CORVETTE C6 Z06 coupe 7.0 V8 -512 pk- !.
Koop nu voor slechts 62.500,00
CHEVROLET CAMARO 2SS/RS 6.2 V8.
Koop nu voor slechts 59.950,00
Yummie, yummie! Een 1.295 kilo wegende Chevrolet Camaro met onder de motorkap een 7.9 liter V8 di...
De man die het Nederlandse wegdek regelmatig voor een circuit aanziet, en daar vervolgens met M...
Over domme mensen gesproken... De 21-jarige Douglas Shane Southard was niet alleen zo dom om dron...
Vandaag, op 2 december, bestaan de Verenigde Arabische Emiraten 40 jaar. Dat kon je weten, want s...
En dat alles zou zich dan moeten afspelen op de motorkap van een rode Camaro. Je hebt gekken,...
Voor de SEMA-show in Las Vegas heeft Chevrolet de handen ineen geslagen met speelgoedauto-groo...
Mocht je niet zo van de getunede Japanse gebakjes zijn, maar meer van de American Muscle, geen no...
Genoeg om niet alleen je banden, maar ook je velgen, remschijven en alles wat maar meedraait a...
Zou het wel een watervaste stift zijn geweest? Met auto's kan je van alles doen: de een vindt...
2.700 Nm om precies te zijn. EV's zijn eigenlijk ideaal op de dragstrip, want je hebt meteen ...
De absurd snelle topversie van de Camaro -die onlangs een ronde 'Ring wist te klaren in 7:41- ...
Party in Texas, want de pk-beluste tuner Hennessey mag twintig kaarsjes uitblazen met een uitl...
Obligate post na de bekendmaking van de rappe tijd gisteren. Kijk, en hoor, hoe een Camaro ZL1 zi...
En de opgefokte Camaro zet daarmee een tijd neer die nagenoeg gelijk is aan die van de nieuwe Por...
"For sheer power, the ZL1 delivers more horsepower than a Ferrari 458, more torque than an A...
Rednecks en vechtersbaasjes die opeens achter een felroze muscle car moeten blijven hangen als ...
Mila Kunis is lekker. Een Chevrolet Camaro is ook lekker. Dus als je de twee samenbrengt voor een...
Ben je net lekker aan het powersliden met je Camaro, ploffen spontaan je side-airbags. Resultaat:...