Gaat Nissan toch de Dodge Hornet bouwen?

Gepost op 17-06-2008 om 18:49 door in Chrysler, Concepten, Dodge, Nissan | 25 Reacties »

Dodge Hornet concept
We wisten al dat Chrysler en Nissan samen in een boompje zitten. Deze spannende fling zal Chrysler een nieuwe kleine auto brengen, die gebaseerd zal zijn op de Nissan Versa. Niet al te lang geleden berichtten we nog dat de nieuweling niets met de kekke Dodge Hornet concept te maken zou hebben, maar dat wordt nu door Chrysler tegengesproken.

Chrysler vice-president International Sales, Thomas Hausch, zei gisteren in de Financial Times Deutschland: “We are working intensely on the Hornet study. I think we will announce something on this in the future.”

Waar hij ook op mag lijken, de kleine Chrysler/Dodge komt in 2009 als 2010-model op de markt. Chrysler zit ook te flirten met het Chinese Chery, maar de nieuwe supermini zal wel degelijk door Nissan gebouwd worden in hun fabriek in Oppama, Japan. Hij is bedoeld als klein upscale autootje en zal het onder andere moeten opnemen tegen de Mini. (via automotive news)

25 REACTIES

De Hornet. Doe mij hem in het groen met de Bruce Lee optie. :P

een ruige mini

Corrado vr6 slc [ reply ]
17-06-2008 om 18:56

Normaal houd ik niet zo van zulke autotjes, maar deze heeft
toch enigzins wel wat.
Hopelijk wordt ie ook een beetje rap.

Hopelijk bouwt niemand hem, wat een gedrocht :o

Corrado vr6 slc [ reply ]
17-06-2008 om 19:00

Zou dat een intercooler zijn onder de nummerplaathouder?
Of gewoon zo’n intercooler wannabe luchtfilter….. ;)

Nu nog een srt-10 erin..

Lijkt op een Amerikaanse versie van Nissan Cube. Alleen de Cube is leuker.

.Memphis. [ reply ]
17-06-2008 om 19:07

Een mini die voor een SUV wil doorgaan? Nee bedankt hoor!

Liever een Honda Hornet dan :D

babbaloerie [ reply ]
17-06-2008 om 19:28

Haha, eerste wat is dacht was: Wat is dat voor rare grote Suzuki Swift :|

Ik zie alleen de hornet geheel niet in het design terug. Soms zie je iets in de auto dat naar het desbetreffende dier verwijst, zoals bij de Viper. Die heeft een vrij duidelijke Viper-neus.
Wat zien jullie van dit insect terug?
http://www.leekirkham.com/GH/images/accurate_mask_logo.jpg“>

peter aarts [ reply ]
17-06-2008 om 19:36

ik wil niet oordelen als ik niet weet of er een automaat in komt en als ik de prijs niet ken !!! en hoe hard hij zal gaan binnen 10 sec. wil ik niet weten !!!! wel hoe veilig hij zal zijn !!

Leuk ontwerp, ik zie alleen niet waar -ie goed voor zou zijn. Wie koopt zoiets nou?

Ik vind hem wel leuk vormgegeven, maar kan me voorstellen dat hele volksstammen het lelijk vinden.
Ziet er naar mijn mening meer uit als een stoerdere Suzuki Swift dan de (naar mijn mening) tuttige Nissan Cube.

Ik zou best de ‘hot hatch’-versie willen hebben…

best cool. Beter dan al die koreaanse versies van compact car.
En vlakke laadvloer. Vet handig voor alles dat je wil verslepen zoals mountainbike die er makkelijk in te laden is.

Monstertrukck?

bambinodoro [ reply ]
17-06-2008 om 20:46

Als hij er zo zal uitzien, wel dan zal hij het misschien moeten opnemen tegen de mini, maar volgens mij dan toch zwaar gaan verliezen

bozewolf [ reply ]
17-06-2008 om 21:50

Ik vind het wel een guitig karretje.

Leuk karretje .. als Dodge nou ook nog de kwaliteit onder controle krijgt zou het wel eens een iets voor m’n vrouw zijn.

QuireinIngh [ reply ]
17-06-2008 om 22:51

swift?

Cooper S [ reply ]
18-06-2008 om 0:08

Doe mij maar een setje van die wielen.

Leuke kar, interessante stijl-elementen. Als geheel en uitstraling niet helemaal mijn ding. Respect als je je Wagon-R ervoor inruilt overigens.

Zo’n lelijk ding. Als ze daar de mini mee willen aanvallen?

lekker rap ..
tssss .. concept-car was er in 1998 al ..

Senne racing [ reply ]
23-06-2008 om 22:03

Supergaaf karretje. Hoop wel dat ze er een krachtige motor in zetten. Niets meer aan doen,zou hem zo kopen

het kleine broertje van de dodge nitro

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!