Hummer H3 Sensation: gratis extraatjes
Gepost op 02-07-2008 om 22:38 door sir_smokalot - 18 Reacties »
Door tegenvallende verkopen in de VS is het niet onmogelijk dat het merk Hummer verdwijnt. In Europa daarentegen is geen sprake van inzakkende verkopen. Om de verkoopmachine een beetje draaiende te houden komt Hummer met een actiemodelletje, dat ons een beetje aan de Black Edition doet denken.
Als basis is de H3 3.7 genomen, die je hier van wat dichterbij kunt bekijken. Wat erbij komt is ten eerste een speciaal kleurtje: de koper heeft de keuze tussen een Sensation White (voor de harmonieuze rijder) en een Sensation Black (voor het hardere beukwerk).
Daarnaast krijgt de koper er gratis een in carrosseriekleur gespoten grille, een elektrisch bedienbaar glazen zonneschuifdak, zwarte treeplanken, zwarte dakrails, een 6-cd-wisselaar in het dashboard en een Monsoon-geluidssysteem met zeven luidsprekers bij.
Het persbericht spreekt verder van ‘een gelimiteerde uitvoering die slechts voor een beperkte periode beschikbaar is.’ Maar verder hebben we geen idee hoe lang deze beperkte periode is. De prijs weten we wel: 64.930 euro’s. Een interessante optie voor de SUV’ende lezers? Of gaat u dan liever voor 12 mille minder voor een kale GLK?













Die Black Edition is echt geweldig.
Zowiezo zijn Hummers mooi :P
Laten we eerlijk zijn, je moet wel erg naief zijn om 65K uit te geven voor zo’n hok, finesse, klasse en stijl is nul, dus dan de grote vraag, waarom een Hummer? Juist, omdat je wilt laten zien dat je geen smaak hebt :)
Er zijn zelfs al speculaties over het faillisement van GM:
http://uk.reuters.com/article/rbssConsumerGoodsAndRetailNews/idUKN0235635220080702
Dat zou nog eens wat zijn…
Een Hummer mooi vinden is als een bulldozer ‘ééénig!’ noemen… ;)
alleen zogenaamde 4 deurs coupes zijn dan mooi ..
@Klassiekerrally
Indrukwekkend inderdaad. Ik zou er graag wel een keer in willen rijden. Maar om er mee geassocieerd te worden (als Hummer-rijder) lijkt me weer minder.
Laat ons even filosoferen…Waarom dit uitgebreide artikel? Wie wil er nog een Hummer? En sinds wanneer werkt Hummer samen met ID-t? Zijn ze lelijk of mooi? Hoeveel bitches kunnen erin dan?
Hummer is gewoon overbodig dus welk pakket ze ook aanbieden, t gaat ze niet helpen…
@ mx5/rx8 owner: De Hummer H3 is idd een tikkie verwijfd.
Ik heb achterin een H3 gezeten en met zijn 3en zit het vol. Wat in onze Opel Meriva wel makkelijk kan. De H2 die is ook ruim van binnen en stoerder.
Ze moeten die als Black Edition maken :D
@ Kyanite: Waarom zou het Amerikaanse leger voor de Humvee hebben gekozen ipv van een Pajero of Landcruiser.
Omdat een Humvee een echte 4×4 is en geen luxe SUV als een Pajero of Landcruiser, nieuwe G-klasse, Wrangler of Patrol.
Voor echt 4×4 gevoel moet je een H1, Oude G-Klasse of Defender hebben.
De resterende zijn luxe SUV’s zoals H2/H3, GL, Discovery, Grand Cherokee die nog goed in het terrein zijn als het nodig is.
En als je wannabee wilt zijn kan je X5, ML, Q7, XC90, 9-7x, Cayenne kiezen
@ phoenix; Maar we hebben het hier niet over de Humvee, en die is heel wat anders dan de H3, die echt wel een SUV is, en eigenlijk wel in het rijtje van Kyanite past. (toch wat terreinwaardigere SUVs)