
We hebben hier op autoblog de Veyron al in een heleboel kleuren voorbij zien komen zoals Ferrari rood, wit, smurf blauw, gifgroen en zelfs roze! En begin dit jaar hadden we een zwart exemplaar en toen vroeg collega evo zich al af wie er een schuurpapiertje had, blijkbaar heeft iemand die nu gevonden.
En dus kunnen wij genieten van deze prachtige matte Veyron, inclusief een chrome ‘motorkap’. Want je moet natuurlijk wel ff kunnen controleren of je haar nog goed zit. (via: carzi.com)
Gallery: Bugatti Veyron |
|||
Lekker hoor! Ben gelijk wakker..
@San Sebastiano, dan ben ik geslaagd in mijn opzet
wel grappig dat de oppervlakken waar je normaal de twee kleurtjes op doet allebei zwart zijn met alleen de ‘moterkap’ chroom. Ik vind em wel lekker
Ziet er lekker uit ![]()
Maar hij had beter de zijpanelen ook chroom gedaan, want nu steekt die motorkap een beetje té veel af tegen de rest. Oftewel volledig matzwart, dat zou nog het geilst van al zijn
Zonde, zo’n ding moet lekker glimmen!
In het koopcontract van de Veyron staat toch dat je er niets aan mag veranderen? Dat betekent dus dat deze fabrieks af zo geleverd is?
babbaloerie schrijft om 9:20
“In het koopcontract van de Veyron staat toch dat je er niets aan mag veranderen? Dat betekent dus dat deze fabrieks af zo geleverd is?”
Volgens mij is dat alleen iets technisch en ten tweede; Als ik genoeg knaken zou hebben om zo’n apparaat te kopen zou ik me de wet niet laten voorschrijven…
*BOENK*
Alleen die motorkap hè… Waarom niet ook mat zwart, dan had hij af geweest. Dat verknoeit heel het plaatje imo.
@ringfan: right on!
Persoonlijk vind ik dat er iets vloekt aan de cobinatie mat/chroom. Volgens mij had geborsteld aluminium een beter effect gehad. Zoals de luchtinlaten achteraan. Neemt niet weg dat ik hem liever op mijn oprit zie staan dan in autoblog.. No offence guys
Als je de regels zou volgen zou je een R8 ook niet zelf mogen doorverkopen, in het aanschafcontract staat dat audi zelf de wagen eerst mag terug kopen…. denk niet dat iemand daar al naar omkijkt.
Laat staan als je een Beestje als dit aanschaft… de mensen die dit kopen wil je denk ik niet tegen de schenen schoppen, als ze hem in het roze willen, met matte zwarte bollen en chroom stippelijntjes, dan doen ze maar.. Wat zouden ze anders trouwens doen? je geld vragen? ….
nice nice
Het is denk ik nu wel officieel. Mat is gewoon purno. En deze auto ziet er gewoon heerlijk uit. En dat moet dan wel door de lak komen, want de Veyron op zich vind ik geen S aan.
Zijn er geen andere matte kleuren dan zwart? Maar het staat de Veyron wel goed.
Geen idee of het bestaat, maar ‘mat metallic’ misschien iets?
Motorkap ben ik niet weg van maar voor de rest: P0RN0!!!
Eh, mat metallic, dat lijkt me een contradictio in termis…
@ Larrs
Volgens mij kan je van meer kleuren een matte kleur maken, ‘gewoon’ zorgen dat het niet meer glimt. Maar mat-metallic is inderdaad een tegenstelling
@babbaloerie
Waarschijnlijk wel. Jah, mocht ik daar een miljoen knotsen leggen, dan zou ik ook wel verwachten dat ze me gelijk welke kleur die ik wil geven…
Rijdt ie nu trager omdat matte lak meer luchtweerstand heeft…?
Aan zo’n snelheden moet dat toch verschil maken? nee? Voor de rest wel geil, maar ik zou ‘m anders doen
Mat is het nieuwe wit
En jullie weten wat er is gebeurt met wit…
betreft dit niet weer zo’n one-off, vanwege de andere kleuropstelling? Bij een ‘gewone’ Veyron kan je namelijk niet enkel de motorkap een andere kleur mee laten geven dacht ik. Dan hebben de zijplaten en een stuk van de voorkant (meestal) een andere kleur dan de hele rest van de auto..
zeker wel chill.
waarom niet helemaal mat zwart,
en als tweede variant een die helemaal verchroomt is
Die motorkap lijkt wel van de sloop te komen…
het past er totaal niet bij
het blijft een lelijke wagen… alleen de specs zijn oké
Chrome moet ook mat, verder is hij prachtig!
@ Fysicussen onder ons
Zou deze nu vlugger gaan aangezien er kleine putjes in de lak zitten? Ik dacht aan het golfbalprincipe…
Hmm.. Zou eerder opteren voor een combinatie mat zwart en zwart metallic dan voor chrome. Zoals eerder gezegd, gepolierd aluminium zou beter zijn.
Bestaan er eigenlijk Veyrons met andere velgen? Want ik ben niet zo tevreden van die velgen..
Matte kleur is echt super lelijk.
Hoe kun je Veyron zoiets toch aandoen!! bah..
gatver wat ziet ie er goedkoop uit, vooral met die chrome kofferdeksel
@GeoBem007
je bent niet zo tevreden met de velgen , dan koop je toch na andere bugatti.
dit schijnt bestickering te zijn en geen lak!!
Het heeft me uiteindelijk toch nog veel tijd en een hoop schuurpapier gekost, maar dan heb je ook wat
mooie combinatie op de 2e foto. een bugatti en een hummer!
Lekkere peurno hoor, maar ik sluit me ook aan bij mensen als de vlaeminck: liever helemaal mat
das nog eens een mooie veyron
lijkt een beetje op een pur sang
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Omdat een rode veel leuker is dan een paarse! De typeaanduiding is BMW X6 L...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
Afgelopen weekend in Monaco geweest. Heel erg veel mogen spotten. De topspo...
muhfukin veyron van sheikh RRR @ st tropez
lekkere combo in cannes! dit was mijn eerste veyron me eerste slr :) en ook...
Matte Smurf: de grootste teleurstelling van Genève.
Wij hopen dat jullie het leuk vinden! :D.
Ik zat er al stiekem op te hopen, en toen kwam de deels mat-smurfblauwe Vey...
Gezien in St. Tropez, kwamen terug van een rally (?) London to St. Tropez
BMW 1-serie 116i 5t.Xenon Edelholz Bluet.Gla.
Koop nu voor slechts 24.953,00
Audi A4 1,8 TFSI Ambiente Multitronic.
Koop nu voor slechts 24.952,00
AUDI A4 2.0 Tdi 140 pk Pro Line Business Leder.
Koop nu voor slechts 24.950,00
Nice one: die Veyron zonder kappen van afgelopen weekend, die is af en staat momenteel op de SEMA...
De tuners van Status Design die ooit van plan waren een Cayenne op brute wijze te mishandelen z...
Met slechts 30 exemplaren blijft de Supersport-versie van de Veyron een exclusief hebbedingetje...
Een speciale uitvoering die nog niet eerder voorbij kwam en nu is het al een tweedehandsje. Voor ...
Hey Billie Turf, blijf eens van die Veyron af! ik vraag me af wat de reactie is van sjeik Huma...
Kijk, dat is een mattig kleurtje dat we wel vaker zien de laatste tijd. Matpaars op je SLS AMG:...
De zomer is aangebroken (al zou je dat niet echt zeggen) en dus wordt Londen weer overspoeld door...
De eerste foto van een gepersonaliseerde Bugatti Veyron SuperSport is opgedoken. Een Arabier heef...
Geen 1.350 pk, geen topsnelheid van 425 km/u. Wel een combinatie van matblauwe en normale smurfbl...
Die hadden we nog niet gehad: een Veyron met afwerking van chroom? Het gaat hier echter om ee...
Stel dat je op een mooie zonnige dag een Bugatti Veyron van 1,8 miljoen euro cadeau krijgt. Voorw...
Een paar maandjes geleden stond hij in Dubai, maar kennelijk heeft Bugatti hun opgedirkte Grand S...
Jaja, ze moeten bij Bugatti wat met die lading onverkochte Grand Sports. Als zelfs straatstenen...
Als er op een dragracefeestje een Bugatti Veyron ten tonele verschijnt, is dat natuurlijk groo...
Dat een Bugatti Veyron met zijn 1.001 pk retesnel is weten we natuurlijk allemaal, maar hoe snel ...
Volgens mij is iemand heel erg braaf geweest dit jaar. De Veyron spreekt nog steeds bij velen...
Tsja, daar sta je dan met je 2,3 miljoen euro kostende Bugatti Veyron. Lekker doorrijden met zo'n...
Occupy Bugatti Veyron! Die asociale rijkelui denken maar dat ze overal mogen parkeren met hun pro...
Tenenkrommend filmpje na de jump. Er was eens een hele rijke Chinees die Simon heette. En die...
Elk zichzelf respecterend supercarmerk weet dat er met merchandising serieus geld te verdienen...
Een "kies-maar" waar miljonairs serieus over nadenken: Pagani Huayra of Bugatti Veyron ...
Hoe verhoudt de top van de racerij zich tot de top van de productieauto's? Het is dragracetijd. N...
Gekkies zijn die Fransen. Met een Bugatti Veyron door de supermarkt rijden, daar is 'ie toch hele...
Hebben we te maken met een nieuwe trend? Gaat iedere zichzelf respecterende velgenboer zich plots...
Een Bugatti Veyron tunen is al vrij lastig. Laat staan het maken/vinden van 4 velgen met de juist...