Je mag als Nederlandse Arnage eigenaar blij zijn dat de nieuwe Kia Forte niet naar Nederland toe komt. Waarom? De Kia Forte lust de Arnage namelijk rauw en eet ze gewoon op huid en haar op. Geloof je me niet? Dan moet je toch echt naar onderstaand filmpje kijken.
Bekijk het filmpje (incl. making of) van deze killer Kia HIER. Durf jij je Bentley nog voor een Kia te parkeren? Ik in elk geval niet.
Gallery: Bentley Arnage | |||
nja, ik weet neit goed wat te denken van die spot. Ik veronderstel dat de Kia Sporte geen concurrentie wil vormen tegen Bentley, dus op vlak is de reclame al ondermaats… en met forte… Ik kan me niet inbeelden dat het een 600pk monster is.
Het gaat als maar achteruit met de clips van Kia. Denk maar aan Nadal met gigantische voeten in kinderachterwerken…
@Pieter
Nee, zag je op het laatst niet 1600CC staan
Ik denk dat gedachte achter de spot is dat deze Kia luxe sedan concurrenten die 10 maal zo duur zijn met huid en haar verslindt… hoogmoed komt voor de val
Kia sucks, zeker tegenover een Bentley
maar hebben ze hier nou echt een Arnage voor vermorzelt ?? :-O
Vind het eigenlijk wel grappig. Ze zijn in ieder geval allebei even lelijk. En wacht maar, d’r komt een tijd dat Bentley ook kleinere motoren zal moeten gaan gebruiken.
Btw, de-interlacing schijnt nog lastig te zijn voor de makers van het filmpje.
En toch, ik zal er nooit één kopen, maar kia gaat er serieus op voorruit, als je dat vergelijkt met hun auto’s van twee jaar geleden.
De reclame is wel triest.
@ FlorisFerrair: heb je het filmpje uberhaupt bekeken?
Is toch wat anders, en komt die hier ook op tv dan?
grappig maar kansloos…
Toch wel een leuk idee voor een reclame. Misschien hadden ze betere een directe concurrent kunnen gebruiken maar dit geeft de boodschap ook door
Yeah, Kia goes for automobile-worlddomination!
Naja, hun slogan maken ze in ieder geval waar.
Op zich een leuk filmpje…
De Kia Carnage
Veel mensen die hier op reageerden geven blijk van weinig humor. Niet te serieus nemen, reclame…
eigelijk toch goeie vorm van reclame..
iedereen weet nu dat er een KIA Forte bestaat:)
waarschijnlijk zal naamsbekendheid van die auto komende weken nog wel stijgen door dit reclamespotje:)
Begrijp alleen de boodschap van de reclame niet… Het begint met een luxe wagen op een chique locatie en eindigt met een lelijke cheapass auto op dezelfde plek…
Goeie uitvoering, maar onzinnige boodschap.
Het slaat dus nergens op, maar het genereert aandacht. Opzet geslaagd.
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Don't mess with the Forte!
De inmiddels uit zijn ambt gezette ex-advocaat hield in ieder geval wel van...
Die man heeft een grote garage nodig !
Vergezocht reclame spotje om hamburgers aan te prijzen. Met dank aan Paris ...
Altijd genieten op de Ko.
zag deze achter Harrods, wat een gave wagen zeg
Dit filmpje heb ik gemaakt bij de Bentley dealer. De kwaliteit van het film...
De eigenaar ging een Ferrari kopen! Ik moest er natuurlijk wel even in zitt...
aantal spots düsseldorf
Ferrari Scuderia Spyder 16M, Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo Spyde...
BENTLEY ARNAGE T.
Koop nu voor slechts 159.000,00
Bentley Arnage Red Label.
Koop nu voor slechts 62.500,00
BENTLEY Arnage 6.8 v8 red label full options.
Koop nu voor slechts 59.950,00
Bentley Arnage green label(sedan 4 drs).
Koop nu voor slechts 56.500,00
Bentley Arnage.
Koop nu voor slechts 45.000,00
Begrijp me niet verkeerd, je moet hem niet vol gaan hangen met plastic spoilers en spinners. Chro...
In Dubai kan het allemaal. Even genoeg van je witte Bentley Arnage Red-Label, dan haal je gewoon ...
Is er in de laatste jaren veel veranderd bij Bentley, of was het precies hetzelfde gegaan wanneer...
Het einde van het jaar nadert, er ligt een dik pak sneeuw, wie een rijtje exclusieve auto's bez...
Een favoriete afdeling uit de automobielindustrie vind ik zelf de Britse auto's. Helaas is er vee...
Deze ontbrak volgens mij nog in ons matte archief. Het wordt echt tijd voor een nieuwe trend,...
Eerder vandaag konden we reeds de eerste foto's tonen, nu hebben we alle officiële informati...
Zo moeilijk is dat toch niet? Weet je het al? Ik ga het niet voorzeggen in elk geval :D (via: ...
Afgelopen vrijdag werd de wereld diep geschokt toen de eerste spyshot's opdoken van de New Grand Be...
Toch raar, bij een belangrijk nieuw model moet je alles toch dubbel checken? Zeker als het om een...
Komende maanden zal de nieuwe Bentley Arnage worden onthuld, het merk heeft vandaag alvast een te...
Nieuw geld vs Oud geld? Het is onduidelijk of het op bovenstaande spot gaat om een Flying Spu...
Ook het leven als spotter/student gaat wel eens vermoeien. Vorige week was ik er tussenuit om d...
Sterker nog, er komt helemaal geen nieuwe Arnage. Bentley gaat de zaken flink anders aanpakken. ...
Heeft die man dan toch smaak? Het moet haast wel. Ondanks zijn walgelijke voorkomen en slecht...
Vorige week waren we in Genève te gast bij het Volkswagen Driving Event. Daar werd op de voo...