
Gisteren hadden we de Abt RS6 met maximaal 700 pk, even eerder kwam MTM al uit op 702 pk, en nu grijpt tunert B&B de performancekroon door maar liefst 715 pk uit de 5.0 V10 biturbo te pompen.
Eigenlijk hebben we gisteren alles al wel gezegd, dus laten we even kijken naar de droge cijfertjes. Ten eerste levert de B&B 4 ’stages’, voor vermogens van 650, 670, 700 en 715 pk. Natuurlijk pakken we de laatste, want meer is immers beter.
Waar de Abt de 0-100 in 3,9 seconden belooft af te leggen, maakt B&B hier zelfs 3,6 seconden van. Wat zorgt voor die drietienden minder zouden we niet weten, maar het zijn vast niet de 15 pk extra die het verschil maken.
De topsnelheid die beide tuners opgeven ligt op 320km/u. Als toetje biedt B&B een raceuitlaatsysteem, die ongetwijfeld een lekkere sound verspreidt.
Het schijnt dat het blok uit de RS6 zich relatief eenvoudig laat tunen, met name omdat de engineers de druk van de turbo’s bewust relatief laag hebben gehouden. Of deze cijfers daarom het onderste uit de kan zijn, of slechts een voorbode van nog veel gekkere vermogens, zal de toekomst uitwijzen.
Wat het precieze verschil is tussen alle >700 pk Audi’s, blijft voor iedereen natuurlijk de vraag, daarvoor moeten jullie wachten op de grote autoblog Audi RS6-tuners-vergelijkingstest.
Gelukkig hebben we de plaatjes nog! (via audiblog)




Koppel anyone?
Idd welk koppel en krijgen we hier ook misschien filmpjes van te zien
Fijn opscheppen met cijfers kan ik ook wel, real time footage moeten we hebben
als iedereen het kan zal het wel niet moeilijk zijn denkik
geef my 100.000 euro en een rs6 en tegen volgende week geef ik je een met 1000 pk terug
Goh blijkbaar is 580pk niet voldoende, moet niet gekker worden
en wat kosten die upgrades? Misschien ook altijd wel leuk om te weten, tenminste voor mij
Mmm rijden in style
Ultime gezinswagen.. rs6 met 700+ PK.. Maar of de kinderen en hond er blij mee zijn.. haha
handig als je de berg op moet met je twee ton Audi.
Zo’n auto en dan nog geen trekhaak. Kun je nog geen caravan meenemen
. Lijkt me wel vet om te zien trouwens, deze auto op z’n hardst optrekken met een caravan erachter. Ben benieuwd welk onderdeel het zal begeven: het chassis, slechts de trekhaak of de hele caravan
stelt er zich echt niemand vragen bij het verbruik?
Want supercar specs=supercar verbruik..
En voor mn trip naar zuid-frankrijk wil ik liever niet te veel tanken, maar aan 300km/u het ‘plebs’ voorbijracen..
de ecosnob
De koppel zal wel hoger zijn als die van Abt, en de banden zullen wss beter zijn ook.
zo’n RS6-tunerstest is nog niet eens zo’n slecht idee
En 3,6 ipv 3,9 is inderdaad wel een wereld van verschil met dezelfde auto en slechts 15 pk verschil?
Lever mij maar eentje van B&B voor de deur.
Vindt hem echt prachtig!
Wie deze auto koopt, denkt denk ik niet echt aan hoe hoog het verbruik is.
3,6 seconden naar de 100 in een gezinswagen .. haha, ongelooflijk, niet te geloven :’)
Zeg euhm.. Zegt dit iets over het potentiaal van de R8 V10?
Trouwens best botergeil. Geef maar een B&B RS6 Avant ipv M5 Touring!
Tis een twinturbo 5 liter V10…niet echt verbazingwekkend dat je daar grote cijfers uit kunt peuren, dacht ik zo.
@wottevajjjj
Als ze grote oliepompen voor de FSI ontwikkelen, dan moet 1000pk geen probleem zijn. In de Gumpert Apollo hebben ze al een oude 4.2l RS6 motor met 1000pk gestoken.
Hitte en de aandrijflijn wordt dan wel een probleem. Gekoelde differentielen (drie op de quattro), watergekoelde intercoolers,… Misschien lukt het wel met €100k, maar het zal zeker langer duren dan een weekje.
Lol hoe kinderachtig, toch even 13 Pk extra hebben.
verbruik? waarom praten we over verbruik?
iemand die deze auto koopt heeft toch genoeg geld…
en schijt aan het verbruik
zou hier ook een rs6 plus versie van komen?
ooohhhh, nog meer pk !
Heerlijk! Die weten tenminste hoe het moet, geen johny sideskirts, bumpers en andere tupperware! 715pk is wel héél veel, maar 3.6sec naar 100 lijkt mij wel iets te optimisch, onder de 4 (3.9) in een break zou al heel heel stoer zijn!
“verbruik? waarom praten we over verbruik?”
Iedere 200km tanken noem ik armoede, geen luxe.
johny sideskirts ?????????
Die witte ziet er lekker uit….alleen zou ik dat lelijke logo weglaten.
Wie deze auto koopt praat niet over verbruik.
Een zwarte versie mag gerust voor mijn deur neer gezet worden.
Wel mistlampen plaatsen graag want dat maakt het geheel net iets beter af.
Mooooooie car.
I like!
Tenminste een getunede RS6, zonder bodykit en weet ik veel wat.
Waar kan ik mijn handtekening zetten
?
@FrieZ
Onder het regeltje ‘Totaalprijs incl. BPM, BTW en kosten rijklaar maken: €200.000+,-’
@ Sir Smokalot:
Hmmm… ik ben er bijna. Nog even doorsparen
:O Friez neem de zwarte maar
overmorgen heb ik die witte voor me deur
!
Hij kan dan wel 715 pk hebben, maar het koppel wordt niet vermeldt. Als dat laag is en over een klein toerenberijk beschikbaar is doe mij dan maar liever de 700 pk van Abt, dan heb je teminsten een goede moter.
Kom net uit amsterdam, zag Wouter in een nieuwe RS6 stappen, van hem of nieuwe rijtest?
Heeft ie weer een nieuwe?
@autoblogger: oh ik wist niet dat de Edo competition RS6 (met 800pk natuurlijk) al klaar was? Waarom vertelt niemand mij wat?
Nee, was de auto van mijn vriendin.
@Wouter: ah je vriendin is de pr-dame van Audi? Dat verklaard een hoop
verklaart…. ik was net te laat
In plaats van een atmosferische V10 zouden ze beter deze motor in de R8 leggen. Waarom heeft geen enkele tuner dit nog niet gedaan? MTM plaatst wel 2 turbo’s op de 4.2 V8 maar kan evengoed de motor van de RS6 in de R8 leggen!
Houd die vermogens wedloop ooit op? Volgens mij niet. Je hoort mij niet klagen, maar 700+ pk in een familie auto, is mischien toch wel een beetje te veel van het goede? Hoe dan ook, dit is mooier als een Brabus bullit, cls, e… noem maar op. Omdat ie gewoon standard is. Valt het nog te chippen?
Houd die vermogens wedloop ooit op? Volgens mij niet. Je hoort mij niet klagen, maar 700+ pk in een familie auto, is mischien toch wel een beetje te veel van het goede? Valt het nog te chippen?
Waarom stapt ze dan in aan de verkeerde kant?;)
Superspecs, al is 0,3 seconden sneller met slechts 15 pk meer onmogelijk. Met een beetje geluk lukt 0,1 nog wel. Ook mooi dat deze in tegenstelling met die van ABT zijn originele velgen wel behoud alleen dan wel weer jammer dat ze er van die oerlelijke stickers op moesten plakken
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
R8 en RS6 van Horny Customs met nog een matte RS4 Cabriolet erachter.
De Audi R8 and RS6 powered by O.CT Oberscheider Tuning. The cars got an en...
Wat een heerlijk geluid!!! kijk maar op dit filmpje: http://www.autojunk.nl...
Een zwarte en een witte. Wat een beest..!
Een donderdag middag in zolder
Als je de standaard 580 pk niet genoeg vindt, breng je 'm toch even langs b...
Autoblog voelt een wannabe-RS4 aan de tand.
Gespot tijdens wintersport Oostenrijk week 52
Kan het nog heftiger?
Overzichtje van de spots van de afgelopen weken. Pics in Wallpaperformaat. ...
Audi TT 2.0 Tfsi Roadster S-tronic TTS.
Koop nu voor slechts 48.500,00
Audi A6 Avant 4.2 Quattro.
Koop nu voor slechts 48.336,00
Audi A6 AVANT 3.0 TFSI,S-LINE,QUATTRO,XENON,MMI,EXCL.BPM.
Koop nu voor slechts 48.280,00
Audi A4 AVANT NIEUW 1.8 TFSI 160 PK 19.
Koop nu voor slechts 48.245,00
Dat is nog eens lekker! Niet 1 auto van Horny Customs, maar gewoon 2 stuks! Spotter stoove28 kwam...
Jaaaa, zwart is goed! Waar we voornamelijk de RS6 Avant als geliefd tuningsobject zien, heeft...
Een Avant met 702 pk en 785 Nm... dat moet voldoen? Zoals we reeds wisten kan MTM je RS6 voor...
Ruim een jaar geleden zagen we de Q7 van B&B al eens voorbij komen, de tuners uit Siegen hebb...
Dan waait je kapsel vanzelf wel in model! MTM stopt graag heel veel extra paardjes onder mo...
Ongeveer 70% van de verkochte Audi A4's schijnt een Avant te zijn, dus dan moet je een beetje per...
De meeste tuners richten zich op nieuwe modellen, maar het Duitse MFK Autosport heeft een upgrade...
De RS6 R van MTM is een beest met maar liefst 730 pk en 785 begrensde(!) Nm’s. Deze uber-Avant he...
Er blijft natuurlijk niks over van het wegdek als iedereen in 600pk diesels gaat rijden, heb je w...
Van alle sleutelaars die de meest bizarre Audi RS6 ooit hebben willen maken, mag MTM zich met 7...
Autoverfraaier Caractere vond het tijd om de Q7 van wat vers plastic te voorzien. Het zijn geen g...
333 Pk, 5.2 seconden naar de 100 en een top van 250 km/u. Dat klinkt al erg lekker, maar er is &e...
Van de snelste station ter wereld, de Audi RS6 van de Duitse tuner MTM, kunnen we eigenlijk geen ge...
Lekker laag, breed en een tikkie gemeen. Dat lijken me wel de goede trefwoorden voor deze Mariani...
Wat nou PK-oorlog over? Als de fabrikanten zelf niet door willen gaan, nemen de tuners het wel ov...
In het 700+ pk segment valt er dankzij de ijverige tuners voldoende te kiezen. Zo hadden we eerde...
Deze one-off Dodge Challenger R/T Widebody Convertible is het werk van de jongens van West Coast ...
Er zijn al heel wat tuners die zich hebben vergrepen bezig gehouden met de Scirocco, maar B&B...
Als de duivel een auto zou zijn, dan was het ongetwijfeld deze mat zwarte RS6 die compleet 'black...
Dus jij vond 702 pk al veel voor een RS6? Think again! Tunert MTM heeft nog eens kritisch naar de...
Inderdaad, tegenwoordig kan je met dat negentienduims fabrieksmetaal niet meer aankomen op je per...
Toch jammer van die laatste 6 pk, maar voor 1.579,00 Euro kun je ook weer niet alles verwachten. ...
Geen quattro, maar wel meer peekaas en een spoilersetje... is dat iets waar we mee kunnen leven? ...
IMSA stort zich altijd met volle overgave op verschillende Lamborghini's, en dan is de stap naa...
"Wie biedt er meer?" vroeg collega Smoke toen B&B een onaardse 715 pk uit de Audi R...