
Autohorloges zijn helemaal goed, dat wisten we al. Bij Aston Martin blijven ze trouw aan hun James Bond-roots en bieden ze je net dat beetje extra gadgetry: in samenwerking met Jaeger LeCoultre brengen de Britten een horloge op de markt waarmee je je DBS vanaf zo’n tien meter afstand kunt openen en sluiten.
Komt dit je bekend voor? Dat kan kloppen, want het Chinese Xerox BYD deed dit ook al een keer. Aston was echter eerder; het lukte ze alleen niet om het ding aan de praat te krijgen. Het complexe mechanische Jaegertje verstoorde het signaal van de ingebouwde afstandsbediening. Dit hebben ze opgelost met een antenne van saffier en metaal rondom de wijzerplaat, waardoor het apparaatje nu vlekkeloos werkt.
In tegenstelling tot de Sieko van BYD zou ik deze ook echt graag om m’n pols hebben. De prijs is echter misschien wel een probleempje: zo’n €27.500 ben je kwijt voor de Jaeger. Maar als je je een DBS kunt veroorloven en je wilt ècht graag op James Bond lijken, dan moet dat er nog wel af kunnen. (via engadget)
Gallery: DBS |
|||
Er zijn uiteraard mensen die het zich kunnen veroorloven. Ik denk dat er in Nederland niet zo veel zullen zijn maar wel in Monaco, daar zullen er wel een boel lopen met dit klokje.
Dat ding is bijna net zo duur als mijn autootje…wat een wereld van verschil.
Ziet er mooi uit, lederen polsband, dus niet echt pimp. Maar voor 27,5k is er vast wel een nog mooiere Ferrari-horloge..
mooiere horloge / mooier horloge ? Ik ben m’n taalgevoel een beetje kwijt vandaag..
Leuk klokje, maar voor 27,5k koop ik wel een autotje
@RenJie;
Een horloge van Ferrari e.d. is voor deze doelgroep wat aan de ordinaire kant. Ze prefereren toch een klassieke kwaliteitsklok (MET lederen polsband) zoals ze die bij Jaeger-leCoultre al tijden maken.
Ferraririjders zullen op hun beurt dit horloge juist stoffig en ouderwets vinden en zelf liever een hippere blingblingklok zien. Ook heel mooi, maar anders.
Ieder zijn/haar ‘cup of tea’ zullen we maar zeggen!
leuk als een zakkenroller weet dat jij degene bent die de eigenaar is van de DBS en dus op een achterbakse wijze je klokje afpakt, niet dat je daarmee de auto kan starten, maar persoonlijke bezittingen kunnen ze allicht meenemen..
Je bent wel echt een knakker als je met horloges en andere zooi van automerken rond gaat lopen. Iedereen zo zijn manier; voor 27k zou ik een Maserati 3200 GT kopen en een Oris ofzo…
Beetje kansloos om DBS op je horloge te hebben staan. En het is nog lelijk ook. (om nog maar van de prijs te zwijgen)
Whahaaaahahahahaha (volledig hysterische lach)
een autosleutel die 3x DRIE KEER zo duur is als mijn hele autoindertijd kostte!!!!
…Goed, maar an wel een autosleutel waarmee je AAN NIEMAND meer DE TIJD hoeft te vragen Muhahaha!!! …En waarmee je van 10 meter afstand je auto kunt openen zodat je er in 1 keer in kunt stappen, wat normale stervelingen natuurlijk nooit lukt van dichtbij…
…En waanzinnig giechelend verliet Jandepandaman zijn computer…
Kansloos? Duidelijk geen verstand jij. Als je een DBS kan betalen en dat horloge erbij neemt voor de leuk, dan ben je niet kansloos. Of je smaak hebt is een ander verhaal, maar over smaak valt niet te twisten. Ik vind het een mooie auto en het horloge ziet er leuk uit.
Inderdaad Mo,
Maar zoveel geld voor een horloge :/
@ Damoklets: ook voor deze doelgroep zijn Ferrari horloges niet echt aan de ordinaire kant, want dat zijn in feite gewoon Panerais. Niet dat ik zo’n ding zou kopen….doe mij dan maar liever een normale Panerai, maar echt ordinair zijn ze niet.
Overigens aan iedereen…..dit soort prijzen zijn geen uitzondering in de horlogewereld. Of je het er voor over hebt is een tweede, maar veel mensen hier zouden toch ook een Enzo of een Zonda kopen als ze het geld zouden hebben? Daar moet je het een beetje mee vergelijken. Ieder zijn ding.
Ik vind zowel horloges als auto’s te gek (en nog een heleboel meer helaas).
Jaeger-LeCoultre… Zwijmel… En ik moet binnenkort met mijn Swatch Irony Chrono Retrograde terug naar de winkel.
Shiet. Iets te enthousiast enter gedrukt. Maar dit nieuwe AM horloge vind ik i.i.g. schitterend. Met name door het feit dat hij ook als afstandsbediening werkt, echt su-per-gaaf.
Iets in die geest had ik vroeger ook. Als kind kon ik met m’n Swatch kaartjesloos door de skipoortjes lopen, omdat je daar je skipas in kon laten laden. Maar goed, da’s wel van een andere orde gheghe.
Nee, het is niet mijn stijl klokje. Maar als je een DBS hebt (en dus rijk bent), én het horloge kan waarderen, waarom niet?
Via engadget?
Dan zijn jullie langzaam met plaatsen jongens!
Om 12.37 stuurde ik jullie dit al!
Wanneer ik geld zat had, zou dit klokje (een Jaeger LeCoultre jongens!) er (bij de DBS dus) ook bij moeten. Wat maken die paar rotcenten dan nog uit?
En welk merk is het?
Wie opent er nu een aston vanop afstand? Ik zou toch dicht tegen mijn aston staan als ik hem opendoe, dan ziet iedereen dat ik een aston heb.
toch wel redelijk gay,
wat voor een snul ben je als je met je horloge je auto kunt open doen (een heel rijke)
@Klassiekerrally: Engadget was eerder, en die hadden we al gezien, maar soms posten we het iets later omdat er “belangrijker” nieuws te melden is;)
Nou nou, toe maar met die horloges, beste heren automakers…
Wanneer komt autoblog met een eerste horloge-lijn?
@ autoblogger: weet ik toch ![]()
Kan me trouwens niet voorstellen dat engadget eerder met ‘t nieuws komt dan Aston Martin zelf?! Maar wellicht loopt AM achter met hun eigen website?
Auto inruilen = horloge inleveren?
Hahahaha lol @ Jandepandaman. Maar ik moet je teleurstellen, ik win. Hij is namelijk 9,3 keer zo duur als mijn auto
LOL
Wat gekopieerd trouwens van een nog niet echt bestaand Nederlands merk
9,3 keer zo duur Guan…? Fabrieksnieuw net als die van mij…? …Waar rijd jij dan in…? Een trapskelter???
Respekt man!
@Jeroen: Goed punt! Dat zou ik wel een zuur moment vinden, wellicht is ie te herprogrammeren voor je nieuwe Aston?
Hahaha ok, alleen fabrieksnieuw telt? dan kan ik helaas niet mee doen
Die Jaeger LeCoultre klokjes zijn niet te versmaden! Maar voor mij hadden al die DB-logo’s er niet op gehoeven, het Aston Martin logo op de achterkant is meer dan genoeg.
@vlaeminck, right so.. maar liever een ander type. Master 8 days-variant. En dan zó dat hij mijn Carrera GT kan openen (die ik er tevens graag bij wil). En dikkere polsen.
Oh, en dat voor €0.63 en een wortel.
JLC heeft heel mooie uurwerken, helaas is dit er geen van (imho).
En om op Bond te lijken moet je’m toch niet kopen, dan koop je een Rolex Submariner (vroeger) of een Omega Seamaster (nu).
Prijs valt nog mee voor een Jaeger… Maar mooi is hij niet echt, beetje té “m’as – tu – vu?”.
Jah, als je het doet, doe het dan ook meteen goeD!!!
wat was er precies mis met het Omega Seamaster Limited Edition Titanium DBS Hommage horloge, die was mooier
stelletje beunhazen!’
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Paar foto's van mij :)
Hihi :P
Promovideo van ADVANtech Studios die wat prachtige beelden van supercars aa...
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
Afgelopen donderdag gespot in Den Bosch. De politie bekeek eerst mooi de au...
Vorige week woensdag, de premiere van James Bond: Quantum of Solace in Aust...
O-N-G-E-L-O-F-E-L-I-J-K! Geluid op 100 zetten en genieten!![NSFW] (11-09-2...
Nieuwe trailer van de 22e James Bond film
Enzo en F40 op 1 foto. Veyron vs Enzo (niet op foto) Veyron won -.-" V...
Aston Martin DBS - Touchtronic II.
Koop nu voor slechts 269.000,00
Aston Martin DBS - 6.0 V12 Volante.
Koop nu voor slechts 229.895,00
Aston Martin DBS 6.0 V12 Touchtronic2.
Koop nu voor slechts 214.950,00
Aston Martin Cygnet 1.3 VVt-i CVT Automaat.
Koop nu voor slechts 54.950,00
Aston Martin DBS 6.0 V12.
Koop nu voor slechts 29.750,00
Elk zichzelf respecterend supercarmerk weet dat er met merchandising serieus geld te verdienen...
Wanneer je DBS hoort, moet je wellicht direct aan de moderne Aston Martin denken. Deze schitteren...
Met wie? Nou, met die Roemeense modelmevrouw die door een handige producer (zeg maar de Roemeense...
GT’s en supercars lijken twee geheel verschillende categorieën te zijn, maar vanwege de toeg...
Omdat Aston Martin niks boeiends te melden heeft in Frankfurt hebben ze maar wat actiemodellen be...
De hele dag rondjes rijden, revven en strepen trekken (en crashen) door het centrum van Londen is...
Heb jij altijd al alles, maar dan ook echt alles willen weten over de auto's die voorkomen in de ...
Anderson had nog wat leuke wieltjes en matzwart folie liggen, alsmede een Aston Martin DBS. Tel &...
De Aston Martin DBS kom je niet iedere dag tegen en de kans dat je 'm op een takelwagen voorbij...
In een uiterst eenvoudige wereld is de duurdere auto mooier. Er is meer aandacht aan besteed en m...
Een Aston Martin willen rijden maar jezelf toch ook onderscheiden van het overige AM-volk? In ...
Voor dit artikel had je waarschijnlijk nog nooit van Michael Fux (niet te verwarren met de kleine...
Een leuk champagnekleurtje zo voor Oud & Nieuw. Toch? Eerder deze week zagen we al de ...
Deze Wodaspoda bestaat uit foto's van auto's die ik in één week tegenkom, namelijk ...
Aston Martin, het coolste merk volgens de Britten, heeft een klein probleempje ontdekt dat grot...
In de afgelopen maanden zijn jullie doodgegooid met de meest schitterende spots. Ze waren echter ...
Begin je dag met een dragrace. Ochtend vitaminen voor de autoliefhebber. Vandaag op het menu: een...
Zo te zien gebruikt Nadal zijn Aston Martin niet alleen voor ritjes op zondagmiddag, maar ook gew...
De ultieme uitvoering van de Aston Martin DB9 is gesignaleerd in een mooie camouflage-outfit. W...
Zes maanden geleden klopte er een poenerige Rus aan bij Edo-Competition. "Turn my DB9 into a...
De RS6 in deze kwestie kennen we nog van dit video-vergelijk met een Nissan GT-R. Maar kan dit ...
Vanaf 2011 gaat de omgebouwde Toyota iQ -ook wel Cygnet genoemd- de verkoop in. Verwacht wordt ...
Uw stemmen zijn gewogen en geteld. Dit is de Autoblog Best Design Top10 2010. Niet verrassend een...
Het is een zware dag voor liefhebbers van de Britse bolides. Waaien er geen bomen op dat valt een...
Het zal maar bij je in de straat staan. Of op je oprit. In dit geval stonden deze drie exoten ...