
Je zou toch denken dat je in een Porsche 911 Turbo niets tekort komt. Slechts één gerecht op de menukaart van Porsche is nog pittiger gekruid en dat is de 911 GT2. De Turbo met 480 pk gaat in 3,9 seconden naar de 100 km/u en topt op 310 km/u. De GT2 met 530 pk tikt in 3,7 seconden de 100 km/u aan en trekt door tot 329 km/u. Als jij zo’n zeikerd bent die nog nooit gehoord heeft van “genoeg is genoeg”, ga dan met je Porsche 997 Turbo eens bij Sportec langs voor een upgrade.
De tuner uit Zwitserland doopt je Porsche 997 Turbo om tot de Sportec SP700. Zoals de naam doet vermoeden heeft Sportec het vermogen van 480 pk met maar liefst 220 pk opgekrikt naar 700 pk en 765 Nm koppel. De acceleratie naar 100 km/u duurt na deze ingreep nog maar 3,2 seconden. In totaal 10,4 seconden wordt de naald op 200 km/u gezet en het accelereren stopt pas bij 342 km/u. Daarmee gaat men weer een stapje verder dan we eerder zagen met de Sportec SP580 die ook op de 997 Turbo is gebaseerd, maar het is net een fractie milder dan de Sportec SP750 die gebaseerd is op de 997 GT2.
Het mag duidelijk zijn deze ingreep verder gaat dan enkel het aanpassen van het motormanagement. De Sportec SP700 is uitgerust met twee speciale turbo’s en een volledig aangepast in- en uitlaatsysteem. Om het geweld een beetje fatsoenlijk op de weg te krijgen zijn dikke 20 inch velgen aangemeten. Een bodykit met aangepaste voor- en achterbumper, alsmede een stevige GT achterspoiler, moeten zorgen voor extra aerodynamica en tegelijkertijd het oog strelen. (via: autobild)









Vind het helemaal niks. Die velgen ook… getver demme
Ruige specs, lelijke velgen en de achterkant is over de top …
ziet er niet eens zo slecht uit
Achterkantje is zeker strak,
Maar die Nissan velgen kunnen echt niet,
als die mooie turbo-velgen erop zitten is het zeker een mooie auto!
Cayman blijft beter!
Maar dit blokje zal daar wel niet inpassen, denk dat de turbo’s de stoelen doen smelten.
Geweldig dat (als) het heel blijft!
Zucht… Wil ik hebbuhh!
Zou Sportec dat ook niet met m’n Corrado kunnen doen, ik zou ook wel 700 paardjes willen hebben
Mijlen beter dan die opzichtige Gemballa ellende! Zou dit wel eens op een circuit willen zien tegen de GT2 een GT-R (spec V) en de ZR1…. zien of al dat geweld ook inderdaad gebruikt kan worden op het circuit of dat het vooral hard rechtuit gaat.
Zoveel pk’s meer en relatief weinig vermogenstoename. het uiterlijk is niet echt een verbetering.
Erg mooi ja, hij is zeer strak. De velgen zijn wat minder vind ik, dat is wel jammer.
Er staat uitegerust. Het moet zijn uitgerust.
-edit: vooruit dan maar-
Laat die sportec maar lekker aan die motor sleutelen, dan ga ik voor het uiterlijk wel even langs bij Techart.
ik heb er ook zo een…. (en toen werd ik wakker)
Doe mij maar een Gembella of TechArt bodykit, voor de onderhuidse aanpassingen klop ik dan wel aan bij Sportec.
Heerlijk fout.
echte koggel
@CSL, koggel?:P
Ik vind hem van voren mooi, van achter minder, iets te.
Dit zal wel gigantische turbo lag hebben, zelfs die variabele turbo’s van de standaard 911 turbo hebben enigzins lag..
Ze mogen me 997 motorisch best ombouwen, en die vleugel dan ook maar, in naam der veiligheid, maar van de rest blijven ze af!!
Die velgen zag ik gister nog onder een Nissan 200SX… ik bedoel maar… ![]()
Die achterbumper heb ik op me Nissan Skyline zitten in Need For Speed: Carbon, en die carbon plaatjes bij de zijluchtinlaten vloeken gigantisch bij die lichte lakkleur…
In één woord: kansloos…
Prachtige wagen!
Ik zou wel voor andere velgen kiezen…
Als je deze wagen zo ziet, dan straalt er toch vanaf dat de 997 schreeuwt om een wederopstanding van de 959? Dit model leent zich er uitstekend voor! De proporties zullen echt geweldig worden. De 997 is namelijk al zo dik. En het wordt tijd dat Porsche weer eens een echt speciale 911 gaat bouwen. Eén die de jochies uit Modena en Sant Agata lekker stof laat happen en de boys uit Detroit weer terug plaatst in de jaren ’50 waar ze eigenlijk nog steeds zijn.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Combo van 9 supercars op de Passo Dello Stelvio (2760m hoog)! Deze groep vr...
Joepie, 500 pk in de sneeuw!
Rijtest met de gefacelifte 997 Carrera S
k zag ze staan, ik snel foto's maken
Vandaag waren de eerste trainingen voor de 24 uur van de Nürburgring e...
Wouter en Sacha rennen langs dure auto's en dito vrouwen.
Een GT3 met een 4.0-liter motor aan boord en een klap meer vermogen. Het bl...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Een compilatie van filmpjes die ik gemaakt heb bij vliegveld Soesterberg.
Qua carrosserie is de Carrera GTS een Carrera4 (S), maar dan zonder voorwie...
Porsche Cayenne Diesel.
Koop nu voor slechts 115.000,00
Porsche 911 Cabriolet 3.6 Automaat Carrera 4.
Koop nu voor slechts 114.950,00
500 pk net iets te mager? In 3,7 seconden naar 100 km/u niet vlot genoeg? Ga dan met je gefacelif...
In Genève stond in een wat rustiger hoekje Sportec opgesteld. Op de stand aldaar liepen we...
Persoonlijk ben ik niet echt een fan van tuning of 'veredeling', maar desondanks kan deze SPR1 M ...
Sportec komt met een update op de hierboven afgebeelde SPR1: de SPR1M. Deze auto gaat in 3 second...
De Zwitserse tuner Sportec heeft de specs van de SP580 vrijgegeven. Ze bieden engine-tuning voor ...
Ja, de Nissan GT-R sprint als een malle, dat is al zo vaak gezegd. Maar kan hij ook twee supercar...
Velgen zijn er in 3 smaken: bol, diep en vlak. De lekkerste van die 3? Iedere auto zijn eigen set...
Heeft er iemand een doekje voor me? Gisteren werden we op autojunk verwend met foto's van een...
Hard rijden is heel leuk, maar als het erop aankomt wil je ook weer snel stil kunnen staan. Tot n...
Wat is fouter dan een Porsche op LPG? Exact. Goud. En natuurlijk net doen alsof je een GT3 RS ...
Mercedes AMG was laatst lekker met gele verf bezig. Ook Dodge ziet het nog steeds helemaal zitten...
Origineel? Nee. Smakelijk? Ja. Wanneer je gaat voor de overtreffende trap aan Porsche tuning,...
De 911 is niet alleen populair op het circuit, ook in de rallysport is het een populaire verschij...
Terwijl de wereldpers deze dagen zijn eerste hapjes nieuwe 911 gevoerd krijgt, is Fifth Gear nog ...
Onze chef Autoblogger mag één keer per jaar zonder begeleiding naar buiten. Dit kee...
Er zijn weinig plekken ter wereld waar je zo veel supercargeweld per vierkante meter treft als in...
Dat je met een Porsche op de Ring goed uit de voeten kunt is een understatement. Ze zijn uitgebal...
Die zie je niet vaak: een bijzondere 911-editie van de vorige generatie, gemaakt ter ere van ee...
Een of andere dronken malloot heeft het vorige week voor elkaar gekregen om tijdens een crash nie...
Dat had je niet verwacht he! Ondanks de introductie van de gloednieuwe 991 komt Porsche stiekem t...