
Tot nu toe waren de “experts” er vanuit gegaan dat de open variant van de CLK net als de huidige generatie een chique stoffen dak zou krijgen. Autoblog bezoeker Joris spotte echter een gecamoufleerde CLK op de Mont Ventoux en deze leek een stalen vouwdak te hebben.
De camouflage is op strategische punten aangebracht om ons op een dwaalspoor te brengen, maar toch lijkt duidelijk dat dit stalen dak wat netjes opgevouwen kan worden. Gedoodverfde concurrent BMW heeft op de 3-serie cabrio ook geen stoffen dak meer, maar die andere concurrent (Audi) lijkt nog wel te kiezen voor een stoffen dak op de A5 cabriolet. Of de CLK nog steeds CLK gaat heten is overigens nog maar de vraag: de mogelijkheid bestaat dat Mercedes kiest voor de naam E-klasse coupe.
Op de Mont Ventoux was Mercedes druk bezig om de CLK lekker zwaar te belasten. Niet alleen moest de CLK “CC” zijn eigen gewicht omhoog torsen de pas op, de aanhangwagen was ook nog gevuld met extra gewicht.
Met dank aan Joris voor het insturen van de foto’s!


Hij lijkt best klein, is dit geen Dacia Logan Cabrio?
Persoonlijk vind ik een stalen vouwdak ook mooier, denk dat ze er goed aan doen. Hoop dat hij mooier wordt dan de 3 cabrio, want die heeft naar mijn smaak een beetje een rare vorm vooral van de zijkant.
Doelgroep: metroseksuele boeren die in het zuiden van Frankrijk wonen.
Lol, en al die mercedes fans waren in dit audi topic: http://www.autoblog.nl/archive/2008/04/23/audi-a5-cabrio-komt-in-oktober-naar-parijs nog zo blij dat de CLK een stoffen dak kreeg..
Waarom staan er in mijn bovenstaande post zoveel spatie’s :S
Hahaha, doelgroeponderzoek heeft Mercedes doen inzien dat vooral glazenwassers en circusvolk de CLK koopt?
@ tuurlijk: je link pas niet meer op regel 1 en de regels worden uitgevuld.
Laat je met een enter de link op regel 2 beginnen dan krijg je geen spaties:
Lol, en al die mercedes fans waren in dit audi topic:
http://www.autoblog.nl/archive/2008/09/15/getunede-cadillac-xlr-v#post-16409 blabla enzovoort
CLK???
Wordt dat straks geen E-klasse coupé genoemd i.p.v. CLK?
http://www.autoblog.nl/archive/2008/09/10/mercedes-wil-minder-modelnamen
Ik ben MB fan maar het kan me geen ruk boeien of het een klapdak of stoffen dak wordt.
Wist alleen niet dat er een trekhaak op de CLK te krijgen was.
Eh, doelgroep boeren in zuidfrankrijk, glazenwassers en circusvolk? En waar komt dat van aanvliegen?
Vet dus binnenkort krijgen we ook een 5 serie coupe.
Alsjeblieft geen stalen klapdak
:( Daar hebben we de SL(K) al voor
@rikkon: okee, thanks
Is een stalen dak. STond afgelopen zaterdag in Schuettorf bij het Shell tankstation aan de A31. Had ik toch foto’s moeten maken.. Was een hele kolonne met Mercedessen met hem onderweg….
Een stoffen dak lijkt mij almaar minder efficient tegenover een stalen klapdak, aangezien de auto’s steeds groter worden.
Jammer dat je nog van geen kant kan zien hoe de auto er ongeveer uit komt te zien.
Ik ben trouwens ook voor een stalen klapdak,is lekker geruisloos en toch wat minder inbraakgevoelig in de minder fijne delen van Nederland.
Zal is tijd worden .MOdel is veel mooier in evenwicht zonder dat stofje
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Elizabeth Ashley rijdt een Mercedes CLK63 AMG. Sexy and spunky...
Deze twee rakkers zijn aan elkaar gewaagd; de Mercedes heeft 507 pk (V8) en...
Een filmpje met fly-bys en acceleratie van bijna alle autos, gefilmd vanuit...
Deze AMG stond op de parkeerplaats van de Essen Motorshow. Een blik op het ...
Die man heeft een grote garage nodig !
Nieuwe carrera en een m5 en een rs4, helaas kon ik niet dichterbij komen ma...
Ik wou eerst meegaan met een CLK DTM AMG (de safety car) maar daar reed er ...
Wat een Bruuuuuut ding!! In het mooie WIT!!
Ongeloofelijk!!! Stonden aan tankstation toen dit juweeltje aankwam rijden!...
Mijn impressie op de nieuwe Mercedes CLK. Voor de geïnteresseerden ...
Mercedes-Benz C-klasse 220 cdi aut estate avg sd navi model 2012.
Koop nu voor slechts 46.950,00
Wat is dat toch met overactieve autowassers en Mercedii? Zo bont als de sjap die een Mercedes...
Eerder vandaag schreven we over de oprolactie van Megaupload in Nieuw-Zeeland, maar helaas ontbra...
Zo rollen ze in Japan. Afzonderlijk zijn ze al extreem bijzonder. Een Maserati MC12 Corsa, Merced...
We hadden hem in het matzwart, oranje en zelfs rood. Toch was nog niet eerder de speelgoed-factor...
Een begeerlijke auto in een chique kleur. Zwart of wit is misschien spectaculairder, maar een b...
Voor een Black Series Mercedes mag je menig redactielid gerust wakker maken. Als je AMG'tjes al k...
Sommige mensen zijn van mening dat een standaard Mercedes CLK 63 Black Series er niet agressief g...
Vandaag hebben we een audiovisuele 'kies maar' voor jullie in de aanbieding, met een tweetal zeer...
Autoblog Porno-Occasion van de Week: een Mercedes CLK GTR uit The States. Vraagprijs ligt momen...
Soms dromen we hier van. Jullie misschien ook wel. Met een handjevol supercars een willekeurig...
Vorige week verschenen er foto's van een recent ingevoerde vrij zeldzame AMG op Autoblog. Op zich...
Mercedes-Benz is niet alléén bekend om de talloze taxi's die Nederland rijk is. Haa...
Ze zijn bij Mercedes-Benz eindelijk verstandig geworden en hebben de typeaanduiding CLK overboord...
Jep, de Ferrari California kon de snelste man ter wereld niet helemaal bekoren. De vervanger van ...
Een quick-scan door ons archief levert slechts één artikel op over de Mercedes-Benz...
Die vraag schoot plotseling door mijn hoofd. Hoe ik daar bij kwam? Het viel mij op dat Mercedes i...
Dus jij dacht dat met de komst van de E-Klasse Coupe (en Cabrio) het doek definitief gevallen was...