
Het kiezen van de kleur van een auto is lastig. Soms zou ik willen dat ik een hele uitgesproken mening had op dat vlak en standaard alleen gele auto’s zou rijden. Dat maakt het leven soms een stuk eenvoudiger. De eigenaren van een aantal op Autojunk gespotte auto’s wisten blijkbaar prima welke kleur hun bolide moest krijgen: rood.
Toch is het model ook bepalend of een kleur daar “standaard” bij is: van rode Ferrari’s of Corvette kijkt niemand meer op. Een rode Russische uber-SUV in de vorm van een Lada Niva is wel weer spotwaardig.
De donkerrode metallic rode Wiesmann GT: prachtig. Minder mooi, maar misschien wel net zo indrukwekkend is deze Nissan GT-R. Met mooie striping en ongewassen ziet het er uit alsof ze zo de baan afkomen.
Een persoonlijk favorietje: de BMW Z4M Coupe. Ik zou niet weten of ik ‘m zelf in het rood zou durven bestellen, maar het staat de snelle beier prima.

Drie foto’s is wel wat magertjes… Mooie Wiesmann!
Wow die Z4M coupe. !!!! Die mag er echt wel wezen.
en morgen een artikel over hoe mooi je blauw wel niet vindt:p lol
beetje magertjes, wat San Sebatiano al zei
Beetje zoals je bij geel aan Lambo’s denkt en zilver nog wel eens bij MB wil zette, ja dat heb ik vaak…
Die Wiesmann ziet er wel goed uit, andere velgen zouden wel beter staan.
Rood is het nieuwe wit.. eh… matzwart
Rood staat de 8C Competizione echt geweldig!! Daar denk ik meestal aan als ik ergens rood zie….
En dan maar hopen dat ze niet meer roze worden net als vroeger:P
@Chrisjuh
Dat roze worden na 3 jaar is geschiedenis sinds loodoxide in de verfpigmenten werd verboden. Dat is nu meer dan 10 jaar, dacht ik. Was ook nooit een item als je metallic-kleuren nam.
Ik ben ook wel een voorstander van wat meer kleur op de weg – al die variaties op grijs-metallic komen me zowat de keel uit; ik rij zelf met rood metallic (spice red) maar in heel wat modellen of merken heb je gewoon geen lef-kleuren (tenzij je kleur “op staal” neemt à 2500 à 7000 euries)…
Wiessssssssssssssssssssmannnn!
Schit-te-rend!
Verder: laat het spotten maar weer gewoon over aan Appeltje…
@ Smurf: Het dak van mijn starlet van 1998 is anders nog altijd meer roze dan rood hoor
Denk dus dat het minder dan 10 jaar geleden is ![]()
Het is (natuurlijk) geen mettalic lak…
Die rode z4 m coupe is idd erg strak! En wat dachten jullie van een rode gti en rs4….
Bedankt voor het plaatsen van mijn foto’s/spots (Wiesmann en GT-R). Ik moet zeggen dat ik een GT-R in het wit mooier vind dan deze in het rood (zie mijn andere Autojunk posts). Hij was vast zo vies omdat ie helemaal uit Japan kwam
.
Die Wiesmann is inderdaad een beauty. In het echt nog mooier dan op een foto vast te leggen.
Klein hoogtepunt nadat bleek dat de VLN race niet doorging.
rood is dan ook het nieuwe wit, dat roep ik al maanden
Komkommerpost?
tsss .. schaamteloos artikeltjes kopieeren van carwoman.nl ..
we gaan hier toch niet serieus over een kleurtje babbelen ..
lijkt wel zijdeglans op die wiesmann
Die rode Wiesmann is ge-wel-dig. Lijkt hier mat door de waterdruppels. In werkelijkheid is de glans zo diep dat je er in zou kunnen verdrinken.



Effe geduld, ik hoop dat mijn post met meerdere Wiesmann foto’s snel vrijgegeven wordt
Ah, daar was ‘ie al…
Mercedes heeft ook weer felrood, Vuuropaal noemen ze dat. En bordeaurood is carneolrood.
nieteens een ferrari bij…wel wat magertjes ja
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Een compilatie van m'n spots in 2010. Ik heb niet elke spot erin k...
Mijn spots van de eerste 7 maanden van het jaar verwerkt in een video.
En hoe doe je dat beter dan met een supercar-parade
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
O-N-G-E-L-O-F-E-L-I-J-K! Geluid op 100 zetten en genieten!![NSFW] (11-09-2...
Mag 'ie weer een uur lang spelen met 's werelds beste spe...
03-05-09 - Antwerpen
???
nog wat foto's die op de pc stonden share the wealth zou ik zeggen
Lieve petrolheads, u kunt ophouden met mailen. Ja, we weten dat MotorTrend een strakke video i...
Mag dat? Geen idee maar de politie doet er weinig aan. Op een verkeers-luw moment je supercar de ...
Jeremy Clarkson, de man die we allemaal stilletjes haten omdat hij onze droombaan heeft ingepikt,...
Eens in de twee weken hebben 24 mannen het geluk om op de mooiste circuits ter wereld helemaal lo...
Jullie hebben de foto's en de test al voorbij zien komen van de supercar die het Amerikaanse Motor ...
Altijd al de belangrijkste supercar-cijfers van ons land willen weten? We hebben ze even op een r...
GT’s en supercars lijken twee geheel verschillende categorieën te zijn, maar vanwege de toeg...
Vorige week kwamen we erachter dat de politie in Canada maar liefst dertien auto's van het kal...
Kinderen mogen ook niks meer tegenwoordig! De politie van Canada heeft maar liefst 13(!) supercar...
Omdat ik door de jaren heen niet heb bijgehouden hoe vaak ik over opvallende kleuren op auto’s ...
Twee hele snelle Japanners, een dikke Duitser en een brute Amerikaan. Wie denk je dat er het snel...
Er was onlangs een tuningshow in Moskou en daar werden een verchroomde en een mat paarse Nissan G...
Zes prachtige mobielen die ook nog eens een uitstekende investering zouden moeten zijn. Als je ...
Je kan natuurlijk wel stoer praten, maar uiteindelijk gaat het om resultaat. Desondanks willen we...
In de categorie relatief betaalbare mastodonten vinden we auto's als de Nissan GT-R, Corvette Z...
Het jaar loopt ten einde, en dit is traditiegetrouw het startschot voor diverse media om met dive...
Opnieuw nemen we een kijkje in het leven van supercar-owners en de bijbehorende race-battles op...
Afgelopen zondag was Autoblog samen met prijswinnaar Jay en zijn vriendin te gast bij het Spyker ...
Op zo'n beetje alles valt tegenwoordig te wedden. De online bookies schieten als verboden padde...
Vanochtend heeft de Automobile Club de l’Ouest (organisator 24 uur van Le Mans) de 55 teams beken...
Ter voorbereiding op het nieuwe Japanse Super GT kampioenschap werden maar liefst 5 exemplaren va...