
De Mercedes CLK63 AMG Black Series behoeft geen aanpassingen, want standaard heeft de brute Benz al een zeer hoog “oh yeah baby” gehalte, met z’n 507 pk sterke V8, goed voor 630 Nm koppel. Toch is het voor tuners als o.a. Kleemann, RENNtech en Kicherer nooit genoeg en ook de Amerikaanse tuner Vorsteiner denkt nu dat het allemaal beter kan.
De naam Black Series moest wijken voor een Black Widow naamplaatje. Aan alles werd gedacht, de motor, het exterieur en het interieur kregen de nodige aandacht. Het spoilerwerk, waaronder een lichtgewicht carbon voorspoiler en een agressievere kofferbakspoiler moeten de downforce vergroten en zorgen voor betere aerodynamica op hoge snelheden. Alle onderdelen worden op de bestaande onderdelen gemonteerd, zonder dat hiervoor ingewikkelde aanpassingen benodigd zijn.
De begrenzer heeft men overboord gegooid en de zwarte weduwe moet nu gemakkelijk snelheden van 320 km/u kunnen halen. Aan de motor upgrade wordt momenteel nog erg druk gewerkt, dus Vorsteiner kan nog niet aangeven wat de uiteindelijke cijfertjes zullen worden. Het motormanagement wordt in ieder geval getuned en men sleutelt aan het uitlaatsysteem. (via: motorauthority)
Gallery: CLK 63 Black Widow |
|||
Achja, het blijft een taxi.
idd.. bah
Maar dan wel een mooie!:P
Het is en blijft een Duitse auto. Dus een grote afkeur
Wat is de prijs voor een Europese kofferklep want en NL kenteken zal hier niet op passen!!
Als ik deze auto zou hebben zou ik er niet eens een kenteken op zetten. Dat verpest al het zwarte van deze auto
wit
@ pluk
wtf wat voor een auto vind jij mooi dan? chinese zoals landwind waar je je zelf dood in rijd….
ik zelf vind dit weer een knap straaltje werk, mooi gedaan.
ik durf te gokken dat pluk niet van chinese auto’s houdt
@philip
als ik een taxi bestel en deze komt voorrijden, vind ik het prima:P
WOW! :O
ik ga er maar een paar bestellen voor mijn nieuwe bedrijf: Dracula’s Taxi’s !
ontopic: zeer mooi wagentje, straatlt agressie uit!
Zoals Clarkson zou zeggen: ‘Ohw yes!’
*Gaap* Saaie Duitser…
Perfect exemplaar voor Tinus Tussengas!
geile geile geile bak! alleen die spoiler mag beter..
@philip,
ooit een taxi gezien met dit aantal deuren?
@ Pluk
Liever dat jij met grote afkeur naar mijn duitse topper kijkt, dan in jou geval langs de kant van de weg te staan met je franse stokbroodje…
Nou daar zijn ze ook lekker vroeg mee
@Foramen: philip houdt gewoon van die soort auto’s waar ofwel de bestuurder al vaak door vrienden “de mo” wordt genoemd, OF van die auto’s waar de bestuurder een roze polo moet voor dragen, en waar de linkerarm vaak veel bruiner ziet dan de rest van zijn lichaam.Dat andere bruin is meestal dan nog afwasbaar of bij een volgende sessie wat “bij te werken”.
Zwarter dan dit gaat niet
Echt super stoer, zie je zo’n ding al voorbij schieten in je achteruitkijkspiegel
Of een originele CLK63 Black Series of niets.
Ej nog niemand opgevallen dat die eindelijk is een amerikaanse tuner is die geen chroom hangt. Gewoon alles netjes zwart met hier en daar een rood accent zoals het mercedes sterretje in de velgen.
nou nou dit vind ik dus een hele nette wagen. Veel en vele mooier dan die dtm cabrio in het rood. Dit is gewoon af. Kom daar mee aan aan een discotheek. Moet je mercedes reisbus laten volgen om de wijfjes mee te nemen voor de afterparty. ja ik ben verliefd, wallpaper anyone?
Ziet er goed uit, maar dat rood in de wielen hoeft voor mij niet zo.
Schitterend behalve dat het een automaat is
Kijk, dit is nou focking geil!
Wat wil je nog meer?
He kijk…. Darth VADER!!!!
pffff.. heel erg mooi en stoer ding!
yeah hij is af, afblijf
ik ben gelukkig ook niet van de franse of chinese auto’s. Doe mij maar een Italiaan. Viva Italia
Wake up Dude’s, er is niks beter dan een Mercedes-Benz.
En Philip gaat natuurlijk liever op de fiets, die loser heeft zelfs geen eens geld voor een Lada.
Ik begrijp dat de taxi voor hem te duur en te mooi is.
Kunnen we niet eens met de pet rond gaan voor deze stumper?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
RENNtech CLK63 Black Series featuring our proprietary ECU tuning and sound ...
nice
Gespot voor ons hotel in Bulgarije, Nessebar, Sunnybeach. Meer uploads volg...
Gespot op de parking bij LTF in Geel, s'morgens in de mist. GSM fo...
Geweldige bak! Ziek lawaai ook.
Elizabeth Ashley rijdt een Mercedes CLK63 AMG. Sexy and spunky...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Deze twee rakkers zijn aan elkaar gewaagd; de Mercedes heeft 507 pk (V8) en...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Mercedes-Benz C-klasse 220 cdi aut estate avg sd navi model 2012.
Koop nu voor slechts 46.950,00
Ook Kleemann voegt zichzelf toe aan de lijst met tuners die een upgrade aanbieden voor de CLK 63 ...
Na even met een Bentley geëxperimenteerd te hebben is de Floridiaanse tuner Renntech weer be...
New York by night en een Mercedes C63 AMG Coupé. Zo veel details in deze foto's kloppen pr...
Iemand nog op zoek naar een lekkere dikke station? Dan valt deze door Kicherer getunede C63 AMG s...
Opgepoetst, geen spatje modder meer te zien en 24 inch jetsers er onder. Nieuw van SR Autogroep: ...
Drie pogingen om te raden waar deze auto gespot is zouden er veel te veel zijn. Voor de meest biz...
Hoewel de logica ervan me een beetje ontgaat, is er al een flink aantal tuners dat zich op AMG's ...
Inden Design heeft een oplossing voor alle Mercedes S500-eigenaren die toch liever een S65 AMG ...
Voor een Black Series Mercedes mag je menig redactielid gerust wakker maken. Als je AMG'tjes al k...
Sommige mensen zijn van mening dat een standaard Mercedes CLK 63 Black Series er niet agressief g...
Vandaag trekken we de autojunk-snoeplade weer eens open, en wat komt er dit keer uit te voorschij...
Vandaag hebben we een audiovisuele 'kies maar' voor jullie in de aanbieding, met een tweetal zeer...
Soms dromen we hier van. Jullie misschien ook wel. Met een handjevol supercars een willekeurig...
We weten dat Tijs Verwest aka DJ Tiësto er in Nederland regelmatig op uit trok met zijn As...
Vorige week verschenen er foto's van een recent ingevoerde vrij zeldzame AMG op Autoblog. Op zich...
Mercedes-Benz is niet alléén bekend om de talloze taxi's die Nederland rijk is. Haa...
Waar ligt de grens nog tegenwoordig? Als je het geld maar hebt kan jij de snelste auto bouwen of ...
En niet zomaar een getunede G55 AMG, maar eentje die behoort tot de immense vloot heerlijkheden v...
Na de KICHERER SLS 63 CP komt de Duitse tuner met een nog dikkere versie van de Mercedes SLS. Des...
Want een standaard vermogen van 670 pk en 1.000 Nm koppel is voor mietjes. We hadden het al...
Het is weer zomer en dat betekent dat iedereen beter weer en vooral betere cocktails opzoekt in o...
Er zijn van die mensen, hebben altijd extra aandacht nodig. Hebben ze een opvallende auto, moet d...
De Deense tuner Kleemann vond 670 pk niet genoeg voor deze Mercedes... Daarom hebben ze de all...
Ook altijd al zo'n lekkere CLK DTAM AMG cabriolet willen hebben? Dat kan nu, Inden Design biedt e...
Roepnaam: Kicherer Racer. Dus dan weet je het wel. De Kicherer Racer is voor de man (m/v) acht...