Ok, ze maken lelijke auto’s, maar humor hebben ze wel bij Dacia. Hoe maken we nou duidelijk aan het grote publiek dat als je een Dacia Sandero koopt je een hele complete auto krijgt voor de helft van het geld wat je normaal betaalt? Er is natuurlijk maar een manier om die boodschap over te krijgen bij de consument.
Het Duitse origineel
De Italiaanse rip-off
En nog een aantal Belgische varianten: TV Tevree
Moeder Myriam
Halve gare Peter
Andre & Suzy delen een auto
En voor de liefhebber nog wat meer Dacia commercials.
Parkeer je Sandero gerust bovenop een geiser
Mooie dis naar Audi!
Ok, ok nog een paar om het af te leren
Wat kan een Sandero weerstaan?
Wat past er allemaal in je Sandero?
Wat moet ie kosten?
Gallery: Dacia Sandero |
|||
Leuke filmpjes trouwens
ik vind het echt e stom reclamke alle die van belgië toch
en trouwens die van belgië heb ik ng nooit gzien oor op de tv tis ook zon rip-off van die duitsers
Heel apart, heel apart.
de dacia verdeler wat een lol
Wat voor auto is die door half gezaagde in de Italiaanse variant? Ik zie het zo gauw niet…
Vind ‘t voor zó’n goedkope auto nog niet zo’n lelijk ding..
de belgische filmpjes zuigen!
@Citrofiel; ik gok eigenlijk iets van een Skoda, misschien een Fabia?
Ik herken er iig geen Fiat, Alfa Romeo of Lancia in. (Wat ik eigenlijk wel zou verwachten omdat ze in de Duitse clip een VW gebruiken)
@Citrofiel ik denk meer richting subaru eigenlijk.
Ik vind het al bij al gewoon dikke zever in pakskes. Der is weldegelijk een reden voor het prijsverschil. Als ik ooit een boompje raak hoop ik niet dat het in een Dacia is.
@Ted; ik denk niet dat de italianen het zullen waarderen als ze hun auto’s in stukken gezaagd zien worden.
denk dat ze anders zullen reageren dan duitsers.
het zijn daewoo’s lanas of zo
Ik zag laatst op een franse zender ook een reclame van de Dacia Sandero. Daarin werd een Renault Laguna in gebruikt. Dit lijkt me ook niet erg verwonderlijk omdat Renault het moederbedrijf is. Maar toch raar dat er in andere landen verschillende reclames worden gebruikt.
Creatief als het gaat om auto design zijn ze niet, maar toch wel succesvol in de keuze van het reclame bureau. Beter dan al die auto’s die door ontzield lege binnensteden rijden, of op een lege bochtige weg langs de kust.
geniaal, die voetstapgeluidjes!
Teveel geile filmpjes van een geile auto op dit late uur. Daar krijg ik geheid natte dromen van. Nu even niet dus….
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Geil apparaat!
Jort Kelder, voor al uw reclamecampagnes. In dit geval eentje voor de Dacia...
Wat een prachtig apparaat, niet? Kost niks, maar dan heb je wel een een ech...
Pleegt een zogenaamde ramkraak met een panty over z'n hoofd
De nieuwe Dacia Sandero Stepway!
Na de Logan sedan, de Logan MCV station, bestelwagen en pickup is de Sander...
Funny as hell! Is overigens van de hand van een Nederlandse regisseur, dus ...
Dat is nog eens een titel voor op een visitekaartje.
Dacia breidt het aantal uitvoeringen van de Sandero en de Logan MCV tijdeli...
gezien in de dominicaanse republiekraar om te zien ...
Beleggen in auto's? Ik zou het niet doen maar je geld zou de komende jaren zomaar veiliger in een...
Geweldig nieuws, na 45 jaar is het zo ver! De teller van de Dacia-fabriek(en) staat op 4.000.000....
Moederbedrijf Renault is te spreken over de successen die het merk Dacia momenteel boekt. Het hui...
Vroeger, als je geen geld had om de auto te repareren na een aanrijding, dan kocht je op de sloop...
Budgetautonieuws, daar maken we altijd wel even tijd voor. Zelfs als het een Dacia-concept ...
Weinig betalen voor autorijden kan al met de Sandero op LPG, maar wie liever geen gastankje in ...
Wij liggen misschien elke maand krom om zoveel mogelijk in onze droombolides te kunnen cruisen,...
Dacia zoekt het hogerop en breidt daarom haar modellengamma een beetje uit. Waarom dan ook niet...
We hebben weer Dacia nieuws voor jullie! Vandaag is bekend geworden dat die te gek stoere toffe b...
Spannend nieuws vanaf de autoshow in Barcelona en de L'Atelier Renault showroom in Parijs! Daar z...
Alsof het om een flitsende nieuwe supercar gaat, kan de productiecapaciteit van Dacia de vraag niet...
Sinds de Dacia Sandero op de markt kwam en de Logan MCV een nieuw neusje heeft gekregen, was er gee...
Ziehier een Renault/Dacia Sandero Stepway, om de vieze smaak van de Thalia/Symbol mee weg te spoe...
Ok, normaal gesproken schrijven we alleen over auto's met 500pk of meer. Maar aangezien 99% van d...
Na al het supercar geweld zouden we bijna vergeten dat lifestyle merk Dacia ook nieuws heeft in G...
Vannacht was de jaarlijkse Superbowl op TV, het meest bekeken televisie-evenement van de Verenigd...