Volgende maand start er eindelijk weer een nieuw seizoen van het vaak zo geliefde Top Gear. Het is namelijk bekend geworden dat de BBC op zondag 2 november zal beginnen met uitzenden de nieuwe serie (seizoen 12). In navolging van de Polar Special en de Amerika Special kunnen we ditmaal ook een episode uit Vietnam verwachten.
Als je je afvraagt waarom Clarkson er op bovenstaande foto zo geïrriteerd uitziet, de geruchten gaan dat de drie heren in Vietnam de brommer en/of motor hebben gebruikt om door het land te reizen. Jammer, al zal het waarschijnlijk zeer vermakelijke televisie gaan opleveren.
Tevens was het al bekend dat James, Jeremy en Richard in het volgende seizoen de Corvette ZR1, Dodge Challenger SRT8 en Cadillac CTS-V gaan testen, op locatie in Amerika (Bonneville zoutvlakte). Zodra we meer info hebben dan laten we het uiteraard weten.
Met dank aan VantageR voor de tip!
Permisie om YEEEAAAAH! te roepen?
YEEEEAAAAH!!!
nice, altijd lachen met die 2! May is niet grappig.
Ik kijk uit naar die Vietnam episode. Wat Oosterse motorkracht is zalig om naar te kijken.
RenJie, dat ligt meer aan jouw gevoel voor humor hoor
jezza+capt.Slow+hamster= tons of fun!
super, alleen ben ik er zeker van dat ik elke episode ga missen ![]()
omdat ik het vergeet !!
nuja, ik zal ze OOIT nog wel s zien
SUPER….
yeehaaa, ik hoop zeker dat hier ook weer reminders voor komen autoblog?
Ik heb nu 2 afleveringen van Top Gear Australia gezien en ik moet zeggen: moet er zeer aan wennen. Haalt het momenteel niet bij TG van bovengetoonde heren. Ik kijk met smart (nee, niet de auto) naar 2 november. Groeten uit Madrid!
May niet grappig ??
de humor is anders, maar als je het kan waarderen is het toch echt prachtig
May is net zo grappig, maar neigt meer naar een echte brit
hopen dat we weer een herinnering krijgen en dat ik op zondagavond ook gwoon kan kijken dan…
En ook ik zeg Yeeeaaah!!, als dat mag.
En double yeah als AB ook reminders en illegale video’s post onder geheime namen maar die dan wel embed in de post Yeaahh!! Want dat is de enige manier dat ik het kan zien, yeaaahh want ik heb geen televisie Boehh!
Ik krijg zooon harde van dit programma
EINDELIJK! Zat al te wachten
Gaan ze die opnames met de Veyrons in de UAE nog een keer uitzenden? Of heb ik de gewoon gemist?
Het is niet de eerste keer dat Jeremy in vietnam zit.
http://video.google.com/videosearch?q=motorworld+vietnam&emb=0&aq=f#
May is de man! Ultieme droogkloot en voor mij vele malen grappiger dan zn sidekicks!
Oh Cock
Top Gear, na lang wachten is het er toch weer! Top Gear UK is way better than Australia! Go Clarkson, May and Hamster
Zag gisteravond op Veronica nogmaals de Kanaal-race, en ik kon er nog steeds om lachen, erg mooi!
Hoop dat ze dit seizoen weer wat degelijke tests met wat ander mooi materiaal afwisselen..
Permission to say cock?
Ow cock!
Zalig gewoon. May is grappig. Zij die hem niet grappig vinden hebben geen gevoel voor Britse humor.
Oww super! ik hoop dat finalgear.com het nog doen! Kan ik ze de dag daarna gewoon downloaden. Ik zit nog een paar maanden in Chili. En aangezien dit net geen 3e wereldland meer is hebben ze hier geen bbc2
Heej,
Wij hebben telenet digital tv en ik vroeg me af op welke pagina dat zou zijn bbc.
Bedankt.
Kwoon wel in belgie
Dit is goed nieuws.
Super, ben benieuwd voor leuks er allemaal gaat komen. Het is altijd prachtig met die heren:D:)
wat een k*tprogramma… 3 middle-aged, lelijke schreeuwlelijkerds die bijna niks meer met autos te maken hebben maar puur voor eigen plezier onnozele en idiote tripjes maken en de show vollullen met achterlijk gezwets… ik snap de mensen niet die dit nog kijken… ben iemand die de mafste programmas interessant vindt maar dit is gewoon beneden alle niveau… dan kijk ik nog liever naar Bavo (bleeh!)
@ Tago
Veel plezier met RTL Autowereld!
Of Gek op Wielen, lekker met die Bavo!
Als dat je niveau is…
Het werd verdomme tijd! Ik ben in alle geval trouw op post elke zondagavond
@tago
Is dat niet de droom, en daarbij nog eens een hoop geld verdienen.
Nu, in ieder geval, het is verreweg het enige tv programma die ik bekijk, naast wat informatief gedoe.
YEAH! Ik heb er zin in. Ik heb er zin in. Ik heb er zin in.
Alleen jammer dat ze met tweewielers door Vietnam gaan, het zou typisch Top Gear zijn als ze, ondanks alle moeilijkheden, toch met een auto gaan, en bij voorkeur een zo onpraktisch mogelijke.
@tago
Ga dan zien naar je ‘Bavo’ ofwat dat ook is, één of ander nederlands zeikprogramma waarschijnlijk.
Topgear is een goed programma veel afwisseling , hier en daar wat informatie kwouw dat ik alle aflevering die er waren al had gezien.
Kennen jullie die episode waar in ze elks een budget krijgen en een auto moeten kopen die zij gepast vinden als politie auto. Enzo moeten ze uiteindelijk the stig arresteren die dan rijdt in een bmw.
MOET je gezien hebben !!!
Het klopt allemaal, ik heb ze in Nah Trangh gezien!!!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Ferarri, Lamborghini, Audi, Spyker, Aston Martin, Porsche, Ford, Lotus and ...
Zo. Daar gaat de magic... The Stig == Tim Schrick?!
TG en AB world domination!
TopGear Crew + Stig + Supercars gespot in de woestijn. Dat wordt een spanne...
Het meest epische tv-moment van dit jaar wat mij betreft.
Even achter die schermen kijken bij Top Gear Live...
En de beelden!
Het illustere trio maakt het circuit van Monaco onveilig in 3 hot hatches. ...
Tegen een muur en bezeert zich zelf. En de muur ook.
Voorproefje op het Top Gear Live evenement dat in januari 2010 ook naar Ams...
Gisteravond TopGear gemist? Terugkijken kan... De SLS Roadster werd getest door Jeremy en Mat...
De kop is er af. Vorige week maakten de heren presentatoren een uitstapje naar Italië met...
Gisteravond was het dan zo ver: na een lange pauze, en met een tripje naar India tussendoor, pakt...
Yep, het nieuwe Top Gear seizoen gaat vanavond weer van start en bovenstaande auto's zijn allemaa...
They're back! De caravans krijgen er weer zwaar van langs en Hammond kruipt weer achter het stuur...
Jezza bewijst maar weer eens dat je met het beledigen van mensen prima geld kan verdienen. Vorig ...
Na de veelgehypete Top Gear Kerstspecial in India vorige week was de kritiek niet van de lucht. A...
Water is nat, ijs is koud, en als Jeremy Clarkson zijn waffel open trekt zijn er altijd mensen di...
Vers van de BBC-pers. De nieuwste Top Gear Special waarin de drie heerschappen met voormalig B...
Stop maar met de ongeruste mailtjes, want hier is 'ie al, de reminder van de Top Gear kerstspecia...
TomTom introduceert de GO LIVE Top Gear-editie, met de stem van Jeremy Clarkson voor routenavigat...
Keiharde roundhouse kick jonge! Ik weet niet wat Jeremy Clarkson heeft gezegd om de Stig uit ...
Wacht, er komt dus een keiharde raceversie van de Toyota Prius? Het lijkt er wel op. Daarnaast...
Joechei! Volgende maand gaat een nieuwe seizoen Top Gear van start en dat betekent nog even buf...
Zijn bloed, steeds meer mensen kunnen het wel drinken. Nou nou, dat was even een rumoerig w...
De 3 koningen zijn terug! Bijna tenminste, met een kerst-special in India. Extreme vakantiebestem...
Vrij regelmatig verschijnen hier projectjes die eigenlijk net zo snel als ze kwamen weer van het ...
Een tatoeage is meestal een nietszeggend Chinees tekentje of een foutje uit iemands studententijd...
Tesla's oppereindbaas-meneer Elon Musk is hartstikke boos, want hij verkoopt geen auto's meer en ...
Als je Ken Block in een auto met heel veel pk's op de achterwielen zet, dan is de kans dat deze o...
In januari komen de eerste nieuwe afleveringen van Top Gear op de buis. Er komt in ieder geval &e...
Tijd voor de wekelijkse linkjes-bacchanaal richting onze buurman die wél aan de toekoms...
Het wordt alleen niet door bovenstaande vijf fapmeisjes gepresenteerd, die zijn er als beeldvulli...
Score zoveel voor Team Clarkson. De grootste pestkop van de BBC glipt wederom door de vingers van...
Allemaal leuk en aardig dat TomTom plannen had met de zwoele stem van Top Gear's Jeremy Clarkson,...