
Only in Dubai! Aangezien we gister niks over de GT-R geschreven hebben, maak ik dat vandaag maar goed met deze mat gouden GT-R! Een mat zwarte GT-R hadden we al een keer gehad, maar nog geen mat gouden. Het gaat uiteraard om een wrap, maar dat maakt dit niet minder heftig. Persoonlijk vind ik het wel wat hebben. En het is een keer wat anders dan mat zwart.
En eigenlijk is dit op dit moment de ultieme modelkleur aangezien mat helemaal hip is en goud het nieuwe wit is. De wrap is gedaan door Foilacar uit de VAE. (via: gtr.co.uk)



En een paar nacht shots:




mat zwart is nog net iets vetter maar dit kan er ook zeker door :p
Ja zeker weten, is weer eens wat anders!
dit kleur is echt de bom, heel mooi
‘s nachts komt het mooier uit vind ik
Die is eeeeecht moeilijk
Staat hem goed.
Dat staat u goed!
Nee, maar mat goud staat echt mooi. Beter dan als het zou glimmen.
vetjes…
Lekker kleurtje
“mat goud”
waarom heet het niet “lichtbruin”
Zal wel in de catalogus staan als ”Dubai Sand” of wat?
Mooier dan matzwart vind ik zelf. Matzwart ziet er toch snel als een krijtbord uit als het niet perfect is aangebracht. Dit ziet er gewoon heel erg gelikt uit!!
“Schijtgoud” …
Doe maar gewoon met Mat zwart…dat is al extreem genoeg…
In het donker is die stoer
oh dat interieur is wel heeeeel stijlvol aangepast zeg!
Nieuwe lak, nieuw interieur, haha! Nice.
Mat goud, noemen ze dat niet gewoon beige?
Sinds wanneer is dit een pornosite?
Bah!
Werkt s’avonds het beste!
lijkt wel een kleimodel. jakkie, bah
Goud? Bruin mag ook
Ik zou dit toch verkiezen boven mat-zwart zeg! Lekker kleurtje zo….
En stukken beter dan dat groen/zwarte gedrocht van tijdje terug!
ik vind dit vet!
Zo die wrap is netjes aangebracht zeg!! Nergens een randje van de onderlaag te bespeuren… niet zoals die Enzo die pas voorbij kwam
Wedden trouwens dat onder die wrap gewoon een mat-zwarte zit
En waarom is het indd mat-goud? Waarom niet lichtbruin, beige, brons, roestig, mat-spetterpoep…
Voila, staat hem mooi, maar ik zou er beetje meer glans in zetten, ipv de matte tint
Poepbruin …
Nog even en de matte rage is voorbij, en dan kunnen al die “matte eigenaars” terug op hun kin kloppen. Al die bestuurders die nood hebben aan aandacht… Het werkt heel even, maar gelukkig draait het snel om en dan zitten ze daar met hun niet-hippe wagen. Op zulke momenten lach ik in mijn vuistje!
Goud de materie is mat. Dus als je de illusie van een gouden GT-R wilt creeëren, dan mag je er inderdaad geen clearcoat over spuiten.
Daar had die Porsche Turbo eigenaar met zijn chrome-gouden Cabrio van een eerdere post niet aan gedacht. Of dacht dat ik er niet ging aan denken, maar als hij dat dacht, dacht hij verkeerd.
O ja, die eerste foto zou als shot rechtstreeks uit GranTurismo 5 kunnen komen!
@ Timmie: lees jij uberhaupt de tekst wel?! Het is een wrap, oftewel folie, over de laklaag heen geplakt, net als in je pokémonplakboek ![]()
Als de matte rage over is, trekt ie gewoon het vynil dr weer af, et voilá
Is dit overgespoten?, als ik Nissan was zou ik de kleur snel in het assortiment gooien!
Jammer dat die achterlichten er niet echt meer bij passen nu (misschien Autostyle Lexus-varianten monteren?), maar verder vind ik het er wel kewl uitzien. @ Nissan: Zet maar voor de deur
Wat een lelijk ding zeg…
volgens mij heet dit gewoon ‘diaree-brown’
gadverdamme wat lelijk!
Prachtige kleur, zeer zeer origineel. Je moet er wel een minuutje tijd voor nemen om eraan te gewennen
Wauw!
Deze kleur is werkelijk perfect op deze auto! En op vele andere auto’s trouwens ook, denk ik. Zouden we vaker moeten zien.
foto2 geef mij die porsche daar mar mooi kleur
nouja ik vind de kleur niet lelijk maar die auto zelf……de kont is mooi maar die lampen zijn lelijk…..ik vind de oude skyline GT- R toch nog het mooiste^^
ik hou van nissans en deze is super vettt
die auto is skkr wel beest
is gwn te gruwelijk
gwn te mooi
Wij hebben ook zo’n auto maar niet mat goud
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Blacker than Wesley Snipes
SUPER GEILE BAK !!
gespot Mall of the Emirates Verenigde Arabische Emiraten
had ik al een tijdje op mn mobiel staan
Deze knalde voorbijmet dank aan broer
Ik heb er ook nog even ingezeten, de valet parker zei dat het een open uitl...
Mijn 2de Nissan GTR (2de in Matzwart)!! toen was het helaas donker, vandaag...
vandaag zien staan in de pc hoofdstraat
Nissan GT-R 3.8 V6 530pk Twin Turbo Black Ed.
Koop nu voor slechts 84.800,00
De Nissan GTR is een heel dankbaar tuningsobject. De meest fantastische vermogens worden uit de V...
Naast de grotere diversiteit en de hogere standaard van de auto's in Londen, heeft men daar ook n...
Het kleine schele baasje met Japans bloed van Britse komaf mocht naar Dubai. Sterker nog, Nissan ...
Er was onlangs een tuningshow in Moskou en daar werden een verchroomde en een mat paarse Nissan G...
Geheel in stijl van haar Duitse evenknie komt Nissan zo nu en dan ook met een Special Edition ...
Dat je met een Nissan GT-R redelijk tempo kunt rijden mag geen verrassing zijn. Een M5 bijbenen in ...
Een van de meest bijtgrage Nissan's GT-R ooit rijdt sinds kort rond op 's lands wegen. Een Japann...
Voor de jankerds die nog niet weten met welke auto's ze volgend jaar gaan rondrijden, Mercedes he...
Nu mat al weer een beetje mainstream begint te worden, wordt het kiezen van het juiste wrapje voo...
Matzwart en meer pk's. Meer is er toch eigenlijk niet nodig op de woensdagmiddag! Standaard ...
Alstublieft meneer, is deze lak opvallend genoeg voor u? Het lijkt een trend te worden, we za...
Vorige maand kwamen hier een paar foto's voorbij van een gouden BMW M5 die gespot was in Rusland....
Zagen we gisteren nog een Hennessey Godzilla GT-R met 700pk, nu is het de beurt aan het Duitse Co...
We konden er op wachten; een matte GT-R... Ok, die oranje GT-R van Zele was erg lekker. Maar ...
Het hoofd van de afdeling advanced planning van Infiniti in Tokyo, Francois Bancon, ziet het in i...
Ja, de Nissan GT-R sprint als een malle, dat is al zo vaak gezegd. Maar kan hij ook twee supercar...
Statische beelden zijn één ding, de beestachtige Nissan Juke-R horen grommen en zie...
Met een Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series steel je niet alleen optisch de show, de auto heeft o...
In de lage landen dit jaar helaas geen zachte witte drift-deken. Dat hebben ze beter bekeken in h...
Is er iets leuker dan met een tot 1.250 getunede Nissan GT-R op een circuit spelen? Mij lijkt van...
Een Nissan Skyline R33 in 1 seconde parkeren, zonder te crashen! OMG. Precies in het gaatje! H...
Allemaal leuk en aardig, zo'n pk-monster, maar het wordt pas echt leuk als je het potentieel ook ...
Als er op een dragracefeestje een Bugatti Veyron ten tonele verschijnt, is dat natuurlijk groo...
Dat een Bugatti Veyron met zijn 1.001 pk retesnel is weten we natuurlijk allemaal, maar hoe snel ...
Zo'n beetje elk jaar komt Nissan wel met een 'facelift' of update van de GT-R op de proppen waarb...