
Sigarettengeld natuurlijk.
Een 911 Turbo Cabriolet is iets goedkoper: € 216.836. Een Aston Martin V8 Vantage Roadster is er al voor € 179.530. De aanbieding van de week is Ferrari’s eerste cabrio met een stalen klapdak zeker niet, maar dat weerhoudt de kopers er niet van massaal bestellingen te plaatsen. De productie voor de komende twee jaar is al uitverkocht, terwijl Ferrari er minimaal 2500 per jaar wil bouwen.
Gallery: Ferrari California | |||
Holy shit, voor 30k meer staat er een 430 spider voor de deur, dat maakt bij deze prijscatagorie weinig meer uit lijkt me…
Ik zou ook gaan voor de f430! Toch wat puristischer, maar vindt het zeker wel een mooie auto.
krijg je het heerlijke model van foto 2 er dan ook bij? ![]()
dan maak ik het geld vandaag nog over
Mooie auto! Vooral met die Lexus uitlaten
@rene1980: Nee wel haar oma, die zit er naast …:-)
wat een gedrocht….
kan niet begrijpen dat mensen hier voor kiezen
veel liever een turbo cabrio, gallardo spider of een f430 spider.
Greets!
@RH; voor 20 mille extra staat er al een F430 Spider voor de deur…
Voor 30 mille minder heb je idd een 911 turbo cabrio voor de deur staan. Die is echter nóg een tikkie lelijker (lees: uit proporties) dan deze California al is.
gezien alle techniek die erin zit is de California een koopje tov de 430 spider!
Ik vind het een prachtige wagen een mooie aanvulling op het gamma.
Typisch dat de prijzen van de MX-5 en de TT er niet bij staan vermeld… lijkt me meer de doelgroep.
Ik kan me er nog steeds niet in vinden… Alleen de snuit en interieur is wel mooi… Voor de rest vind ik hem niet ‘ferrari’…
Geef mij maar een 430
“Voor de rest vind ik hem niet ‘ferrari’… Geef mij maar een 430″
Huh? Echte Ferrari’s zijn juist de snelle comfortabele GT’s, een 430 is een puristische speeltje maar geen echte Ferrari. Echte Ferrari’s zijn de 365GTB/4 en 465GT. Deze California past veel beter in die mooie lijn dan de brute 430.
Zeker eentje om te onthouden….
Goede belegging in deze tijd. Als een van de eersten op de lijst en dan met een flinke winst doorverkopen.
Wow das al een snel een half miljard Euro omzet extra voor Ferrari…
Dan maar de 911 en die even langs Techart brengen.
@Arodin : dan wil ik korting ![]()
weet je zeker dat het haar oma is? als het haar moeder is dan vind ik het ook prima, moeder + dochter fantasie
ps : doe mij ook maar een 430 dan!
@ rene1980
Als je zulke type vrouwen krijgt bij een Ferrari , dan ben ik bang dat je je auto pas over 10 jaar krijgt..
Als ik die chick van foto 2 erbij krijg koop ik er 3!
@Jack
De prijs die in het artikel hierboven vermeldt staat, is denk ik de prijs inclusief belastingen. Als je het volgens de prijs fabrieksaf zou berekenen, kom je erg dichtbij een half miljard.
Doe mij de oma maar. miauwkes
In België zal deze wagen dus ongeveer 180.00 euro kosten. Daar de 430 Spider rond de 200.000 zit.
@AriM6
hahaha over 10 jaar ziet ze er niet meer uit ben ik bang dus doe maar niet
Ik heb nog geen enkele foto gezien van de achterkant met de kap dicht. Daar ben ik best wel benieuwd naar…
Het is maar wat je wil, een f430 of een california, een f430 is meer een ”racer” en de california een GT, dus……. ik zou kiezen voor een california, in dat lichte blauw(H)
Wel weer enorm slim gespeeld van Ferrari. Een compleet nieuwe auto op de markt brengen en er iedere keer maar weer het verschil met de F430 bij vermelden. Wat lullen we nou. De motor ligt voorin en je hebt een hardtop maar in principe blijft het nog steeds een fockin’ snelle wagen die waarschijnlijk fockin’ goed rijdt.
Dus hoezo verschil met de F430?? Verschil in prijs is verwaarloosbaar. Het is alleen dat de doelgroep waar ze zich op richten iets nieuws ziet en meteen de portefeuille trekt.
Ze willen gewoon meer produceren en met de F430, 599 en 612 gaat dat niet lukken. Dus… nieuw modelletje erbij en hopsakee. Marketingtechnisch steekt het allemaal verdomd goed in elkaar.
Maar laten we eerlijk zijn. Ferrari wordt een beetje saai. Vier productiemodellen is gewoon te veel. Exclusief is het niet meer!
Zelfs al was hij graties ik zou er nog niet in willen rijden…
Geen instap model dus! Luca di Montezemolo had dus wel gelijk.
@ Jack: eens met Rolo. De prijs boven het artikel is de NL prijs incl. BTW en BPM etc. De kale prijs voor een California zal vele malen lager zijn!
Neem je als echte autoliefhebber een F430. Komt een california rijder jou eff vertellen dat hij sneller is.
Volgens mij wordt dit de ferrari voor woon werk verkeer. (voor toch al ferrari bezitters?) Kan slechter toch!
Leuk om de prijs van België er weer bij te vermelden… Ik dacht rond de 170.000 bij ons
Gelukkig maar dat hij zo duur is (itt. wat Ferrari jaren geleden beweerde; toen zou het een ‘goedkope’ cabrio van zo’n 150k worden. Maar dit is beter, houdt het wat exclusiever. Desondanks vind ik de California een gedrocht om snel te vergeten.
Lijkt mij niet vreemd dat ie zo goed verkoopt.
Als je al +200k uitgeeft aan een wagen, zal het op die 30k extra tov een Porsche ook wel niet aankomen waarschijnlijk, en een Ferrari staat toch nog altijd een paar trappen hoger dan een Porsche voor het soort mensen dat interesse heeft in deze wagen.
Die mij dan toch maar zo’n Aston Martin, een stuk goedkoper en 10x zo mooi
.
bpm en btw anyone?
Dit is gewoon de ex ex prijs. Wordt dus DUURDER dan een F430 Spider.
Tenminste, lees hier nergens dat de prijs inc belastingen is.
@Huin.
“Typisch dat de prijzen van de MX-5 en de TT er niet bij staan vermeld… lijkt me meer de doelgroep.”.
Sorry man, ik kan hem niet boeiend vinden.
Ik zou ook iets langer doorsparen voor de F430 Spider.
Te goedkoop voor ferrari
Zie hier, de allereerste BMW Ferrari.
Bij Maserati Weggegooid….
En dan er ook nog eens 2,5 ton voor neerleggen…
Alleen voor mensen die echt alleen maar geinteresseerd zijn in badge value! En die de Ferrari na 1 jaar en net 20000km weer lekker in verkoop doen, wat verschrikkelijk oppervlakkig weer…
Maar gelukkig verdient Ferrari er wel weer lekker aan, kunnen ze tenminste weer besteden aan een nieuwe F1, FFX en Challenge Stradale.
wat een oplichters zijn het bij gran turismo 5 prologue: ik moet daar 300,000 euro ervoor neerleggen:P
doe mij maar de auto en de vrouwtje erbij
Hoe zit dat met die aantallen? Ze willen minimaal 2500 auto’s bouwen. En hij is voor de komende 2 jaar uitverkocht. Klinkt in mijn oren een tikeltje onlogisch
Als je zou zeggen we gaan maximaal 2500 auto’s per jaar bouwen en voor de komende 2 jaar is het uitverkocht, klinkt dat een heel stuk logischer
Of koop gewoon ‘n SL63 AMG of SL65 AMG…
Welke zal beter verkopen, deze of de Lamborghini Gallardo LP560-4 ?
@ LP640: Ik gok de Lambo…
@ tinus: lezen vrind, dat staat er ook
@ marshell: auto’s als de F430 zijn geen echte Ferrari’s?? de 280, 308, 355 zijn enkele van de mooiste en meest bekende Ferrari’s ooit maat. de 430 is het meest Ferrari van allemaal, een lijn die al dik 40 jaar wordt doorgezet.
*ik zeg dus niet dat andere ferrari’s minder zijn he, de meeste zijn echte ferrari’s, de monial + nog enkele daargelaten
*
prachtbak, ik koop m en leen m dan meteen uit aan Wouterrr voor een leuke rijtest. Geen geld voor zo’n mooie auto.
Alle auto’s die Ferrari bouwt zijn echte Ferrari’s. Hoogstens vinden sommige mensen dat Ferrari een bepaald soort auto zou moeten bouwen. Maar uiteindelijk bepaald Ferrari zelf, waar Ferrari voor staat. En dat is supersportwagens en gran turismo’s. Die twee categorie was er niet meer, sinds het verdwijnen van de Mondial, met een V8. Nu weer wel. Zelf zou ik voor dit geld liever een oude Ferrari kopen, waarschijnlijk deze (al is het eigenlijk geen Ferrari). Wat mij betreft een van de allermooiste.

betaalbaar?:S
Lijkt mij redelijk goedkoop voor een Ferrari, maar waarschijnlijk moeten ze toch een verschil houden met de F430, ook al is dat een auto voor een andere doelgroep.
Dat de productie voor 2 jaar is uitverkocht is niks nieuws voor Ferrari, volgens mij las ik laatst dat de F599 spider uitgesteld is vanwege de wachtlijst op de dichte versie. Bovendien vergroot een wachtlijst de begeerte alleen maar meer bij veel mensen.
Schitterende auto,vooral in het blauw.Trouwens een koopje
mja? ik vind dat de ferrari FXX WEL MOOIER IS
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Door een autoblog bezoeker
Wooowww ! Van veraf net een Toyota xD
Ferrari California test op Fiorano
Dit is de 2e california op NL kenteken en maakt best wel een heerlijk gelui...
ik was een week geleden in het Munsterhuis, super mooi, Enzo, RR, SLR. Toen...
Vlakbij Circuit Fiorano
heel erg dikke ferrari california in de PC hooftstraat :D
Schoon of niet ? dankzij photoschop.
Demofilmpje waarin we het dakje open en dicht zien gaan, leuk man!
Heerlijk !!:D
Ferrari 550 Barchetta.
Koop nu voor slechts 189.500,00
Ferrari 599 GTB Fiorano GTB FIORANO F1.
Koop nu voor slechts 189.000,00
Ferrari F430 SPIDER F1.
Koop nu voor slechts 187.450,00
Ferrari F430 F1.
Koop nu voor slechts 179.500,00
Zelfs een vrouw zou het beter doen! Afgelopen weekend vonden op het circuit van Valencia de Fe...
Alleen een setje wielen was een beetje karig, dus heeft Hamann de Ferrari California nu de volled...
De Hamann 599 blijkt zeer populair, dus ook voor de nieuwe California zal men bij Hamann een uitg...
Gaat dit passen? Past de snelste man ter wereld in de langzaamste Ferrari van dit moment? Ja h...
Deze daklozen hebben het goed gemaakt. Voorin ligt een pruttelend blok dat mits nodig hoog kan ...
Het is zo ver: de eerste berichten over getunede Ferrari California's rollen onze mailbox binnen....
"Wat voor aflevering wordt het deze week?", vraag ik me regelmatig af. Want vó...
Goede vrijdag werd een wel erg goede vrijdag. Het plan om naar de Autorai te gaan – dertig second...
Voor vandaag heb ik een leuke wallpaper in de aanbieding, vol afwisseling. Het was de vrijdagmidd...
Dus jij vindt de Ferrari California met zijn 460 pk ook een beetje te tam? Dan is er (wellicht) g...
De California is dan misschien niet moeders mooiste, maar misschien klinkt ie wel beter dan de F4...
Jaja het is zover! De eerste Ferrari California op de Nederlandse wegen is gespot! En de reactie ...
Het is natuurlijk eigenlijk bedoeld voor potentiële kopers zoals onze gewaardeerde redactiel...
Onlangs maakten wij de prijs bekend van Ferrari's instapmodel, de California GT. Direct rees de vra...
De Ferrari California GT: een mooie nieuwe loot aan de Ferrari-stam of een mislukte CC met een te...
Tijdens de Ferrari Racing Days in het afgelopen weekend heeft Schumacher een kleine demo met de Fer...
De Ferrari California is als verschijning natuurlijk al lang geen verrassing meer, maar we hebben...
De Ferrari California zal begin oktober in Parijs officieel aan het publiek worden voorgesteld, m...
Tsja, ook een Ferrari moet natuurlijk getest worden op botsveiligheid voordat hij op de markt kom...
Autoblog bezoeker Remco besloot om Ferrari's testcircuit Fiorano te bezoeken. Toen hij een bestik...
Toch leuk om een auto zo stukje bij beetje te onthullen, dan scoor je als fabrikant mooi flink wa...
Speculeren is meestal niet echt nuttig, maar soms o zo lekker. Wat denken we bijvoorbeeld van dez...
Gecamoufleerd hebben we de Ferrari California GT weleens met het kapje dicht zien rijden, maar ...
We zeiden toch dat Ferrari de gloeiend hete California stap voor stap de wereld in zou helpen? ...
Ferrari zal stapje voor stapje de nieuwe GT onthullen. Italiaanse merken vinden het namelijk leuk...