
De mensen van de klachtenlijn van de BBC hebben weer eens overuren gemaakt, uiteraard naar aanleiding van een opmerking van Jeremy Clarkson. Ditmaal suggereerde hij tijdens een recente Top Gear aflevering dat vrachtwagenchauffeurs prostituees vermoorden.
Clarkson tijdens de bewuste aflevering:
“It really is a hard job and I’m not just saying that to gain favour with truck drivers. You’ve got to change gear, change gear, change gear, check mirror… murder a prostitute. Change gear, change gear, murder. That’s a lot of effort in a day.”
Het moge duidelijk zijn dat dit een grap was. Maar niet iedereen vond de uitspraak even leuk, want er kwamen 517 klachten binnen bij de BBC. Vond jij het gewoon wel grappig, dan kun je HIERRR zelf een paar prostituees doodrijden met een vrachtwagen.
Hehe, Jezza himself rijdt er rond met z’n Gallardo Spyder (die hij ook echt in de garage heeft staan)
Haha, lol! Vond de opmerking van Clarkson eigenlijk wel komisch. Grof, uiteraard. Maar je moet ‘m ook niet zo serieus nemen…
Precies wat stormram zeg. Je moet Jezza niet zo serieus nemen. Die gast doet het voor het vermaak en vrij weinig wat hij zo zegt is serieus bedoeld, daarom snap ik dat volk wat allemaal die ophef maakt over zijn uitspraken niet.
Lach ermee, en vergeet het weer. Volgende week zeikt hij wel weer een ander beroep af en zijn we allemaal die moordende chauffeurs vergeten, tenzij iemand er natuurlijk een spel van maakt
Wat een kutspel :’) Die hoertjes raak je al als je op een meter afstand langs rijdt!
Is er ook een spel waarbij de rollen zijn omgedraaid? Dus waarin een prostituee met een vrachtwagen Jezza plat kan rijden? (ander vervoer of hulpmiddelen mogen aber natürlich ook)
Ehm, het is niet helemaal zoals je het zegt. Voor het raken van een prostituee raak je levens kwijt, dus het wordt zeker niet bevorderd. Je moet juist JC kapot rijden… Dus het zou zomaar kunnen dat deze game is ontwikkeld door een van de klagers.
@Citrofiel: Ik zeg toch ook niet wat precies de bedoeling is van het spel. Ik zeg alleen dat je zelf een paar prostituees kunt doodrijden.
@ Dennis; Sneaky zeg…
Waarom niet iedereen alles serieus op tegenwoordig? Top Gear is entertainment en neem eens het commentaar met een korrel zout … please.
@Sorcerer: die heeft hij ondertussen terug verkocht.
@AudiSport.be
als je de 2de aflevering gezien hebt zou je weten dat topgear enkel fanctueel is e :p
Het grappigste vond ik toen hij in de volgende aflevering zei: “The time is come I fear. A lot of complaints about last weeks program. Internet, a lot of hate, people demanding an apology, and I’m only too happy to give one:
I am very sorry that I didn’t put the GT2′s time on the board.”
Och, 517 is peanuts. Pas vanaf 30.500 wordt het interessant ![]()
http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/7694989.stm
Wat een moeilijk gedoe altijd.. Wat is de wereld weer bekrompen zeg…
Wel een oud nieuws BTW: http://autos.canada.com/news/story.html?id=a59b8ebb-08f4-4115-81fe-8007446a0e36
-edit: het duurt waarschijnlijk even om zo’n spel te maken-
Boe fakking hoe.
Wat kunnen mensen toch weer heerlijk bekrompen en simple minded zijn zeg. Deze mensen kijken kennelijk naar het programma waarin wel vaker mensen/doelgroepen/en andere zaken op de hak genomen wordt. Dat is allemaal hartstikke leuk en waarschijnlijk moeten ze er om lachen (waarom anders vaker kijken) Maar dan, dan komt er ineens een grap over henzelf en dan is het ineens niet grappig meer! Mensen kom op zeg, wel heel erg hypocriet als je het mij vraagt.
Kennelijk zijn wij Nederlanders niet het enige volk wat overal op kan zeiken. Zie je het al voor je dat je hiervoor een tv-zender gaat bellen? Als je naar bv Hans Teeuwen gaat, ga je daarna toch ook niet klagen dat je hem grof vond!?
Langzaam komt die Clarkson me de strot uit…..
ik ging zo stuk toen ik de afl. zag op tv ! jezza 4 the win
VonStroke: weet je toevallig wat hij nu dan wel rijdt? Verandert vrij snel bij die man blijkbaar
[quote]Het moge duidelijk zijn dat dit een grap was.[/quote]
Nope, gebaseerd op een waar verhaal in GB, vrachtwagenchauffeur die enkele jaren geleden stuk of 5 prostituees vermoord heeft.
@ Sorcerer
Ik dacht een Mercedes CLK AMG Black edition. Ik dacht dat dit ook ter sprake kwam in de vorige Top Gear afl.
Benieuwd of JC nog gaat reageren op dit geneuzel
“The time is come I fear. A lot of complaints about last weeks program. Internet, a lot of hate, people demanding an apology, and I’m only too happy to give one:
I am very sorry that I didn’t put the GT2’s time on the board.”
Dit was inderdaad een geweldige opmerking. Alle prostituees van Engeland zaten aan de buis gekluisterd om zijn verontschuldiging
Waarom zeiken die mensen er zo over, het is iemands mening (die je niet erg serieus moet nemen!)
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
TopGear's Jeremy Clarkson over het beroemdste voertuig uit Halo.
TG en AB world domination!
Het meest epische tv-moment van dit jaar wat mij betreft.
Even achter die schermen kijken bij Top Gear Live...
Het illustere trio maakt het circuit van Monaco onveilig in 3 hot hatches. ...
Voorproefje op het Top Gear Live evenement dat in januari 2010 ook naar Ams...
Wat ons de komende weken zoal te wachten staat in 30 seconden
Trailertje is nu live, seizoen start naar verluidt op 29 januari
Zat verstopt in de talkshow
Sentimenteel stukje zieligheidsreclame
Van wat we tot nu toe hebben gezien is Forza Motorsport 4 een reden om een Xbox 360 op de kop t...
Slecht nieuws voor de Top Gear-junkies die verwachten nog ergens dit jaar hun fix aan Brits auto-...
Het is weer maandag, tijd om de laatste auto-ongein van drie losgeslagen Britten in de baas zijn ...
Four down, three to go. Dat is juist, we zijn alweer aanbeland bij één van de laats...
Weet u nog dat een Britse rechter Top Gear in het gelijk stelde in de rechtszaak die Tesla had...
Epische scootmobielen, Fisker Karma, Ferrari FF, Bentley Conti V8 en slap geautohoer. Jep, vana...
Een vers portie autotainment, vanavond wederom te zien op de Beeb. In de derde aflevering v...
De kop is er af. Vorige week maakten de heren presentatoren een uitstapje naar Italië met...
Gisteravond was het dan zo ver: na een lange pauze, en met een tripje naar India tussendoor, pakt...
They're back! De caravans krijgen er weer zwaar van langs en Hammond kruipt weer achter het stuur...
Jezza bewijst maar weer eens dat je met het beledigen van mensen prima geld kan verdienen. Vorig ...
Water is nat, ijs is koud, en als Jeremy Clarkson zijn waffel open trekt zijn er altijd mensen di...
Vers van de BBC-pers. De nieuwste Top Gear Special waarin de drie heerschappen met voormalig B...
TomTom introduceert de GO LIVE Top Gear-editie, met de stem van Jeremy Clarkson voor routenavigat...
Keiharde roundhouse kick jonge! Ik weet niet wat Jeremy Clarkson heeft gezegd om de Stig uit ...
Zijn bloed, steeds meer mensen kunnen het wel drinken. Nou nou, dat was even een rumoerig w...
De 3 koningen zijn terug! Bijna tenminste, met een kerst-special in India. Extreme vakantiebestem...
Tesla's oppereindbaas-meneer Elon Musk is hartstikke boos, want hij verkoopt geen auto's meer en ...
In januari komen de eerste nieuwe afleveringen van Top Gear op de buis. Er komt in ieder geval &e...
Score zoveel voor Team Clarkson. De grootste pestkop van de BBC glipt wederom door de vingers van...
Allemaal leuk en aardig dat TomTom plannen had met de zwoele stem van Top Gear's Jeremy Clarkson,...
Dat Jeremy Clarkson zijn stembanden ter beschikking stelde aan de navigatieboer smaakte naar m...
Een nieuw seizoen van Top Gear laat nog even op zich wachten, maar dat wil niet zeggen dat we ...
Even opletten allemaal. Jeremy Clarkson heeft namens Forza Motorsport 4 wat te melden over een...