
Vrouwen en sieraden zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Niet voor niets is er de uitdrukking “Diamonds Crystals are a girl’s best friend”. Als er dan ook nog één miljoen Swarovski kristallen op een typische vrouwenauto worden geplakt, is de conclusie overduidelijk: deze MINI is de ultieme vrouwenbak!
Een leuk karweitje zal het vast niet geweest zijn. Eén miljoen kristallen stuk voor stuk op een auto lijmen is nog het best te vergelijken met een baan als putjesschepper. Om de MINI de gewenste America-look te geven zijn er 40 verschillende kleuren kristal gebruikt. Het resultaat mag er zijn. Pas trouwens wel even op met inparkeren. Voor je ‘t weet ben je 18.347 Swarovski-steentjes lichter…
Met dank aan Robbert voor de tip!
Gallery: MINI Cooper Swarovski | |||
soepel, daar zal die van mij wel voor vallen :S…wat moet dat ding kosten eigenlijk?
Kijk Aimee, voor je verjaardag!
Shit.. kom ik als echte man aan met m’n 2 mini’s (oud en nieuw)
haha lacheuh…
En het heeft lang geduurd vooraleer hij klaar was precies…!
Hij is nieuw gekocht toen, en nu zijn we dus al een generatie & facelift (lees 4,5j) verder (het is een <’04 MINI)
kijk eens op de website… daar hebben zelf een roller en een hummer volledig met die kristallen bedekt!! Ziet er trouwens wel gaaf uit.
kon erger… :d
En hij kost ongeveer even veel als een Scuderia zeker?? ![]()
Laten we een spelletje spelen; Ik ga naar de PC Hooftstraat en ik neem mee:
- Een hamer en beitel ![]()
-
-
100% een vrouwen auto en die passende velgen erbij. Super netjes en altijd beter dan die lelijke New Beetle Cabrio. Ik zie zelfs mannen daarin rijden, dat is echt totally gay.
@neelie kroes ..
dit is pas over-priced glas .. niet in een kartel .. maar met een monopoly positie ..
geloof niet dat het helemaal bij je doordringt ..
Ongelooflijk. Gaat iemand hier echt in rijden? Of zou het weer een ‘kunstobject’ worden…
@ lincoln; Over Canada heeft ze (nog) weinig te zeggen…
ik zou hier niet graag door willen worden aangereden!!!!
Wat ongelofelijk vet als je hiermee in de zon rijdt. Of als je spotlights op je hebt gericht bij de rode loper of zo. Dan krijg je stuk voor stuk van die langzame schitteringen van de kristallen.
Die hummer staat ook op ebay
Starting bid: US $299,000.00
(url)http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220305354692&ru=http://motors.search.ebay.com:80/220305354692_W0QQfromZR40QQfviZ1#ht_8779wt_0(/url)
Leuk als je blond bent en mw. P. Hilton heet
Duidelijk nog een idee van voor de kredietcrisis…
oude typ….. minimaal 2 jaar oud
Ultieme vrouwenauto? Daar hoort dan toch zeker iets met chocolade bij te zijn? Or I’m mistaken it for something else?
Hoe verpest ik mijn gebruikte MINI….? Die normaalgesproken lekkere restwaarde kan je hiermee wel op je buik schrijven! (al zal de waarde van die cristallen dat deels compenseren)
Jammer weer dat het een “Amerika” auto is. Swarovski komt uit Oostenrijk en is dus Europees. Geen land hier te vinden wat gebruikt kon worden??
wat een verschrikkelijk lelijke mini, echt ontzettend naar!
Geef mij maar gewoon een witte mini cooper met nog die extra koplampen voorop.
brrrrrooeemm vroooeeemm
het is wel mooi.. maar hoe lang zal die in je eige bezit blijve? :S ik bedoel voor je het weet is die tog al weer weg.. geloof mij hij is duurder dan een huis
Inloggen is tijdelijk niet mogelijk
Nog meer provocateurs...
Aimée vereert de Miljonair Fair met een bezoekje.
Voluit: “Mini John Cooper Works World Championship 50 Special Edition.” ...
Beelden uit de Franse film Trafic (1971, Jacques Tati ) van een hilarische...
Ik wil een Mini.
We nemen een kijkje bij MINI United op Zandvoort
Ik was begin maart een week naar solden om te skiën en we kwamen leuke...
Aimee wint kudos bij de Avro
Altijd genieten op de Ko.
Vanavond in Laren gespot, een Mini Cooper S Works GP. Nummer 108 van de 200...
MINI Mini COOPER S.
Koop nu voor slechts 25.945,00
MINI Cooper Chili Automaat.
Koop nu voor slechts 25.900,00
Tijd voor de wekelijkse middag-quiz. Een bijzondere editie vandaag, we zijn toe aan nummer 10. Da...
We kennen deze afbeelding uit een oude BMW advertentie toch nog wel? Een konijn (of haas, ik zie ...
De corpulente MINI stond uiteraard ook in Genève. Met zijn lengte van meer dan 4 mete...
Met de Countryman als laatste aanvulling op het modellengamma van MINI zijn er nu eigenlijk dri...
Dat de Mini niet meer klein was wisten we natuurlijk al, maar maken ze het nu met de Countryman n...
Al enige tijd doet het gerucht de ronde dat MINI interesse zou hebben om vanaf 2011 mee te gaan doe...
Wat een chaotisch boeltje daar op de pr-afdeling van MINI. Probeerden ze eerst nog de onthullin...
De boel was toch al gelekt, dus dan kun je maar beter snel met de officiële info naar buiten...
Het was te verwachten, ze gaan 'em COUNTRYMAN noemen... OMG! Dus nogmaals: GEEN Crossman, maa...
Hebben ze nou echt teveel paddo's of slechte LSD trips gedaan op de marketingafdeling van MINI? O...
Met je MINI John Cooper Works World Championship 50 ga je liever niet het strand op. Al was het m...
Het was al weer een tijd geleden dat ik met een MINI had gereden. Gelukkig komt MINI vaker met sp...
Er zijn weer eens wat tekeningen uitgelekt via een patentbureau en deze keer gaat het duidelijk o...
Aan de dozen die men bij het huisvuil zet kun je vaak zien wat er op een specifiek adres of in de...
Hallo Mini, gaan we lekker? Wij glijden alweer lekker over natuurijs en jullie komen met een stra...
Bijna 3 jaar geleden ging een van mijn eerste artikelen al over de eventuele terugkeer van de MIN...
Door dit soort foto's wordt je er weer eens aan herinnert waarom de Nurburgring Nordschleife ook ...
Bij het zien van een vieze auto hebben sommige mensen de onweerstaanbare drang om met hun vinger ...
Sommigen nemen met weinig genoeg, zo ook de figuren die zich in HIERIN verplaatsen. Deze op...
Het zal toch niet!? Een mini-BMW met voorwielaandrijving? Volgens Car Magazine zit deze Audi ...
Zijn ze in het echt ook zo leuk? Hoewel MINI (officieel) nog niet gezegd heeft dat de Coupe &a...