
Dit is pas nieuws: ons favoriete leasehok is getuned. Op dit moment moet iedere leaser auto’s uit de pool oprijden omdat werknemers vanwege de kredietcrisis een sabbatical nemen, maar daarna moet er toch wel iemand te vinden zijn voor deze gave Prius.
Je doet er ook het milieu (weer) een groot plezier mee. Door de geraffineerde eco-tuning van Autolabo is de Prius namelijk nog zuiniger geworden. De voorspoiler, sideskirts, achterspoiler en carbon dakspoiler zorgen er voor dat de stroomlijn nog beter is geworden. De verlaagde wielophanging en afdekplaten voor de achterwielen maken het helemaal af.
Gallery: Autolabo Toyota Prius |
|||
Bah…….ik ben zelf ontwerper en ik heb toch het idee dat men bij zuinige auto’s geen moeite meer doet om het er ook nog enigszins mooi uit te laten zien. Bij de betaalbare auto’s dan he;)
Gevalletje form follows function
Het wordt steeds meer een soort computermuis zo :L
Het zal wel ergens goed voor zijn .. Eco-Tuning, mooi woord trouwens.
Dit ziet er werkelijk niet uit..
Ook een erg nutteloos project..
Ben al geen fan van de “standaard” Prius, maar dit slaat werkelijk alles.
Afzichtelijk is mijn eerste ingeving.
stukken beter dan het origineel, maar dat was het ook geweest als de prius een carosserie als van een caravan had gekregen
ja dat heb ik ook: bijna bij elke millieuvriendelijke auto heb ik het gevoel dat de ontwerpers rechtstreeks uit de kleuterschool komen
wat ontwerp je dan martin?
Applaus! Zo’n lelijke auto nog lelijker maken vind ik een hele kunst. Is er eigenlijk ook iets met het motorvermogen gedaan?
Tuning, tuning, wat een denigrerend woord. Ze hebben geprobeerd de Prius nog efficiënter te maken, is dat verkeerd? Ze hebben in ieder geval niet geprobeerd de Prius te verfraaien, want dan was dit er echt niet uitgekomen…
Ik krijg meteen zin om vanavond Irobot nog eens te kijken :-p
@ Lout
Dat is precies waar ik ook aan zat te denken;

en wat komt dit “prachtige” verbouwwerk?
zal toch niet heel voordelig zijn, dus aardig wat kilometers te maken voordat dit maar enigszins rendabel zal worden…
Nee he, weer zo’n stomme ricerkanon onder de achterkant….
Wat een kansloos ding.
Let eens op de treffende overeenkomst tussen de achterkant van deze (inderdaad erg lelijk gemaakte) Prius en de Focus RS die in het bovenstaande bericht gefotografeerd is. Inderdaad: ook lelijk gemaakt.
-edit: nutteloze bijdrage-
nog minder ?? Alle dus nog altijd meer dan een BMW 520 d dan ?? Proficiat !!
wtf? seriously WTF?
wat een hippies !
grappig dat juist déze tuning door sommigen al nutteloos bestempelt wordt tewijl het in mijn ogen een van de weinige is die eventueel wat echt nut zou kunnen hebben.
Ja hoor, anders schroef je ff een wc bril op de wielkasten met een accuboortje van de gamma. Poolse loodgieters go tuning scene!
hij is best wel cool hoor…
Deze meuk mag van mij rechtstreeks de prullenbak in. Non auto’s die hybride’s. Parade paardje voor die linkse moraalridders en heel leasend koos middenmoot Nederland dat er aan mee doet “omdat ie zo lekker in de bijtelling is”
DOORTREKKEN
wel eeen mooie dikke sportuitlaat(H)
Die auto uit IRobot…?
Het doet mij kwa klungeligheid toch meer denken aan een groot broertje van de Sinclair C5… http://tymask.files.wordpress.com/2008/07/sinclair-c5.jpg
En of we nou met die kwantumsprong zo tevreden mee waren destijds….
En ik dacht net dat er geen lelijker auto dan een Prius was… blijkt er een getunede Prius te zijn die nog lelijker is.
Dat je je geen rode kop schaamt door in zo’n auto te rijden. Je kunt op zijn minst verweten worden dat je je hebt laten naaien door al die milieu marketing blah. In de praktijk heb je vooral gewoon geen smaak…
-edit: nutteloze bijdrage-
nu nog wachten tot hij een DTM-race wint… maar dat is nog niet voor morgen
Ik kan me absoluut niet voorstellen dat er mensen bestaan die zich NIET kapot schamen om in zo’n lelijke bak rond te rijden!
Zeg nou eens eerlijk, dat ziet er toch niet uit!
ga er mee varen zou ik zeggen!! en dan hopen dat ie zinkt
Lelijk is nog altijd een subjectief begrip. Waarom kan zo`n wagen geen credits krijgen als ze hem nog zuiniger hebben gemaakt? Verreweg de meeste reakties gaan alleen over het uiterlijk en zijn dus kortzichtig. Alle pogingen gericht op het zuiniger maken van ons vervoermiddel zijn mijns inziens te prijzen. O ja, voor de dikke motorenliefhebbers: doe maar eens een rondvraagje in wanhoipig USA waar ze de benzineslurpers niet aan de straatstenen kwijt kunnen. Daar zouden ze maar wat blij zijn met “Prius-achtigen.”
O ja, in de dertiger en veertiger jaren was een “bedekt”achterwiel een heel normaal iets. Autoliefhebbers, ooit wel eens een Citroen DS of GS gezien?
@gerardo
Omdat een auto niet alleen gaat om hoe zuinig hij is, maar hoe hij rijdt en eruit ziet.
Met zo’n auto ben je als mileu-activist wel de man!
waarom maken ze die zuinige auto’s zo lelijk zo gaat er toch niemand mee rijden
t lijkt op een strijkijzer.
Ik zou nooit in zo een lelijke biobak zitten
ik vind em wel beter dan de “gewoone”
dat maakt em nog niet mooi natuurlijk :p
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Straaljager in Combo met een Prius, Porsche Gemballa Avalanche Roadster GTR...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Stond in Ridderkerk.. Gek ding
Vette bak, op de uitlaat na. Steekt iets te ver uit en is een beetje verroe...
vorige week gemist ,nu wel gelukt
Maffe Toyota op Mauritius deel 3
Photoshop Auris Hybrid
Tellen we even mee? 8x Ferrari, 3x Mercedes, 1x Lamborghini, 1x Skyline en ...
346 peekaa op de voorwieltjes!
Autoblog voelt een wannabe-RS4 aan de tand.
Toyota Prius 1.8 VVT-i Comfort nieuw uit voorraad leverbaar.
Koop nu voor slechts 25.950,00
De sportcoupé met achterwielaandrijving die het ingedommelde imago van Toyota weer een b...
Dat zijn veel P's in een titel. Maar dat terzijde, Toyota beseft ook wel dat niemand de Prius &ea...
Guitig karretje, ofnie? Ja jongens en meisjes, zelfs de Toyota Prius is in de tuning-wereld ge...
Het zal je ongetwijfeld niet ontgaan zijn dat momenteel in Las Vegas de jaarlijkse SEMA tuningbeu...
Opnieuw bereikt ons het bericht dat Wald International zich heeft ingelaten met een milieuridd...
Extra premium én lager bij de grond, dat is beter voor de luchtweerstand weetjewel. Nu ...
Hybrides oppimpen wordt het helemaal in 2010. Hiermee wordt wel een nieuwe niche aangebroken. Hyb...
Aankomende zomer gaat Toyota in samenwerking met tuner Gazoo een aantal speciale modellen aanbi...
Hee kijk nou, zelfs de Toyota Prius kan een echte sjonnie-bak of petjes-auto worden. Persoonl...
In de markt is het pleit al beslist en strikt genomen qua techniek ook. En vooral Toyota vindt da...
Nadat de Honda Insight al door Mugen en Exclusive Zeus onder handen werd genomen, zien we hier ei...
14% bijtelling en een paar coole spoilers, wat kan een mens zich nog meer wensen? Stickers, m...
Je wilt 14% bijtelling, maar hebt toch de behoefte om je individualiteit te uiten? Zoek niet verd...
We kunnen veel van een Prius zeggen, maar niet dat het een spanned uitziende auto is. Dat zat een...
De BMW X6M wordt door velen niet als de meest subtiele auto gezien. Mansory wordt door velen niet...
Nóg een Panamera van Edo? Ja, die dingen vliegen als warme broodjes over de toonbank, dus ...
De Europese automarkt mag dan in een dipje verkeren, Nederlandse autokopers trokken er massaal ...
De verkoper noemt dit ding: "BMW 325i Special Tuning". Ik zou het eerst omschrijven als...
De Toyota Prius Plug-in Hybrid is vanaf vandaag te koop, en wordt geleverd inclusief een oplaadse...
Vossen Wheels heeft stiekem met zijn matties op het schoolplein een jointje gerookt. De BMW 5 ser...
Opmerkelijk berichtje bij onze zuivelburen: Een FF zou bij een Ferrari-dealer geschikt zijn ge...
In september vorig jaar was Speedart er als de kippen bij om als eerste tuner een pakketje voor d...
Welke halve zool heeft dit nou weer bedacht? Een Toyota Prius die is ongebouwd tot een camper met...
What. Were. They. Thinking?!? Carlsson de Mercedes CLS63 AMG nogmaals getuned en naast nog meer ve...
Die gekke Japanners toch. Doen ze gewoon even party-crashen met een kersverse Lexus LFA Roadster ...