
De CLK is dood! Lang leve de E-Klasse Coupe en Coupe-Cabriolet! De nieuwe E-Klasse is inmiddels al uitgebreid gelekt en hebben we van alle kanten kunnen bekijken, maar Mercedes is ook nog druk bezig met het ontwikkelen van de opvolger van de CLK. Die zal iets hoger gepositioneerd worden en een andere naam krijgen. Namelijk E-Klasse Coupe en E-Klasse Coupe-Cabriolet.
Zowel de Coupe als Coupe-Cabriolet (met stalen klapdak softtop) zijn gespot tijdens wintertest zodat we ze van alle kanten kunnen bekijken en kunnen genieten van de stuntelige parkeermanouvres van de heren testrijders.
Naar verwachting zal de Coupe zijn debuut maken op de autoshow van Geneve in maart en de Coupe-Cabriolet zal gepresenteerd worden in september op de autoshow van Frankfurt. En niet lang daarna zullen beide modellen bij de lokale Mercedes dealer staan. (via: worldcarfans.com)
E-Klasse Coupe
E-Klasse Coupe-Cabriolet
UPDATE 12-12-2008 Hoewel het er op lijkt dat de E-Klasse Cabrio een CC dak krijgt heeft Mercedes nu toch bevestigd dat de cabrio ‘gewoon’ een stoffen cabriokap zal krijgen.
Gave kleurstelling zo! (behalve op de voorbumper)
Misschien een optie hem zo geleverd te krijgen? ![]()
Ik ben niet zo’n fan van Mercedes (vind de designs helemaal niets) maar dit ziet er zo wel erg vet uit! Alleen waarschijnlijk als de stickers weg zijn is het mooie er af
De agressieve, hoekige voorkant van de SL gecombineerd met de rondere lijnen van de CL. Nog even wennen…
Zie die gast op 0:36 bij het tweede filmpje eens blij kijken. De auto moet wel heel goed zijn.
Allesinds al zeer mooie lijnen, nu hopen dat ze nog normale koplampen hebben
raar dat die mensen weten dat er gefilmd wordt, en er niets aan doen..
ziet er wel mooi uit, na de scherpe lijnen van de S, volgde de C en nu uiteraard de E
Wel heel “per ongeluk” gefilmd!
Ziet er knap uit…
Lijkt qua lijnen op de 3 Reeks Coupé & Cabrio (kan alleen maar goed zijn;-))
Best mooi! Alleen niet echt mercedes-achtig. Daklijn tot kofferklep is erg audi a5 en de achterlichten erg hyundai. Maar het zal wel wennen. Hoop ik
@York, reken er maar niet op dat dit een concurrent gaat worden van de 3 Serie Coupe/Cabrio of Audi A5. Daarvoor zullen we moeten wachten op de C-Klasse Coupe en Cabrio die over een paar jaar komen.
De E-Klasse kan je nou eenmaal niet vergelijken met de 3 Serie/A4.
Niet zo praktisch om een taxi als coupe te hebben.
@ bob, orgineel grapje zeg… Zeker zelf verzonnen? Kun je er zelf wel om lachen?
Ontopic, best mooie auto’s. Waar de nieuwe SL eigenlijk qua desing een achteruit gang is vind ik dit niet verkeerd!
die mensen hebben even een koffie pauze om 10 uur en dan gaan ze
weer voor de volgende 1000 kilometer de sneeuw in.
waar blijft “carmagaddon” ..
in tegenstelling tot de gewone nieuwe e klasse zien deze er wel iets of wat mooi uit!
Jammer dat Mercedes een andere weg in gaat bij de design afdeling.
Met dat hoekige ontwerp hebben ze ook al de SL ver***!
maargoed, daar wen je vanzelf aan.
Verder mooi dat mercedes dus niet zo heel veel last heeft van de crediet crisis. Ze zijn blijkbaar gewoon bezig met een nieuwe productie lijn etc.
Lekker bezig hoor merc!
zou bij dat 2de filmpje bij 1.28 staat me dat wiel eventjes schuin zeg.
lijkt veel op de nieuwe CL erg mooi en strak ziet ie der uit.
En hopelijk komt der ook een E63 amg Black series
Die Coupe wil ik wel hebben zeg! Wat een mooie wagen, een echte mini-CL! *kwijl*
Grrrr waarom zijn die merken nou nooit vernieuwend bezig? Sure een nieuwe gadget hier en daar maar het blijft eenzelfde stalen koekblik als 100 jaar geleden!
Dit wordt een mooie auto.Die lijnen zijn super.Daarintegen zijn de 3 coupe en de a5 ook heel dik
Geweldig dat geluid van die kluisdeuren.
haha,
Die Mercedes heb ik ook gezien in Duitsland..
In Bremen om precies te zijn !!
Ik vond hem in het echt veel mooier
Mercedes is erg goed bezig de laatste tijd, eerst de strak gelijnde S en daarna de C en nu de E en E Coupé. Dat nieuwe design staat een stuk scherper en sportiever dan die oude modelle met ronde koplampen. Je moet soms vernieuwen en dat doen ze bij Mercedes heel goed. Dit kan ik alleen maar aanmoedigen natuurlijk, ga zo door!
De cabrio vind ik hartstikke lelijk, in een driekwart achter aanzicht lijkt het dak alles te verpesten. De coupe daarentegen…..
……heel graag.
@Vincentvld … ik heb het nou nooit echt warm gekregen van een Mercedes. Het is altijd een ouwe lullen bak … plus waar ik woon zuigt achterwiel aandrijving gewoon.
Voor hetzelfde geld zou ik liever een Lexus rijden .. is tenminste nog betrouwbaar. Een MB blijft in mijn ogen gewoon een taxi.
een mooie A5 concurent zou ik zo zeggen
@ Jordey
daklijn tot de kofferklep heeft iedere auto
Voor als je geen geld hebt voor cls?
@Vincentvld > Zulke gedachten komen bij mij ook op bij het zien van een e-klasse
Al is er nog heel wat gecamoufleerd, dit ziet er aangenamer uit dan de E. Hopelijk houden ze hun meters chrome voor rond de ruiten… Beetje jammer is wel dat ie – net als de laatste clk – er een beetje als een hazewind uitziet. Prachtige honden, maar op een auto past het niet. Ik bedoel: hij maakt precies een brug van aan de voor- tot de achterwielen.
@ Bob: Hebben Lexussen dan voorwielaandrijving misschien? Of bedoelde je Toyota?
@Tombnolz .. daarom rij ik ook op dit moment geen Lexus. Als ik zou moeten kiezen .. dan liever een Lexus, maar aan beiden heb ik niks. Daarnaast is die tot Lexus omgebouwde Land Cruiser nou niet echt iets speciaals.
Een kleine CL! Ziet er lekker uit dit hoor! Zet maar neer ipv A5.
e coupe geen trapezium uitlaatpijpjes? :p
Bij mercedes “LEKT” wel heeeeel veel uit! waha
wel beter als zo’n teaser strategie!
@RX7/6us Owner
Die lijn heeft alleen de audi a5. Jij snapt het alleen niet. Hou het op mazda’s a.u.b.
@ Robbie
Zei Mercedes trouwens niet dat ze geen CLK zouden maken maar een E-klasse coupé.
idd namen veranderen en CLK wordt E Coupe
@Jordey, dat staat toch ook in mijn artikel?
UPDATE Hoewel het er op lijkt dat de E-Klasse Cabrio een CC dak krijgt heeft Mercedes nu toch bevestigd dat de cabrio ‘gewoon’ een stoffen cabriokap zal krijgen.
E coupe looking good!!
@robbie: En zo hoort het! Cabrio’s horen natuurlijk gewoon een stoffen dak te hebben. Al was het alleen al uit princiepe, maar de auto heeft ook een kleinere kont en dat staat altijd leuker.
Maar dit wordt dus geen concurent van de A5 Cabriolet en 3-serie Cabrio? deze komt dus hoger, eerder van de 6-serie Cabrio dan.
Kwas vandaag in Oldenburg en allebei zien rijden..
Heel vaak door dezelfde straat.
Hey, zie ik daar achterlichtjes van een C5-3 sedan?
Dit is heel teleurstellend voor de audi fans onder ons want we weten allemaal dat ze E-klasse coupe de A5 out of buisses gaat zetten!!!
zag vandaag ook een mercedes met camouflage hy was al verdwenen voor ik een foto kon maken
Ik hoop zo dat de nieuwe e-klasse coupe niet de koplampen meekrijgt van de e-klasse sedan, de honda onder de mercedessen.
Anders hebben we straks te maken met een Honda Coupe door mercedes.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Op de autobahn bij Heilbronn
Op schiphol heb niet zulke goede foto's kunnen maken heb maar een compact c...
Tijdens de vakantie een tripje gemaakt en de nieuwe E- klasse Cabrio tegeng...
Filmpje is van vorig jaar september.
Afgelopen Zaterdag in Maastricht.
Op het moment dat ik deze foto's maakte werd er hevig getest bij Continenta...
Mercedes AMG/Brabus spots(deel 2)
Brom, brom, brom doet die motor. Stiekem toch wel bruut...
Gister, 27 December 2008, gespot op de Autobahn bij Ulm richting Stuttgart....
Nieuwe Mercedes E-Klasse gespot op de snelweg in Frankrijk dicht bij Lyon.
Mercedes E-Klasse E 350 CGI Avantgarde Comand incl.
Koop nu voor slechts 54.950,00
Oei...elegant is anders. Op eerdere foto's was de open versie van de CLK vanuit een goede hoe...
Je ogen bedriegen je niet, dit is inderdaad een kruising tussen een limousine en een E-Klasse Est...
Ze zijn bij Mercedes-Benz eindelijk verstandig geworden en hebben de typeaanduiding CLK overboord...
Audi en BMW, maken jullie de borst maar nat. Want opnieuw hebben we beeld van de E63 AMG die zo g...
En wederom is er een nog niet onthuld model van Mercedes naakt betrapt op de set van Sex and the ...
Mercedes mag dan wel een beetje geheimzinnig doen over het feit of er wel of geen AMG versie komt...
Tja, als ik een Mercedes testrijder was zou ik ook zeggen: ga maar fietsen met je E-klasse Estate...
Dus jij dacht dat de E-Klasse Cabrio een metalen origami dak zou krijgen? Wrong! Zoals we al eerd...
Mercedes toont in Parijs de prachtige ConceptFASCINATION, een soort toekomstige CLK Shooting Brak...
Hadden we het zojuist nog over het nieuws dat Mercedes minder modelnamen wil, vervolgens komen er...
Mercedes-Benz zal in oktober dit jaar op de motorshow van Parijs een studiemodel presenteren van ee...
Op de snelweg kom je af en toe leuke exoten tegen. Die kans is al wat groter als je in de buurt van...
De Mercedes C-klasse in wording was al een keer eerder gespot tijdens testen in een ijskoude koude ...
De gelekte plaatjes gaven nogal wat reden tot twijfelen. Deze verse spot weet de twijfels aardig ...
Wat is dat toch met overactieve autowassers en Mercedii? Zo bont als de sjap die een Mercedes...
Eerder vandaag schreven we over de oprolactie van Megaupload in Nieuw-Zeeland, maar helaas ontbra...
Ehm. Ja. Het is wel anders dan anders in ieder geval. Stel: je bent in het bezit van een Merce...
Als het goed is kunnen we in 2012 gaan genieten van de Mercedes Shooting Break. Dat betekent dat ...
Vandaag is de dag dat de grote geliefde leider van Noord-Korea aan de aarde wordt teruggegeven. M...
Gesignaleerd in alle vroegte nabij de Duitse Autobahn. Een testmodel van de aanstaande SL AMG-...
De vetste baksteen op wielen krijgt binnenkort nog twee powerhouse uitvoeringen in het gamma: de ...
Jij dacht dat alle auto's die Mercedes in China produceerde gewoon keurig netjes in China bleven?...
Bij Mercedes hebben ze het hybride virus goed te pakken. Tijdens de Detroit Motor Show die half j...
De nieuwe SL is nog maar net op ons netvlies geland en we moeten ons al voor gaan bereiden op de ...
Hoe verhoudt de nieuwe BMW M5 zich tot zijn directe concurrentie? Om die vraag te beantwoorden is...