Is benzine zo goedkoop geworden dat Audi geen brood meer ziet in hybrides? Of weten ze eindelijk dat hybrides een HOAX zijn? Nope, niks van dat alles. Audi stelt de Q5 Hybrid voor onbepaalde tijd uit omdat de lithiumaccu’s bij een ongeluk te gevaarlijk zouden zijn.
Audi is trouwens goed in het uitstellen of annuleren van hybrides. Want eerder dit jaar werd al bekend gemaakt dat de Q7 Hybrid definitief niet zou komen. Audi gaat volgens het Britse Autocar nu richten op een stop-start system voor de Q5 en andere brandstofbesparende maatregelen. Een beetje zoals BMW dat doet met zijn EfficientDynamics programma. Alleen wil Audi er geen aparte naam aan hangen.
Niet heel snugger in mijn ogen, want BMW is inmiddels hard op weg om een lekker groen imago op te bouwen. Overigens sluit Audi niet uit dat er over een aantal jaar ooit misschien nog wel eens een hybride variant van de Q5 gaat komen.
Gallery: Audi Q5 |
|||
Wat jammer nou
Is nou net de auto die ik zoek
te groot risico, riiigghttt,
gewoon lui
ken dat wel
Iemand die een Q5 rijdt heeft’m vast ook niet gekocht om super zuinig met te rijden… Als die grappen zoals een start-en-stop systeem of smalle bandjes maar niet te ver doorslaan, daar zitten de klanten denk ik niet op te wachten op een SUV.
Misschien is het omdat de Duitsers erin slagen de moderne diesels als gelijkwaardig (qua milieuprestaties) met een hybride in Amerika verkocht te krijgen? Als we dat hier ook zouden accepteren, kreeg zo’n beetje elke auto BPM vrijstelling!
Dan zou het uitbrengen van een hybride model een beetje een ondermijning van je eigen diesel reclame zijn.
Overigens wel leuk als een Prius rijder eens geëlektrocuteerd zou worden tijdens een ongeval met zo’n hok. Bij voorkeur met Femke Halsema aan het stuur, twee vliegen in een klap.
Goed idee om nog wat te wachten met al die onnozele hybrides. Dom idee om niet te gaan werken aan een groen imago. BMW heeft het echt wel zeer slim aangepakt.
Godzijdank! Laat de Duitsers maar verder knutselen, maar hybride doe je uit principe niet.
Zoals ik al zei: “Laat de Duitser maar verder knutselen.” Met andere woorden ze verzinnen wel wat beters daan hybride.
Hybride en elektriciteit zijn slechts inleidende beschietingen. Waterstof is de toekomst.
ze wilde een milde hybride maken a la Honda. En laten we eerlijk zijn: de markt voor een diesel-e hybride is ongelofelijk groot. Audi is niet in staat
om dezelfde kwaliteit aan te bieden als Toyota en Honda. Audi heeft 15 jaar ontwikkelafstand.
De europese fabrikanten moeten oppassen. De lage olieprijs red ze even, maar niet lang.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Audi vraagt voor Q5 Hybrid 65.500 euro, wat een meerprijs ten opzichte van ...
Info over de hybride-versie van de Audi Q5
Lekker vlot filmpje!
Autoblog rijdt Audi's nieuwste door het regenachtige Spanje.
Vandaag waren de eerste trainingen voor de 24 uur van de Nürburgring e...
Er is in ieder geval weinig betoverend aan de kleur...
Voor de Aldi fans tussen ons..
Aldus Audi
De nieuwe SUV van Audi (broertje vd Q7)
Audi S5 4.2 FSI Quattro incl BPM/BTW.
Koop nu voor slechts 52.250,00
AUDI A5 Sportback 1.8 Tfsi 170 PK 20% Bijtelling Multitron.
Koop nu voor slechts 52.244,00
Audi A4 Avant 2.0 Tfsi Multitronic Pro Line S UW VOORDEEL: € 4.500,-.
Koop nu voor slechts 52.241,00
Audi A6 - 2.0 Tdi 177pk Multitronic Pro Line.
Koop nu voor slechts 52.170,00
Audi Q5 2.0 TFSi quattro MMI Navi plus,.
Koop nu voor slechts 52.167,00
Audi TT Roadster 1.8 TFSI 160 pk Pro Line S Xenon, 19 inch. 533130.
Koop nu voor slechts 52.160,00
Met de Q5 Hybrid zet Audi de eerste stap op de (mogelijk) lange weg die elektrificatie heet. Daar...
De Audi Q5 Hybrid quattro is vanaf nu te bestellen. Waar de instapprijs voor een Q5 zonder een ...
Met de Q5 Hybrid, die in 2011 op de markt komt, maakt Audi zijn eerste seriegeproduceerde 'full h...
De Duitsers hebben wat plannetjes voor de toekomst bekend gemaakt. De toverwoorden daarin zijn ...
In een persbericht waarin ze vooral reppen over hoeveel geld ze wel niet in de ontwikkeling van...
Het Duitse Bild heeft een afbeelding van een gefacelifte Audi A4 die in 2007 moet worden onthuld (2...
Heerlijk toch, die puberale humor. Een witte elektrische auto bombarderen met modder en andere ...
Audi zet in totaal vier racewagens in bij de 24 Uur van Le Mans, waarvan er twee zijn uitgerust...
Ziehier: @rechercheur en @norge onderweg naar een schappelijk potje voetbal in het Philips Sta...