
Het Duitse G-Power – je weet wel, van de snelste sedan ter wereld – viert z’n 25-jarig jubileum. Daarom geven ze flinke korting op sommige opvoerkitjes en sturen ze daarover persberichten rond. Zo viel ons oog op dit oranje monster voorin een BMW M3; bij nader onderzoek blijkt het om de standaard V8 te gaan, maar dan wel met compressor en 525 pk.
Hiermee lost G-Power het zwakke plekje op dat de M3 in het midden van zijn toerengebied kent. Ook het koppel schiet met deze EVO-SK I-kit omhoog van 400 Nm naar 525 Nm. De injectoren worden aangepast om in de extra honger naar benzine te kunnen voorzien, en uiteraard blijft ook de uitlaat niet ongemoeid. Verder doet G-Power zijn best om het er allemaal leuk uit te laten zien als je de motorkap opendoet.
Optioneel kun je nog kiezen voor een EVO-SK II of III, die het vermogen respectievelijk naar 550 en 635 pk opkrikken, maar die zijn niet bij de aanbieding inbegrepen. Tot en met 31 januari kun je de SK I-kit namelijk voor €8.949 in plaats van €13.950 bestellen. Da’s best een leuk verjaardagscadeautje.



| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 316d | € 35.900,- | 116 pk | 10.9 sec | » |
| 335i high executive | € 56.950,- | 306 pk | 5.5 sec | » |
Mooie velgen….
After market?
doen ze ook rotary
525 pk en 525 nm koppel, dat moet een leuke koppelkromme opleveren. Alleen hopen dat het dan niet zo’n hoge fluit oplevert, dat past niet bij de auto.
Damn boy !!!! Bandjes kopen en nog bandjes kopen en…….
Moest ik een M3 hebben zou ik dit onmiddellijk doen
die grijze (m?)3 is een (m?)3 cabrio!
thought i’d mention it.
Filmpje? ![]()
Wel toevallig 525pk en 525Nm,ik ben ook benieuwd naar de koppelkromme,wil wel eens zien of de pk’s toenemen wanneer de Nm’s afnemen,en in wat voor lijn dat gaat
Dat de auto in 1 lijn vooruit gaat,daar is geen twijfel over mogelijk.
vind dat wel een nette set inderdaad !
@ DennieFR
ik ben inderdaad ook wel erg nieuwschierig naar dat koppelkromme, de formule blijft.
vermogen=koppel*toerental
of het vermogen van deze motor moet heel hoog zijn of hij draait een laag toerental, of het is gewoon die dikke compressor:D
Go G-Power!
G-Power voor BMW als Brabus voor Mercedes? zou ‘t niet erg vinden
Zonde, et zijn typische grotekunststofblokkenspeelgoedtuinhuissetjes kleuren. (woord van het jaar 2009?)
Kan iemand die set wat minder blij lakken?
Hmmz, als ik het geld had..
Lekker lekker lekker
Zal wel wat tailhappy worden
Ganz Geil!
Ziet er goed uit.. binnenkort ook filmpjes hiervan ?
Dat is echt 1 van de betere tuning-jobs die ik ken, de wagen ziet er nog steeds lekker uit (voel je niets voor de foto: wacht maar tot er een parelwitte voor je neus parkeert
) én persoonlijk vind ik dat het onder de motorkap ook nog eens fantastisch verbeterd is! Wie wil nu dat plastiek zien? Kan je ook op je 4-cil diesel plakken, dit is zoveel beter! Zo goed zelfs dat ik het sterk overweeg om hem op mijn verlanglijstje te zetten!
Weinig tunerts die hun weg daarop hebben zien te klimmen. Maar hoe zou het zitten met de precisie van de Bimmer? Dat zal ook wel een aardig gewichtje meebrengen, en een (volgens mij) irritant geluidje…
Leuk maar,
ik zou persoonlijk niet prutsen met het meesterwerk van de M jongens. Hou deze motor toch lekker zoals hij ontwikkeld is met zijn typische loopcultuur. Waarom moet er altijd meer en meer pk en koppel zijn. De auto is misschien sneller en heeft meer koppel op lagere toeren maar ik vind het een beetje respectloos voor het werk van M division. Altijd meer pk… hou er toch eens met op. Deze auto is zo ontwikkeld en is mooi zoals hij is. Minder performante (6 in lijn motoren) zijn ook al lekker genoeg.
“Hiermee lost G-Power het zwakke plekje op dat de M3 in het midden van zijn toerengebied kent.”
Jippie!!! Dag motorkarakter.. Beetje zonde eigenlijk.
Dat zie je wel vaker met tuning. In veel gevallen is er van het motorkarakter weinig over.
@Rakim.
Dit is voor een wankelmotor met z’n vloeiende karakter helemaal van toepassing. Vooral op de rx8 HP.
Welke versie heb jij nou?
Dat kan nooit goed gaan denk ik zo. Motorsport heeft jaren gedokterd om het juiste karakter van zo’n bom op wielen te maken Zo’n vies opvoersetje (oranje!)voor weinig geld zal echt niet veel uitmaken. Als je het beter wil aanpakken, dan moet je ook de hele auto upgraden. Gewicht reductie, onderstel, koeling, en compresso/turbo. Maar echt lekker genieten van een alledaagse ritjes van een opgefokte M3 doe je dan niet meer. (pijn in je buik en rug
)
Als je ziet wat MTM en ABT vragen om een compressorkit op de Audi R8 te zetten dan is dit spotgoedkoop.
DOEN !
Wat pk’s toevoegen is wel heel erg duur (ook al is het aanbieding)
In de the States ben je klaar voor onder de een 4000 euri en dat elk dag van het jaar zonder aanbieding en dan heb je ook 550 pk of meer (vandaar dat het in the States dus ook veeel vaker gedaan word! )
@rob
Haha ja in de states kan altijd alles,
maar of het zo goed is als dat we hier doen dat is even een tweede.
Geen filmpje
jammer
wat een afschuwelijke kleur ik zou t nooit maar dan ook nooit doen zowiezo niet omdat je heerlijke atmosferische klank eraan gaat,en hij heeft pk zat hoef je niks aan te doen,lkr belangrijk dat audi een kanon heeft met 580pk denk nou niet dat bmw dat ook niet kan,ze doen t alleen niet en al helemaal niet met een turbo of compressor.
€ 7.499,- staat er op de site van g-power
Dat is wel erg verleidelijk zeg. Ik zou met een M3 direct naar toe rijden. De poulie setje ook doen en dan lekker rondrijden met 550pk.
laat menigeen maar eerst eens een m3 onder controle krijgen ipv te praten en tekijken naar zon vies oranje dekseltje.
Wel kicken sta je als M3 rijder bij een stoplicht en komt er toevallig nog een M3 bestuurder naast je staan. Wedstrijdje houden.
Plaatsingskosten niet inbegrepen, welteverstaan.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
333 kilometers per uur dus. Beelden zijn gemaakt tijdens het AMS-hardrij-fe...
Dit spaar ik voor! Zo gaaf!!!
M-Board had alvast hun eigen M3 CRT laten bouwen.G-Power badges, maar geen ...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Nieuwe carrera en een m5 en een rs4, helaas kon ik niet dichterbij komen ma...
Kwam op de computer deze fotos nog tegen die ik bij de afgelopen ChampCar r...
dik, dikker, dikst, Vorsteiner GTRS3...
de golf 4 is een republiek uitvoeren en is gechip tuned ongeveer 265/270 ...
Wat een mooie wagen om te zien! :O Jammer dat ik weinig tijd had, maar toc...
BMW 3-serie 320d sedan EDE Busines Line Navigatie.
Koop nu voor slechts 37.950,00
Maar vergist u zich niet: ondanks het feit dat ze hem knaloranje hebben geverfd, is dit geen M3 G...
Altijd al gevonden dat je BMW M3 een gebrek aan spoilers en stickers had? Je hebt mensen die ...
Maar wat wil je ook met een vaartje van 333,28 kilometer per uur? Viessss Patrick. Weet u nog...
Over de BMW M3 GTS hebben we al een hoop geschreven. In het kort kan je zeggen dat hij exclusief ...
De heren van G-Power hebben wat tuningspul gemaakt voor de M3 en de M3 GTS. Dit alles werd gepres...
Voor de liefhebbers. Een 13:52 minuten durend meerij-filmpje waarin dit monster nader uitgelich...
De tijd staat niet stil. BMW heeft al jaren de E92 M3 op de weg, die op zijn beurt over pak-em-be...
Een E93 M3, die zie je niet vaak. Desalniettemin kan je ook deze relatief zeldzame verschijning n...
Maak kennis met de matgroene "Turtle Power" BMW M3 met een setje 20 inch ADV5.0 TRAKfun...
Retrofitting to the max! Men neme de oervader aller M3's (en spiritueel vader van de 1M), een E30...
Omdat 750 pk in een M3 leuk is, daarom! De heren van Manhart hebben hun nieuwste creatie in Essen...
Racing is life, anything that happens before or after is just waiting. Met die gedachte is deze B...
Voordat de nieuwe M3 wordt uitgeleverd aan klanten zijn we zo twee jaar verder. We zullen ons d...
Op plaatjes hadden we hem al wel gezien, maar in het wild nog niet. En dat is ook niet zo gek, wa...
Vorsteiner heeft een reputatie hoog te houden wat betreft het dikmaken van de BMW M3. En dus kome...
De M3 GTS is de overtreffende trap van de M3. Maar wat als ook die variant van de 3-Serie niet...
Speciaal voor de warme zomermaanden heeft Prior Design de M3 Cabrio voorzien van wat extra vetrol...
Yeah baby, zo kennen we G-Power! Geen lullige ingreepjes waarbij er 50, 100 of misschien zelfs ...
In 2008 schreven we dat alle M modellen in de toekomst een geblazen motorblok zullen krijgen. N...
Een BMW is een beetje als een warm broodje. Heeft niet veel extra nodig, maar af en toe wordt je ...
Hé, een tuninghuis die haar producten nu eens niet in dat eeuwige matzwart aanbiedt. Het i...
Allemaal leuk en aardig met die M3-tuners en hun pvc-aanpassingen, maar wanneer zie je dit nog...
Ik ben dol op sleepers. Auto's die er "stock" uitzien maar gaan als een malle. Nu weet ...
"This car... is fucking fast!" Aldus review-dude Matt Farah van The Smoking Tire. Ja, m...
Verfrissend! Er is eindelijk een tuner die zich aan een BMW M3 waagt zonder het uiterlijk te vern...