Agressie tegen buschauffeurs is inmiddels de normaalste zaak van de wereld, maar het volgende verhaal is uniek te noemen. In Amerika (where else) zou een vrouw boos zijn geworden toen de bus waarop ze een uur had gewacht geen hybride aandrijving bleek te hebben. Na een hysterische schreeuwpartij reageerde het chauffeurke netjes door te zeggen dat hij niet verantwoordelijk was voor de bus die hij kreeg toegewezen. Dat was blijkbaar de druppel, de vrouw pakte zijn arm en beet hem…
De vrouw, Shelia Bolar (49), beet door een jas, een sweater en een shirt. Deze actie leidde tot een blauwe plek, het is haar dus niet gelukt om door zijn vel heen te bijten. Geen idee of er in Nederland al hybride bussen rondrijden, maar wellicht is het een goed idee om er een paar aan te schaffen. Al was het alleen maar om dit soort types rustig te houden.
De paranoïde bijtster schijnt overigens ook een populair schrijfster te zijn. Iets met gedichten ofzo. Mocht je vanavond weer eens depressief zijn vanwege een lange avondspits, dan is het in potentie mogelijk dat je je door deze tekst nog slechter gaat voelen… of niet.
Straks klaagt ZIJ HEM nog aan en is ze miljonair…
Zou me niks verbazen!
Hier in Amsterdam rijdt al 1 bus op waterstof rond. Die buschauffeur knuffel ik dan ook even elke dag.
Mevrouw, niemand houdt u tegen om zo’n prius ding te gebruiken.
hahahahahahahahahaaaaaaaahahaahaa!
komaan, wat vrouwen allemaal niet doen
now, get that okselhaar out my face, woman!
geen vegetariër?
in nederland is geen schaamte om steuntrekker te zijn ..
in de states noemt zo iemand zich steevast “schrijver” ..
Ik denk dat sommige mensen gebrainwashed worden door dat hybride gedoe, deze vrouw moeten ze snel cremeren en de as moet in een diesel busje naar de begraafplaats gebracht worden… kijken wij naar de co2 uitstoot van haar verbranding, en de zuinige dieselbus!
dit bewijst dat fanatieke groenliefhebbers gek zijn!
Zei het al een keer, als het aan hen lag was het menselijk ras nog voor z’n ontstaan al uitgestorven en was alles natuur, die mensen zijn helemaal doorgedraaid.
Zou ze zichzelf ook bijten als ze geen electromagneticpulse scheet laat maar een ouderwetse gaswolk de wereld instuurt?
Hoe ver sta je dan van de werkelijkheid, als je denkt dat een bus hybride hoort te zijn…
Ik ben wel eens voor minder door een vrouw gebeten…
In Arnhem rijden zelfs volledig electrische bussen rond. hetzij alleen op de drukste lijnen.
Ze maken een stuk minder lawaai dan die diesels.
Ik ga prius rijders toch ook niet bijten omdat ik een hekel aan priussen heb slaat weer helemaal nergens op ” that happens only in america “
only in states. echt wat een debiel ben je dan wel niet. dit is toch wel weer het bewijs dat de gemiddelde amerikaan heel erg intelligent is.
@Autojunkje: Jep, only in America. Hier in Nederland gooien de busbedrijven gewoon hun routes om om de agressie in bepaalde wijken te mijden. Da’s een stuk normaler.
moet wel een grappige conversatie geweest zijn
Vrouw: This ain’t no hybrid
buschauffeur: Bite me
lol @ six trey!
Hier in Grunn’ rijden er al heel wat bussen op aardgas.
Maar dat wil wel stinken hoor!
Deze vrouw is vast schizofreen. Het kan niet anders.
Zal ze ook door het lint gaan bij een gezellig kampvuurtje?
Of elke keer als ze uitademt?
“Nee CO2!” HAP!
Die kudthippies ook altijd. De hele dag geen zak uitvoeren, stinken, en dan ook nog de belastingbetalers bijten. Dat milieugenozel komt ieder weldenkend mens zo onderhand de strot uit. Als het zo doorgaat moet ik Jeremy Clarkson nog gelijk geven.
Ik gooi alvast een stuk zeep naar iedere hippie, mét gebruiksaanwijzing.
Ligt het nou aan mij, of houden jullie er steeds meer (misschien onbewust) een Geenstijl schrijfstijl aan over?
Pff…Weer zo’n doorgedraaide milieufreak.
Laat ze haar tandjes in een boom zetten. Kijken of ze dat nog een tweede keer doet!
Pure indoctrinatie, zelfs autobladen (en ook AB) maken MELDING van de CO2-uitstoot van welke auto dan ook!
Alsof ik daarop zit te wachten!?!
Hier in belgië rijdt ergens een bus op waterstof
Tja, ik weet het niet hoor, maar ik zet ook regelmatig mijn tanden in treinconducteurs als ik ontdek dat de locomotief die rit niet op de Zuiverste Groene stroom, gemaakt door milieu-vriendelijke zonnecellen en biologisch plastic-windmolens loopt, maar inplaats daarvan stroom uit zo’n gore vieze kolencentrale of erger nog- Kerncentrale krijgt. Jullie niet dan…? Dat is toch volstrekt normaal?
met kerncentrales is niets mis, kun je best wel groene energie mee maken! alleen moet je het afval ergens diep onder de grond wegstoppen!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Als eigenaar van een hybride-auto of kleiner automodel loop je dan tegen ee...
Hippies (zonder veel schaamhaar) zorgen dat hybride auto's lekker schoo...
Één en al milieu-geneuzel op de truckers-Rai en de milieu taliban is nog ni...
Volvo onthuld op de IAA 2008 (bus and truck show in Hannover) een hybride b...
De Mercedes-Benz stadsbus Citaro G BlueTec Hybrid is tijdens het World Mobi...
Bluetec busje
Lekker stil en minder roet bij de bushalte...
Raar volk, die Britten...
Gewoon omdat het kan
Het meest typerende straaticoon van Londen -de oude vertrouwde Routemaster- gaat binnenkort me...
Ruim een half jaar geleden presenteerde Citroën een bijzonder stoere concept car: de Survolt...
Wij, vastgeroeste liefhebbers van De Verbrandingsmotor, krijgen steeds vaker te maken met profet...
Het Londense icoon, de rode Routemaster, begint een beetje op leeftijd te raken. Tijd voor vervan...
Of heeft die grote brute VW Touareg wraak genomen op de hippie auto's? Wat de aanleiding was v...
keeping it real! In de videoclip van In My Prius wordt een verontrustend realistisch beeld nee...
Herinner jij je nog dat tijdens de vorige verkiezingen er grote ophef onstond vanwege het feit da...
De Noorse minister van Financiën Kristin Halvorsen (uiteraard een vrouw) heeft het briljante...
Ja, daar waren we al een beetje bang voor. Ferrari slaat de groene weg in en raapt het zeepje op....
Nee, geen geintje. De Canadese singer-songwriter heeft een compleet album bij elkaar gezongen om d...
Hillary 'Hildog' Rodham-Clinton heeft in de race om het presidentschap rigoreuze energieplannen gep...
Tegenwoordig rijden er ongeveer 4 'snelheidscategorieën' op de snelweg. Vrachtwagens, auto's...
It is the new “HOFELE-FACE!”, zo schrijft Hofele Design vol trots in hun persbericht, maar wij mo...
Een kleine glitch in de Fisker die leidt tot een ongevraagde barbecue of een ultieme zwartmaakact...
Had je een generatie geleden eens moeten zeggen, dat Bentley aan de hybride zou gaan in combinati...
Aangezien onze hoofdstad blijkbaar nog niet auto-onvriendelijk genoeg is wil PvdA-raadslid Luud S...
Het heeft weliswaar niet zo heel veel meer met een standaard truck te maken, maar dat maakt de pr...
Om ervoor te zorgen dat de Olympische Spelen een beetje soepel verlopen heeft BMW zich opgeworpen...
Goed nieuws voor mensen die liever geen bijtelling betalen, maar geen zin hebben om in een elektr...
De SUV van Bentley is niet alleen heel erg lelijk, maar er blijkt ook nog eens een schrale V6 + e...
Op de Beijing Auto Show toont Ferrari een evolutie van zijn HY-KERS-systeem, dat we voor het eers...
Toyota lijkt vastberaden de titel 'meeste concepts in de portfolio' ook in 2012 niet uit handen t...
Voor het eerst introduceert Audi de e-tron technologie in haar verlengde luxe sedan, bedoeld voor...
De trouwauto die Prins Albert en Carlene Wittstock heeft rondgereden in Monaco, kennen we hem ...
Een ludieke stadsauto die moet concurreren met de Renault Twizy? Wel als het aan Zagato ligt. ...