
Alsof een X5-kloon nog niet erg genoeg is!
Dachten we gisteren nog dat Geely voortaan haar Premium auto’s onder de naam Dihao aan de man zou gaan brengen, krijgen we nu ineens het bericht onder ogen dat deze creatie gewoon verkocht gaat worden onder de naam Geely. Natuurlijk is de vergegelijking met de Phantom snel gemaakt maar check even die heersende fauteuil achterin. De gemiddelde Nederlander kan thuis minder comfortabel vertoeven.
Op de Shanghai Autoshow van 2009 zal de Chinees aan het publiek worden voorgesteld. De limo is 5.3 meter lang met een wielbasis van 3.1 meter. De Geely GE wordt uitgerust met iets wat op een sterrenhemel lijkt, iets wat op wol tapijt lijkt en iets wat op houtinleg lijkt. Prijzen zijn nog niet bekend. Vergelijkingsmongolen Are Go. (via autohome.com)
Gallery: Geely GE - Rolls Royce lookalike |
|||
Inclusief de sterrenhemel zelfs… Echt schaamteloos :X
mooie mini rolls
Geciteerd worden is een groot compliment in de Chinese cultuur, dit is wel een heel groot compliment.
Wel goed om die nagemaakte bescheidenheid van twee pleeken op de achterbank aan de kant te schuiven en er geen business-class stoeltjes in te zetten maar er gewoon een privé-jet van te maken.
Het is net een IQ: een 2+1!
Ik vraag me dan af: hoeveel gaat zoiets kosten? Evenveel als een mercedes S of eerder evenveel als opel Astra? Anders wil ik er wel een…
En dat allemaal voor 1 persoon vanachter? Nu dat is echt een groene wagen….(NOT!!!)
Vind ‘t echt belachelijk, in’t wit met ‘t dak wat hoger en t’is precies the Paus-mobile.
Even een paar centimeters breder maken, 2 stoelen achterin (waar blijft anders de minnares?) en die Oost-Europa voorlampjes iets spannender. Voor €50k naar Nederland?
Is dit niet zo onderhand heiligschennis…?
Wanneer kunnen we Chinese Lambo’s, Porsches e.d. verwachten?
Hier moet echt een keer een eind aan komen, aan dat kopieerwerk!
mmm nice try, see you next time
Hahahahahahahahahahha
Phantom gekruist met een Camargue.
Geweldig, wat een wansmaak!
Hey een Rolls met een Lazy Boy achteraan.
Ze beginnen het toch echt onder de knie te krijgen, als men kopieert kan men tevens upgraden en eigen inbreng geven.
‘k Mis wel nog van die rode chineese lampions, ik zie me al in de Lazy Boy terwijl mijn chaufeuse in China dress me take away brengt ^_^
Hier ben ik niet erg gecharmeert van … beetje slecht eigenlijk
Best humor toch? Ben laatst in China geweest, je ziet er ook van die mini busjes met BMW nieren rijden ![]()
Vreemde is ook dat je BMW 5 series, Audi A6 etc. ziet maar alleen in de verlengde versie (speciaal voor de Chinese markt gemaakt) terwijl de gemiddelde Chinees maatje XXXS is! Mannetjes zijn hooguit 1 meter 12 met schoenmaatje 32, wat moeten ze in hemelsnaam met al die ruimte?
@ Turbo: De minnares zit natuurlijk op haar knietjes voor je
Als het zo’n klein chinees popje is kan dat makkelijk
Zijn die niet aanklaagbaar voor plagiaat, iemand advocaat hier…
Nou, geef mij maar een Dihao.
Hopelijk koopt rolls de rechters om
Ja jongens, de Chinezen komen er aan hoor, pas maar op!
PS: het heeft wat weg van de Rolls Royce Phantom vinden jullie niet?
Het blijft toch echt een Mickey Mouse land, dat China.
Je bent een ……-ist, buit je leden/volk uit via verplichte afdracht van inkomen/belastingheffing, droomt van het toegewuifd worden in je Maybach Landaulet door je dankbare volk/onderdanen, maar wordt desondanks afgescheept met een inferieur lokaal product; dat houdt je nederig
Wat een heerlijk uniek design… echt een eigen stijl zoals alleen de chinezen dat kunnen..
Nou daar zit je dan in je Remy. Ik begreep dat ze bij het Vaticaan ook aan het snoeien zijn in de budgetten, iets dus voor papa Ben?
Ah werd ook wel tijd dat Rolls Royce een facelift ging brengen van de Phantom want de oude vond ik niet echt bepaald mooi, nu ziet het er al wat beter uit.
Ow he potverdikke het is helemaal geen Rolls.
HAHAHAHA schitterend die chinezen!
griekse tempel-vormige grille, flying lady, sterrenhemel, rechthoekige koplampen met led-lijntje onder + AL DE REST komt me vaag bekend voor…
Serieus, mogen ze dit eigenlijk (buiten china) verkopen? Want volgens mij is dit de rijdende definitie van plagiaat.
Dit is toch schandalig, hoe kun je jezelf nou serieus nemen als land zolang je dit toestaat.
Is het weer zover! Gaan die chinezen ooit nog iets zelf bedenken?
Vind t een beetje jammer dit…..
Gadverdamme, die fake Spirit of Ecstasy is echt ranzig. Shame on China!
En voor nog geen 25.000 EURI is hij de jouwe !
pssst! @ Chinesen
Wat de Europa wel wil is een Lotus Elise voor de prijs van een Nano. Nou hup, snel een Yuan in die Xerox, maar wel opletten dat je hem er deze keer recht op legt.
-edit: fixed-
@ H.
Art. 337 lid 1 Sr
Hij die opzettelijk:
d. waren, waarop of op de verpakking waarvan een handelsnaam van een ander of een merk waarop een ander recht heeft, zij het dan ook met een geringe afwijking, is nagebootst of…
interpreteren..
(Bij de al dan niet zijnde kloon van de BMW X5)
Chinese rechter vindt van niet…
Duitse rechter van wel…
Haha, tja, lef hebben ze wel die Chinezen. Nu, ik denk niet meteen dat RR hier een Phantom minder door gaat verkopen hoor, misschien zelfs integendeel.
Die enkele zetel achterin is inderdaad heerlijk ja, maar zoals iemand hier ook al zei : waar blijf je dan met je vrouw/vriendin/minnares?
schandalig dat ze dat zomaar mogen kopiëren, en het is dan ng eens lelijk ook
@ManicManiac: je vrouw gaat uiteraard niet mee, je minnares raak je wel ergens kwijt
En gaat zoiets ook door de NCap getest worden?
Zodra je een betonnen paaltje aantikt zit die mooie fauteuil ineens een zitrijtje verder naar voren, of heb je die Flying Lady in je achterste
Geely Failtom
dit zijn de echte 3zitters xD
Ik zie het probleem niet, de RR is ook een lelijk groot hok.
Kan je net zo goed al dat geld besparen en dit ding rijden.
Of je koopt een Benz of BMW ofzo
De verhoudingen doen em eerder op een Trabant lijken, dan op een RR….
Wielhoogte moet 1/2 van de wagenhoogte zijn bij RR. Bovendien is hij veeeeel te smal.
Kortom,lelijk ding!
kom op zeg! Wat een afzichtelijke edelkitsch van die communistjes daar. Plek voor maar 3 personen? En dan dat nepgoud op de grille! Wat een kreng zeg! Waar de RR zijn design nog enigzins in deze tijd past, komt deze uit de jaren negentig. Rot toch op man. Of is dit een 1-april grap?
dat is gewoon een rolls van blik en plastic
Haha! Belachelijk, dat dit is toegestaan!?! Zelfs de Spirit of Ecstacy is gewoon letterlijk gekopieerd. Die éénpersoonsachterbank is trouwens wel vet, lekker comfortabel, verder is dit gewoon ONGELOFELIJK VERNEDEREND voor China. Kopiëren?! Kom op zeg!
Kopieën zijn ook wat waard… maar niet veel
.
Wel een dikke masterseat daar achterin!
Trouwens, niet is wat het lijkt…
Vraagje: waar zijn de Chinezen goed in? Antwoord: in ieder geval niet kopiëren… Want dit is gewoon troep. Misschien kunnen ze voortaan ook de afwerking, betrouwbaarheid en de degelijkheid kopiëren?
Uiteindelijk is dit – op lange termijn – alleen maar goed voor de consument. Meer concurrentie, betekent meer innovatie en dus ook meer value for money voor de consument. Alleen standaard een aircotje inbouwen als je een audi koopt, is er echt niet meer bij.
Dus laat die chinezen maar komen. Het zal nog wel even duren, maar ik vind het helemaal niet erg! Kopie of niet…het gaat uiteindelijk wel om JOUW geld wat je moet uitgeven.
direct in de brand!
it seems to be lonely at the top; gezellig daarachter, Remi?
verder geen woorden voor, dit soort plagiaat zou niet moeten kunnen.
Ik kan er inmiddels niet meer om lachen…
Bijna rolls, bijna 1 april…….
Er staat: vergegelijking (corrigeer).
Wat een lelijk ding, allemaal plastic.
De bandjes zijn iets te dun om echt au-serieux genomen te worden…
Kunnen die chinezen dan echt niets zelf? Moet alles maar schaamteloos gekopieerd worden? Hebben ze dan totaal geen zelfrespect? Wat een zielig sneu afgestompt volk… (de auto-ontwerpers dan he, niet alle chinezen
)
Hoezo een kloon? Klopt niks van. Kijk maar naar de velgen!
@Tom, noem je dit serieus CONCURRENTIE? Voor een Europese auto?
Geweldig ding!
zo eenzaam achterin zitten
, nee liever een echte RR
Doet me denken aan een auto uit games als gta/saints row auto: “Beter goed gekopieerd dan slecht bedacht”
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
In april komen de V8 (benzine en diesel) in de showroom, en medio 2010 komt...
Chinees vis-achtig autootje doet een paar stunts
Luxueuze conceptbak voor China e.o.
Valt best mee toch?
Ook Lexus mengt zich in de strijd tussen Audi en BMW. Op een prachtige mani...
Nou ken ik veel 'vreemde' merken waar de meeste nog nooit van hebben gehoor...
Ook in China worden al die saaie auto's opgeleukt met functioneel bloot. Ni...
Niet hard, maar rijden doet ie. Specs: maximaal 80 km op louter elektricite...
Advertenties over de gebruikte wagen-afdeling van BMW
Tenminste dat geloven ze zelf...
Zijn die Chinezen nou helemaal gek geworden? Als we de verhalen uit Zweden mogen geloven heeft he...
Een wilde strijd om de laatste premium verkopen van het jaar. Want men koopt altijd meer dure aut...
Volvo zit weer eens zonder designer, want hun huidige designbaas (Peter Horbury) moet/mag* nameli...
De laatste Nederlandse verkoopcijfers van het uber-luxesegment zijn binnen. Alleen luxe sedan's, ...
Komt natuurlijk omdat je er lekker anoniem in kan toeren. Iedereen denkt immers dat je in een A4 ...
De eerste 6 maanden van 2011 zitten erop en dus is het hoog tijd om de tussenstand op te maken. W...
Voor Shanghai hebben onze Chinese vrienden van Geely een waar productoffensief op de wereld afgev...
Mocht de Mazda MX-5 iets te veel power hebben voor je, dan biedt Geely een alternatief. Op de aut...
Op de AutoRAI is het bijkans een beestenboel: Jaguars en pitspoezen loop je er sowieso tegen het ...
De Duitse premium-merken krijgen er kennelijk maar geen genoeg van om elk jaar weer dezelfde plaa...
Het lijkt erop dat het retro-virus ook is overgeslagen naar Renault. Om de concurrentie aan te ku...
De Lexus CT200h is nu al een hit, veel klanten hebben zonder te rijden al hun krabbel op het orde...
Twee toppers uit de bovenste regionen der luxe zakensedans. De nieuwe A8 van Audi met een knei...
Zoals in de sport, heb je ook bij autoverkopen regionale en mondiale klassementen. Lexus won in d...
In Europa worden we nog steeds op zijn hoogst lauw-warm van Lexus, maar in Amerika is het wederom...
De strijd is gestreden, de verkopen zijn geteld. En wederom gaat BMW er met de winst vandoor, bye b...
Een gevalletje "drifters do it on the last day of the year" of is er iets anders aan de...
Het jaar loopt alweer bijna op zijn eind en dus is het wellicht een goed idee om te kijken wie va...
Well thank you Captain Obvious! Iedereen weet toch dat alleen Duitsers premium zijn?! En zodra je...
Het imago van Volvo moet beschermd worden (in tegenstelling tot BMW). Ze zijn naarstig opzoek naar ...
Volvo designer Peter Horbury heeft vandaag tijdens een interview op het hoofdkantoor van Volvo in G...
BMW Motorrad presenteert twee premiumscooters. Ja, je leest het goed: premiumscooter... Deze...
Audi is al 22 jaar actief op de Chinese markt een heeft daar een nieuwe mijlpaal bereikt. Giste...
Eigenaren van Geely's (en daar bedoelen we geen Volvo-rijders mee), graag even uw aandacht. M...
Het is alweer oktober, dus het weer wordt frisser, de dagen worden korter, en de marketingboys st...