
Mensen die bang waren dat de AutoRAI dit jaar schraal zou worden kan ik gerust stellen. Want zoals je ziet is er genoeg lekkers te bewonderen. Er staan dit jaar ook bijna 2x zoveel auto’s als twee jaar geleden.
En zo zien we bij Mercedes deze SLR McLaren 722 S Roadster staan (lekkere mond vol!). Het gaat hier overigens om een demo die gebruikt wordt door de Duitse pers. Of wij er ook een keertje mee mogen rijden? Time will tell…
PS Wel jammer dat het dak dicht is! Zouden ze soms bang zijn dat het dak van RAI lekt?
Gallery: Mercedes SLR McLaren 722 S Roadster | |||
Gallery: Mercedes SLR McLaren 722 S Roadster | |||
Ik hoef zo te zien niet naar de AutoRAI toe, de foto’s komen mijn kant al op!
Mooi man (Y)
PS Wel jammer dat het dak dicht is! Zouden ze soms bang zijn dat het dak van RAI lekt?
Nee, ze zijn bang dat alles wat los en vast zit wordt gejat! Typisch probleem op de RAI. Dan liever naar Geneve waar je nog rustig om super auto’s heen kunt lopen. Helaas levert dat in Amsterdam teveel schade op.
Staat de Stirling Moss versie er niet? Die vind ik vele malen mooier
hoe kunnen er 2x zoveel auto’s komen terwijl er maar weinig merken zijn?
we mogen blij zijn dat zon supercar hier staat
@ jaudi
Let eventjes op:
Erik heeft 10 appels.
Als Erik 5 appels opeet, heeft hij er nog maar vijf.
Kees heeft 20 peren.
Als Kees 15 peren opeet, heeft hij buikpijn en nog vijf peren.
Vergelijk nu de 20 peren met het aantal merken op de RAI van twee jaar terug, en de peren die overblijven met het aantal modellen per merk.
Vergelijk ook de 10 appels met het aantal merken op de RAI van dit jaar, en de appels die overblijven met het aantal modellen per merk.
Je zult nu zien dat er uiteindelijk evenveel auto’s zullen staan.
De peren en appels die Erik en Kees op hebben gegeten kun je overigens goed vergelijken met het aantal modellen dat “Het Crisismonster” heeft uitgesteld.
OT:
Kickuh waggie, geile velgjes ook.
@ jaudi
Dat laatste zinnetje van mijn reactie @ 16:40 moet je vergeten, dat klopt niet helemaal
.
‘n Heerlijke afrodisiacum…
juist dankje!
Die RUF CTR 3 zou ook komen. Supercar Paddock bij autovisie.
maar zie nu niks meer op hun site er van opstaan:S
terwijl dat laatst nog wel zo was.
ik bedoel uiteraad de 9ff GT9-R sorry jongens! ;p
9ff GT9 R bedoelde ik!
@ Banana flip:
heb je niks beters te doen dan een halfuur doen over een bericht op autoblog.
Dus binnenkort een rijtest van deze (imo lelijke doch coole) bolide?
Er staan weer mooie modellen van Mercedes-Benz op de RAI.. reden temeer om een dagje te gaan kijken.
Geweldige bolide, zou ik wel willen hebben
Fraai staaltje Duitse techniek op Hollandsch bodem, super!
Ben ik de enige die deze velgen eigenlijk veel mooier vind dan de 722 Coupé velgen?
hulde aan bananaflip, hij is de enige op heel autoblog die het gemiddelde IQ hier op brobeert te krikken
en nu ff in geenstijl taal:
bananaflip +1
Joh wat leuk dat hij erbij staat !!!! Ik wist geeneens dat Auto RAI ook een stand had voor oldtimers. Die miereneter look is alleen wel uit de mode.
@Majinstar
Probeer je argument eens te onderbouwen met argumenten WAAROM?…
Dit komt erg dom over, en je weet (denk ik) ook echt niet waar je over praat.
Ten eerste: Dit is het toonbeeld van moderne techniek in my opinion..
Ten tweede: Deze SLR kan zich meten met de absolute wereldtop! (Lambo LP640, Ferrari 599, Maserati MC12…. you get my point?
31 maart stond het dak gewoon open :O
Had gewoon kunnen vragen dan werd hij open gedaan
Die RUF CTR 3 zou ook komen. Supercar Paddock bij autovisie.
maar zie nu niks meer op hun site er van opstaan:S
terwijl dat laatst nog wel zo was
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Vrij beschaafde revjes op de RAI, ik heb het eerste (luidere, betere) stuk ...
Uit de oude doos...
TopGear Crew + Stig + Supercars gespot in de woestijn. Dat wordt een spanne...
SLR 722 gaat inparkeren
Ik had al eerder een deel van dit filmpje geplaatst, maar ik zat net nog ee...
ik was nog net op tijd voor een mooi filmpje. wat een geweldig geluid maakt...
Eigenlijk dé auto waarom ik in London was...wat een prachtig beest! ...
Deze Mercedes SLR 722S Roadster heb ik op 7 mei gespot in Den Haag op het F...
Heel erg mooi in het zwart!
Batmobile voor Batman 2007. Als dit niet geyl is dan weet ik het niet meer.
Mercedes-Benz E 220 E 220 CDI AUT5 AVANTGARDE.
Koop nu voor slechts 52.950,00
We hebben deze open variant van de SLR 722 al een aantal keer voorbij zien komen, maar tot nu toe...
Twee weken geleden was er al heel wat lekkers te zien uit Knokke. Maar het lekkerste bewaren we t...
Poe hé, wat een naam. Zelfs afgekort -MM SLR 722S R- is het nog een hoop typ-werk, maar wa...
Ben je al wakker? Na het zien van onderstaande video's ben je dat zeker weten! We hebben namelijk...
Een beetje voorspelbaar, maar natuurlijk wel lekker. Het SLR concept lijkt nu inmiddels wel g...
Sacha heeft de testrit in de SL63 net afgerond of er staat alweer iets nieuws te wachten. Mercede...
In Parijs hoeven we niet alleen naar vieze stink-diesels, hybride en elektrische meuk te kijken b...
Een jaar geleden zagen we deze matzwarte SLR in Parijs (automotive porn alert), vervolgens werd d...
Het einde van de McLaren SLR is nabij. De samenwerking tussen Mercedes en McLaren stopt, er komt ...
Omdat zelf geschoten plaatjes altijd wat meer tot de verbeelding spreken, hierbij enkele reallife...
Eerst werd de nieuwste SLR variant gespot in een Duitse showroom en vervolgens zagen we al hoe ee...
Elke keer dat een exoot crasht huilen de fanatieke fans tranen met tuiten. We zagen in het verleden...
Wat we van een Mercedes SLR 722 GT in een showroom vinden? Leuk, maar daar hoort-ie natuurlijk hele...
Dit is een 722 GT prototype, er worden 21 exemplaren van gemaakt en de auto is NIET street legal....
JA! Ik wil... Deze McLaren SLR 722 (op Duits kenteken) werd gespot in Parijs. De eigenaar hee...
Eigenlijk naar aanleiding van een aantal zeer recente spots leek het me leuk om ze eens naast elk...
Zoals u vast weet heeft de nieuwe SLR 722 'slechts' 650pk, en dat doet de naam geen eer aan. Daar...
Om de nieuwe SLR 722 te presenteren liet Mercedes-Benz een aantal aardige foto's maken in Dubai, ...
Als eerbetoon aan de Mercedes 300 SLR waarmee Sterling Moss en zijn navigator Denis Jenkinson in ...
Deze week waren de nieuwe SLS AMG en de 'oude' McLaren SLR Stirling Moss te bewonderen in Utrecht...
De witte Mercedes SLR Volcano van Hamann kennen we inmiddels wel, maar nu hebben ze blijkbaar ook...
Het gedrocht is gespot! Autoblog bezoeker Erik kwam deze FAB Design SLR 750 "Desire"...
Het speeltje van Sheikh Khalid Bin Hamad Al-Thani kwam al eens voorbij, maar deze foto's zijn vee...
Binnen no-time waren we er. Op een dijk langs de IJssel. Normaal gesproken het terrein van motorr...
Opletten dus als je in Londen bent! Yep, deze zwart/witte McLaren is door spotter Maikel op de ge...