
Ja hoor, de orgie is compleet. Bijna iedereen heeft inmiddels de nieuwe “E” gehad. Kwamen eerder al Kicherer, Brabus en Lorinser voorbij, nu heeft ook Carlsson de nodige aanpassingen klaar liggen.
Om te beginnen met het uiterlijk. Weinig tuners vinden dat standaard namelijk goed genoeg. Naast het onvermijdelijke setje nieuwe velgen houdt Carlsson ook wel van wat ‘bodywork’. Een flink agressiever front en happerts aan de zijkant moeten de linkerbaan-piraat nog meer overtuigingskracht geven. De daytime-running-lights zijn voor de verandering eens beter en meer subtiel weggewerkt dan van fabriek af.
Carlsson is echter geen verherbouwer om langs te gaan voor slechts wat spoilerwerk. Als je dan voor een full-makeover-merk gaat, pas dan ook de hele auto aan.
Er ligt voor ieder wel wat wils. Alles van de E250 CDI (blue efficiency!) tot en met de E500 kan een krachtkuur krijgen. De kleine ‘groene’ diesel krijgt 40pk extra, wat het totaal op 244hp (179kW) brengt. De grote broer, de E350 CDI, gaat er met 46hp extra van door met 277hp (204kW) tot gevolg. De welbekende E500 V8, het feeststuk, gaat na een Carlsson-kuur richting AMG-specs met een totaal van 443hp (326kW). Samen met een maximum verlaging van 42mm kan dit alles op een kruissnelheid van 100km/u voor een flinke brandstofbesparing zorgen. Nieuwe Prestaties worden echter nog niet gemeld. Op de Tuning World Bodensee (30-4 tot 3-5) wordt de auto officieel onthuld. (via worldcarfans.com)
Weggooien deze handel. En heel erg snel. Ik ben echt een E classe gek maar dit kan echt niet.
Ik wil de echte foto wel eens zien. Het belooft veel goeds, want de standaard-E bekoort mij niet helemaal (vreemde hoeken, te kleine wielen, ik weet niet wat er precies mis is met de standaard-E).
Opzich best wel bruut, maar ook erg fout.
Even mieren van achter nemen: Nieuwe Prestaties = Nieuwe prestaties
Deze heeft wel wat.
Ik vind m wel ok, alleen mogen die velgen wat ingetogener…
Het kan dus NOG fouter dan het origineel zelf!
Carlsson doet het onmogelijke: NOG lelijker gemaakt, tot welhaast het niveau “puberschets”. Ik heb die E al een paar keer in het echt gezien op de weg: PUKE. Kan met niet voorstellen dat iemand die auto om andere dan rationele redenen rijdt.
Ik vindt het normaal gruwelijk lelijk, maar deze ziet er nog wel aardig uit…. Maar ik zou zeggen laat de E met rust en houdt hem lekker origineel.
Alleen de velgen zijn lelijk en te groot, verder is hij best mooi hoor
rijtest graag
uber sjonnie!
Doet me denken aan de nieuwere Cadilacs eigenlijk.
Bruut !!!!
super mooi!!
Ff serieus,, deze is best mooi getuned.. maar die van Brabus is toch was subtieler,, dus mooier
Hij lijkt hoger op de foto, dat is jammer
Die ziet er wel sexy uit.
Tot nu toe heeft Carlsson de LEDjes het leukst geplaatst.
En de bumpers en skirts zijn ook weer hartstikke gezellig.
PS. Idd, de auto lijkt wat hoger te liggen.
Ik mag toch hopen dat dit gezichtsbedrog of zo is.
Naisss!
Veel beter dan dat geval in de topic hierboven
Wauww.. ziet er zeer strak uit. Alles lijkt gewoon te kloppen bij deze Carlsson E-class!!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
In het zonnige Antwerpen
Vriendje van mijn broertje mocht er in meerijden. Helaas maar 2 foto's van ...
Primeurtje op NL kenteken??
Autoblog proeft een overtreffende trap van de C63 AMG.
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Uit dezelfde motorinhoud haalt Carlsson bijna 40% meer vermogen. De CK63 RS...
de golf 4 is een republiek uitvoeren en is gechip tuned ongeveer 265/270 ...
bezoekje aan brabus
Carlsson, Brabus, AMG, Lorinser
paar auto's vn verschillende metings
Mercedes E-Klasse E 350 CGI Avantgarde Comand incl.
Koop nu voor slechts 54.950,00
Dat was Essen weer voor vandaag. Shock and awe maar aan het eind van de avond sturen we jullie gr...
Carlsson heeft ook de E-klasse Cabrio een kleine make-over gegeven. Carlsson is in mijn optiek ...
Onze vrienden van het Duitse Carlsson hebben de nieuwe Mercedes E500 Coupe aangepakt, met als res...
Omdat 525 pk natuurlijk een beetje weinig is heeft Carlsson het vermogen van de E63 AMG opgepompt...
Carlsson heeft wat nieuw lichtmetaal beschikbaar voor de E-klasse Coupe. Inmidels zie ik de E...
We beloofden jullie vorige week meer informatie over de Carlsson E-klasse. Inmiddels is de auto i...
Ehm. Ja. Het is wel anders dan anders in ieder geval. Stel: je bent in het bezit van een Merce...
What. Were. They. Thinking?!? Carlsson de Mercedes CLS63 AMG nogmaals getuned en naast nog meer ve...
Een van Carlsson's laatste fotosetjes zette mij aan het denken. Is dit de eerste moderne Mercedes...
De Mercedes SLK is nog heel erg vers maar je kan er nu al op uitgekeken zijn. Als je dan geen SLK...
De 'stenen uit de straat trekken' kon in dit geval niet. Hij staat immers nog op de IAA. Al...
Nou is de standaard GL al bij lange na niet de bescheidenste/meest ingetogen auto, maar wat Carls...
Zojuist is er flink wat nieuws naar buiten gekomen van Brabus. We hebben een CL500, E-Klasse cabr...
“You've created a monster.” [ Eerst kijken, dan lezen? Bekijk de video HIER! ] Strikt geno...
Als het om volume maken gaat, dan moet Mercedes-Benz Nederland het niet bepaald van de GL-klasses...
De Mercedes-Benz S-klasse in zijn huidige vorm gaat al een aardig tijdje mee, en krijgt volgend j...
Of zien jullie liever de hele tijd die gele streperige Camaro door het beeld rijden? Niet de s...
Tenminste, dat claimen ze zelf. Met 800 paardenkrachten onder de goedgevulde motorkap is het in i...
Wanneer "subtiel" in jouw woordenboek niet voorkomt en je graag bekeken wordt, dan ga...