
Een stelletje Amerikaanse Lamborghini fans leek het wel een leuk idee om zoveel mogelijk Gallardo Superleggera’s bij elkaar te krijgen als mogelijk voor een meeting. En als ik de video zo bekijk dan is dat aardig gelukt.
In totaal waren er (minimaal) 9 Superleggera’s aanwezig bij deze meeting die was georganiseerd door luxury4play.com. In totaal zijn er in Amerika 172 Superleggera’s afgeleverd. De verdeling per kleur is als volgt:
46 Oranje
45 Geel
37 Zwart
34 Grijs
10 Wit
En als je goed naar de video kijkt, dan zie je dat er ook nog een paar ‘verstekelingen’ tussen zitten…
En naast een video zijn er gelukkig ook nog een heleboel foto’s gemaakt om je aan te vergapen. Je kan de foto’s HIERRR en HIERRR bekijken. Meer informatie over de meeting kan je HIER vinden. (via: GTspirit.com)
Wat is jouw favoriet?
lamboo riderrrr!!! lol
maar de muziek is echt irritant
mega dik!
Lekker hoor
Die rechtse op de foto lijkt mij toch meer een LP-560 4, of ben ik mis?
Echt lekker, Italiaanse schoonheden met Duitse achtergrond.
Kewl! Een witte Superleggera met LP560 bumper
-edit: iets meer inhoud is wenselijk-
G.R.U.W.E.L.I.J.K!
@ Mardec
Klopt, hij heeft een nieuw bumpertje:
Dat ziet er trouwens wel een stuk mooier uit dan het origineel vind ik…
Perfecte zondagmiddagtv
Mijn Favoriet is toch die F430
geweldig die f430 die zichzelf erdan tussen propt
Die oranje is de mooiste. Jammer dat het niet echt een ‘uit het oog springend’ filmpje is.
Dat zijn er fucking 172 in totaal!
Hoeveel zijn er gemaakt?
Jammer dat er geen gifgroene tussenzit.
Echt prachtig hoe je die F430 hoort revven.
-edit: groene Superleggera’s bestaan niet-
Stomme muziek man verpest heel het filmpje.
Redelijk saai filmpje voor zulke vette wagens. De zwarte ziet er al rijdend toch het dikst uit.
totaal 9 superlegeras met :
46 Oranje
45 Geel
37 Zwart
34 Grijs
10 Wit
Dat zijn er toch echt wel ietsje meer als 9 lijkt me ?
-edit: leer eens lezen!-
@ sander
minimaal 9
er zullen ook nog wel wat andere types rondgereden hebben. en van het complete lambo rijtje was de kleurverdeling:
46 Oranje
45 Geel
37 Zwart
34 Grijs
10 Wit
OT
hoe zouden de mensen daar hebben gereageerd toen ze dit zagen.
“he schat, kijk daar rijdt een lambo. o 2 zelfs. o nee 3. 4 wtf 5. en nog 1, nog een, nog 1″. “wat krijgen we nou? 168 stuks en een f430″
die F430 is trouwens wel orgineel.
Dat zijn de 172 totaal afgeleverd in Amerika, leer lezen.
holyshit stel dat je dit tegenkomt ik zou helemaal gek worden kwijlkwijl
Ik prefereer de witte met lp560-4 bumper
love the white one,
maar ik denk ni dat ik een witte superleggera maar een gifgroene lp560-4 zou kiezen.
Ik mis wel nog een driftje en wat begrenzer-muziek
heb me serieus geirriteerd aan al die lambo rijders die het noodzakelijk vonden “westside” en andere gangsigns te vormen met hun handen in het oog van de camera. 172 afgeleverd, 9 aan debielen die nog in 1990 leven.
Negen Gallardo’s tegen één F430, hoe zal dat aflopen? ![]()
Geluid bij die tussensprints klinkt overigens erg bruut!
Altijd leuk, van die supercar-meetings.
achja een galardo best wel een schattige wagen
Overigens, ik vind het raar dat de witte Superleggera’s zwaar in de minderheid zijn.
Dat is toch wel de mooiste kleur voor een Lambo.
Geel is ook zo afgezaagd…
heerlijke movie waarom kan dat niet eens in belgie
kzie de politie al staan van 1 eu 2 eu……………. 172 lambo’s
damm i love it to see
@BananaFlip, de Superleggera was ‘officieel’ niet leverbaar in het wit. Alleen maar in de volgende kleuren: Midas Yellow, Borealis Orange, Telesto Gray en Noctis Black
De titel doet heel wat vermoeden, totdat blijkt dat er 9 (negen!) opgevoerde Audi’s bij elkaar zijn gekomen.. Ik denk dat er zelfs bij de introductie van de Superleggera aan het journalistenvolk nog meer bij elkaar waren dan dat. Ofhebbikkutnouhelemaalverkeerd?
dan vind ik die ferrari F430 scuderia toch de highlight van dit alles, lambo vind ik niet zoveel aan, maar wel gaaf opzich, zoveel bij elkaar!
Ach, negen Superleggera’s. 1000 Tractions verzamelen, dat is pas leuk.
Zeer mooie meeting, nu met alle Veyrons!
Verder vind ik die witte Superleggera wel erg mooi, die springt er gewoon uit.
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Achja, je komt ze wel eens tegen hè :D Verder heb ik alle Bentley's,...
Stond naast de hallen van het salon. Eigenaar was net terug van een testrit...
edo gallardo SLE laat van zich horen.
niet super geluid, maar gewoon voor de fun!
Mijn eerste upload, hiervoor moest ik gewoon stoppen aan de Ferrari garage ...
Gespot op Pole position @ Eindhoven
Onlangs was ik bij de Nürburgring, waar ik deze opvallende Gallardo te...
M5 + M5 + Superleggera + M3 = MUSIC
Jeuzes wat een kleur, echt briljant! Foto 5 vond ik het beste, en op foto 8...
De foto's staan er al op... Heerlijk geluid deze Lambo!
Lamborghini Gallardo LP560-4 Coupé E-Gear.
Koop nu voor slechts 292.940,00
Lamborghini Gallardo 5.0 V10 4wd Spyder ,,New,,Neu,,N.
Koop nu voor slechts 259.990,00
Lamborghini Gallardo Super Trofeo Race Car.
Koop nu voor slechts 255.850,00
LAMBORGHINI GALLARDO Spyder E-gear BRAND NEW.
Koop nu voor slechts 255.000,00
We kennen de Heffner Lamborghini Gallardo Twinturbo, maar er is ook een Heffner Twin Turbo Lambor...
Na al het muesli-nieuws ben ik wel weer even toe aan iets spannends! En hoe fout klinkt het: een ...
Een Gallardo is al geen alledaagse verschijning, de Superleggera al helemaal niet, maar een Galla...
Lamborghini club LA is Beverly Hills onveilig gaan maken. En dat doen ze niet met een paar Lambo'...
In Knokke zat ik dus. Al die keren vroeg ik het me al af. Waar blijven die Lammetjes toch? Keer o...
Op de eerste etage van de indrukwekkende parkeergarage van gisteren was het al raak. Het is overi...
Combo’s lijken bijzonderder dan ze zijn. In een omgeving met veel geld ligt de gemiddelde waarde ...
In 3,7 seconden naar de 100 km/u... Na de LP640 van EDO heeft men nu ook de Gallardo aangepak...
Even een hele kort update voor de Lamborghini achterban. De productie van de Gallardo Superlegger...
Voor alle speedfreaks onder jullie heb ik nog een filmpje in de aanbieding, voor het slapen gaan....
Eerlijkheid gebied mij te zeggen dat ik Tiff Needell ooit een zeer irritant mannetje vond, maar ik ...
Ok, ik geef het toe, het is niet zo snel als een Porsche 911 GT2 (7:32). Maar een tijd van 7:46 i...
Autoblog houdt wel van uiterlijk vertoon. De eerste reactie bij ons artikel over de onthulling va...
The sportiest and most ‘purist’ Gallardo ever, zoals Lamborghini zijn Superleggera noemt, stond e...
Zoals verwacht stond de "superlichte" Lambo Gallardo Superleggera in Genève. De ...
Ook Lamborghini zal in Genève een nieuw model presenteren. Het gaat hoogstwaarschijnlijk o...
Mooi rood is niet lelijk! Dit zie je niet vaak, maar spotter AS was erbij. Twee Italiaanse ra...
Heffner Performance heeft de Lamborghini Gallardo 560/4 een beurt gegeven. Na het verversen van...
Als ik zeg dat het momenteel niet zo lekker gaat met Saab dan is dat een zwaar understatement. He...
Tijd voor het echte werk, 50k is kleingeld, een echte auto koop je niet voor minder dan een ton e...
De auto? Een Gallardo. De bestuurder? Een voetballer. Verrassing? Nee. Voor de tweede keer ...
Je kan er haast de klok op gelijk zetten, er komt een snellere versie van de Lamborghini LP560-4....
De ultieme achterwielaandrijver uit de stal van Lambo is sinds kort de LP550-2 Valentino Balbon...
Je kan er natuurlijk 1500pk uit halen met turbo's, maar zonder komt de V10 ook al tot 600 stuks. ...
Vanochtend maakten jullie al kennis met een Rolls-Royce Ghost die was 'getuned' door Deutsche Man...