Jay Leno test de Aptera

Gepost op 22-05-2009 om 21:06 door | 26 Reacties »

Jay en de dorky Aptera
Tsja, wat moet je daar nu over zeggen. Grootverbruikend talkshowhost voegt zich bij het milieu-gepeupel?

Nu vond Jay al die zuinige en vernieuwende modellen altijd heel leuk. Leuk omdat er dan meer brandstof over bleef voor zijn grootverbruikende collectie. Deze Aptera heeft echter meer. De auto heeft geen last meer van oude standaarden waar rekening mee moet worden gehouden. Alles is van de grond af op gebouwd en lijkt zowaar heel aardig te werken. Zie het zelf, 50 elektrische kilowatts aan het werk. Up, up and away! (via autoblog.com)

26 REACTIES

NLBUURMAN [ reply ]
22-05-2009 om 21:11

vaag voertuig, en is verschrikkelijk onpraktisch, ook al is het een concept.

ziet er niet echt goed uit maar tja laat maar de foto kraakt het ding al genoeg af

*gaapt en gaat weer irritante mocro’s kijken bij wegmisbruikers*

Ohja…wat is de uitslag van de Euro NCAP test?

actieradius?

Ik vind de Aptera wel cool, alleen wel redelijk breed voor de Nederlandse wegen. Voordeel daarvan is wel dat wanneer de voorwielen in de parkeerplaats passen, je zeker weet dat je de deuren nog kan openen om uit te stappen…..

Whoaaah bere filmpje. Zo komt de toekomst die we dikwijls zien uit Science-Fiction films nu realiteit! Grof om mee te rijden moet wel een apparte ervaring zijn.

die grijsaard is dan ook veeeeel flexibeler open-minder en minder conservatief dan de gemiddelde autoblogger ..

en 100 X jonger van geest ..

@ Lincoln, Helemaal akkoord. Ik heb al meerdere dingen gelezen en gezien van Jay, en ik moet zeggen dat ik die man in jeanshemd enorm top vind.

Moet ongelofelijk leuk zijn om mee te rijden, geen trillingen, helemaal stil., idd ‘the jetsons’ http://www.currentmarketing.com/undercurrent/wp-content/uploads/2008/05/jetsons.jpg

Ik vind het geen erge vooruitzichten als ik hier later mee moet rondrijden (alleen die batterijen nog, maar kom…)

Dit aerodynamisch design vind ik wel vele malen mooier dan zo’n prius ding, this looks cool, jammer dat het niet echt praktisch is.

cardesigner@USA [ reply ]
22-05-2009 om 23:01

@AMGjunk, ja grappig he! “Flikker op” “Maakt me niets uit” “Ik ging alleen even wiet halen” :D Maar volgens mij kun je deze auto al kopen hoor.

Eindelijk een elektrische auto die je serieus kunt nemen.

Niks met niks en daar is alles mee gezegd…..

Rick-dos [ reply ]
23-05-2009 om 10:02

De grote vraag is: Wat is de Ring tijd van dit ding? Durf te wedden dat ie sneller is dan de GT-R.

@ Rick-dos

Best mogelijk, weegt misschien maar half zoveel en als er da

dan nog een stevige motor inzit…

Die amerikanen zijn soms zo innovatief en gedurft. Daar kunnen wij europeanen alleen maar jaloers op zijn.

hele slimme auto. pioneers of the aerodinamics!

Slank&Blank [ reply ]
14-09-2010 om 22:09

@lisa:

Yepsiedesie. Fantastisch ding! :D

Esprit_de_Flandre [ reply ]
23-05-2009 om 14:40

Leuk ding. Misschien niet zeer praktisch, maar zou er best wel eens een toerke willen in doen.

@lisa
poineers of aerodinamics? nee dat waren de NASCAR rijders uit de 60s

tja ik hoop persoonlijk dat de auto’s niet allemaal op Aptera’s zullen lijken binnen 30 jaar maar er zijn wel veel prototype’s geweest waar je 1 jaar later niets meer van hoorde dus ik lig er niet wakker van ;)

Wat is de radius van deze wagen?

Rick-dos [ reply ]
24-05-2009 om 11:00

@R-R

You’re kidding me, right?

Tsonge, wat een miezemuizerigheid over een opwindende nieuwe ontwikkeling in de automobiele industrie.

Wordt hier echt niet warm van… Maar ik denk dat deze auto het perfect doet bij de volgende aflevering van Top Gear waar ze auto’s met perslucht een ravijn in schieten!!

Echt cool lookt ie nou ook weer niet…
Dat wordt idd een leuk klusje voor Clarkson!

Hij heeft iig ervaring…

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!