
keeping it real!
In de videoclip van In My Prius wordt een verontrustend realistisch beeld neergezet van de doorsnee Prius-rijder. De comedians van The Casual Mafia laten zien wat er in het hoofd omgaat van hybride-addicts in de VS. Daar is ‘ie al jaren geliefd en gehaat. Een logisch gevolg zijn dan parodieën. (via autoblog.com)
Klik HIER voor de Videoclip (treehugger-alert). Er mag gebreakdanced worden.
Gasten, ga wat doen met je leven
, ipv jezelf voor schut zetten en de camera onder spugen.
hahah lol @ die vent die aan de boom hangt
Een echte Treehugger
@Stefan-Venema
Dat dus.
luitjes die zonodig een Prius moeten afkraken zijn altijd sneu ..
koop em gewoon niet als je er problemen mee hebt ..
kan nooit echt moeilijk zijn ..
of vind iets uit wat het succes van de Prius overtreft ..
anders gewoon je bakkes houden ..
Autogek, kom er maar in!
Milde gniffel bij: “Never hit E with my MPG.”
Die 2 verdienen dus een nekschot met een dubbelloops jachtgeweer. sorry
LOL xD leuke beat =p
ik vind het goed dat toyota reclames begint te maken enkel gericht naar hun doelgroep… de hopeloze gevallen
die met zijn bril lijkt wel een beetje op mijn leraar burgerschap die kerel noemen we ook altijd treehugger XD
@ lincoln
Het is het eindeloze geplug van de media en de overheid dat mij en vele anderen parten speelt. Uiteindelijk moesten ze een tegenreactie van het volk verwachten.
Haha, dan vind ik deze rap toch een stuk grappiger:
Niet echt mijn smaak, maar wel grappig gedaan
!
Priceless!
Kregen artiesten niet geld per merknaam dat ze gebruikte in hun teksten?
Volgens mij als je streepjes zet per prius en toyota hebben deze hun kost weer verdient.
@Timmy
dit is enkel zo als dit merk je gevraagt heeft om hun naam ofzo te zeggen. Zo is het geen toeval dat 50 cent in het begin van zijn carriere altijd over zijn escalade rapte en dat er in elk snoopdogg clipje van zijn vorige cd hij te zien was in een suburban… toen had GM nog geld
LOL @ VivelaFrance, die blijft geweldig!
Ik vind ‘m best leuk.
@ Quicknick1987
Volgens mij heb jij evenveel recht op een nekschot als hun.
OT: Niet iets wat ik zou doen, maar de Prius fanboys moeten natuurlijk hun liefde voor hun auto delen he
Paragon, Leuk dat je me al miste.
Blij dat ik met mijn 324gr/km dan een paar Priussen compenseer!
Als je op hun site kijkt, dan zie je toch dat het om een groep mensen gaat die grappig vermaak proberen te maken? Waarom nemen mensen dit hier zo serieus? Vind het filmpje zelf wel grappig namelijk, de teksten en outfits passen er allemaal bij.
das toch wel die weird al die ene kerel? die maken gewoon van alles domme liedjes of veranderen de tekst… nuja anders wel grappig!
Ik had het filmpje niet bekeken, maar wel even de reacties. Ik dacht: gek zulke negatieve reacties. Hoe kan dat? Want de meeste autobloggers haaaaten te prius, dus die vinden het altijd leuk wanneer dat object weer bespot wordt.
Net het filmpje bekeken. Nu snap ik het: het is natuurlijk satirisch bedoeld, maar de prius en zijn publiek worden niet neergesabeld, maar hooguit licht bespot.
En dat is voor veel autobloggers natuurlijk erg teleurstellend.
Beetje Verward schrijft:
28 May 2009 om 16:08
Ik heb het filmpje ook net bekeken, verwachte een heel negatief filmpje, zoiets als in het dust-to-dust rapport, dat er al sinds 1888 een nikkelmijn aktief is in Canada die het milieu aan het verpesten was, omdat er in 1997 een hybride accu nodig zou zijn. Of dat dezelfde banden die normaal 80.000 km meegaan nu opeens onder een hybride binnen 20.000 km versleten zouden zijn.
Dat de milieueffecten van een hybride in geld uitgedrukt wordt, waardoor een Bentley die 28x de nieuwwaarde van een Prius is, maar al zou de vervuiling ook 27 maal de Prius zijn, toch beter voor het milieu zijn (dust-to-dust).
Niets van dat alles.
Toyota had deze reclame zelf kunnen maken. IN MY PRIUS!!! IN MY PRIUS!!!
Alleen heeft Toyota meer smaak. De Prius 3 is echt mooi.
Hooguit voor Honda, die in mijn ogen ook heel goed bezig is, is dit een minder goed filmpje. Want die wordt niet genoemd
six-trey schrijft:
six-treyTrotse eigenaar van: -1963 Chevrolet Impala cabrio, -2005 Dodge Ram 1500 Hemi Dream Car: 1969 Mustang Boss 429
27 May 2009 om 21:43
Dus Toyota rijders zijn volgens jou , hopeloze gevallen.
Dan ben ik blij een hopeloos geval te zijn.
@Vroegwakker
ik lul maar wat hoor, als je een van mijn comments serieus neemt ben je inderdaat een hopeloos geval ![]()
en van die auto’s ik heb het al 3 keer gezegt ofzo maar
een pickup heb ik nodig voor mijn werk
ik droom al van mijn 4 jaar van een lowrider en als je als 17 jarige een Impala kan kopen om hem op te knappen en te ‘pimpen’ doe je dit en om dat een auto op de baan hoort niet in en garage gebruik ik hem als “gezins wagen” ![]()
en wie droomt er nu niet van een bloedmooier rauwe klassieke NASCAR auto met 550PK zonder één supercharger of turbo
Haha, geniale rap.
Het klinkt ook nog best aardig, als je niet te hard moet lachen om de manier waarop ze de Prius een heeeeel klein beetje cool maken.
Briljante video.
Wat een hopeloze gevallen net als alle Toyota rijders, lol @Vroegwakker.
Nee maar wanneer stopt de waanzin, de prius is niet milieuvriendelijk en ook niet bijzonder zuinig.
Hij rijd 20% zuiniger als een BMW 330 3 liter 6 cilinder.
WAUW,
Dan hebben we het wel over praktijkgetallen en niet over theoretische fabrieks nummers.
HyperTeHK.
Wauw, 20 % zuiniger dat is nogal wat zeg!
Maar wat je daar zegt dat kan ook nog. Zelfs in de praktijk!
Wanneer je met die BMW netjes 80 gaat rijden en met de Prius van 0 naar 120 gaat en direct weer tot stilstand komt om steeds weer op te trekken naar 120.
In dat geval zou het best eens kunnen dat de Prius slechts 20 % zuiniger is dan de BMW 3 liter zescilinder.
Laat mij maar lekker een hopeloze Toyota rijder zijn.
Dan mag jij een blije BMW rijder zijn. Veel plezier trouwens met je garage rekeningen. BMW is qua prijs/kwaliteit een aanfluiting.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Hybrides zijn ongemeen populair in Nederland op dit moment. Het is tijd om ...
Heel on-Autoblog: een zuinigheidstest.
Eind juli maakte Toyota bekend in Japan met zgn Plug-in Hybrides te gaan te...
Een teaser vid van de 2010 Prius?
Zo ziet onze toekomst er volgens Toyota uit. Natuurlijk ontbreekt de hondsl...
Gefrustreerde Toyota verkoper aan het woord.
Op vakantie in Australië kwam ik deze toch wel iets aparte politieauto...
Casual Amerikanen in een casual rap over de ultieme BurgerBak. Al gore, bed...
Ik had deze uitvoering nog nooit gezien, misschien jullie wel? Zo ja wat is...
Met Andy Richter & James Adomian
Toyota Prius 1.5.
Koop nu voor slechts 26.344,00
Toyota Prius - 1.8 Vvt-i 5drs. Comfort Business.
Koop nu voor slechts 25.990,00
Toyota Prius 1.8 HSD DYNAMIC SOLAR ROOF.
Koop nu voor slechts 25.950,00
Hoe minder Prius, hoe beter. In die gedachte kunnen wij ons wel vinden dus als iemand een kwart v...
Een Toyota Prius met achterschade opknappen kan iedereen. Alles wat je nodig hebt is wat hout, s...
Herinner jij je nog dat tijdens de vorige verkiezingen er grote ophef onstond vanwege het feit da...
De Toyota Prius Plug-in Hybrid is vanaf vandaag te koop, en wordt geleverd inclusief een oplaadse...
Opmerkelijk berichtje bij onze zuivelburen: Een FF zou bij een Ferrari-dealer geschikt zijn ge...
Welke halve zool heeft dit nou weer bedacht? Een Toyota Prius die is ongebouwd tot een camper met...
Hybride-liefhebbers opgelet: Toyota heeft zojuist de prijs van de 2012 Prius vrijgegeven. En ...
Om de gemiddelde CO2-uitstoot van Autoblog naar beneden te brengen hebben we hier wat vers Gro...
Wacht, er komt dus een keiharde raceversie van de Toyota Prius? Het lijkt er wel op. Daarnaast...
Iets groter dan een Yaris en 2,9 liter per 100 kilometer uit een hybride setup. Reken maar dat de...
Wanneer je Prius rijdt heb je natuurlijk sowieso al een streepje voor op die minderwaardige mense...
Herinneren jullie je het Prius C concept nog, dat in Detroit (tegelijk met de Prius V) aan het pu...
Voor de hybriderijders, automobilisten die niet aan geboortebeperking doen en liefhebbers van ...
Opvallende trend onder wilde beren. Steeds vaker uiten ze hun woede jegens Toyota door een com...
Niet alleen de gelifte Hilux en de plug-in Prius staan in Frankfurt, maar ook de Prius Wagon: spe...
Blogcollega en full time Prius-lover Dennis vroeg zich eind 2009 al af wanneer hij hem kon kopen,...
Over de Toyota Prius heb ik al redelijk wat onaardige dingen geroepen. Dat zal ik niet allemaal...
a) het is het jaarlijkse uitje van het gekkenhuis b) allemaal ludieke records vestigen c) het z...
Heb je 5 kinderen en wil je toch graag hybride rijden? Dan kan je nu terecht bij Toyota, want daa...
De mannen van Toyota lijken van plan te zijn hun hybride-modellengamma wederom uit te breiden. He...
Ook Toyota heeft voor het autofeestje in Detroit nieuwe modellen ingepakt en meegenomen. We wis...
Aldus Daniel Akerson, de gloednieuwe baas van General Motors. Per 1 september heeft Akerson...
Je mag van de Toyota Prius vinden wat je wilt, maar waar we ondanks alles simpelweg niet omheen...
Vorige week werd bekend dat de MPV-variant van de Prius in januari op de autoshow van Detroit off...
De Prius-familie is groeiende. Na tien jaar komt er een nieuw hybride-lid bij. En het familieho...