Megan Fox waste Ferrari van regisseur voor filmrol
Gepost op 08-07-2009 om 23:12 door ricardo - 44 Reacties »Regisseur Michael Bay hield er dus blijkbaar vreemde casting-manieren op na. Voor het eerste deel van Transformers moest de 23-jarige Megan Fox bij de man thuis zijn Ferrari (model onbekend) wassen voor de camera. Dit heeft Mevrouw Fox onlangs verteld aan de verder onbekende Jason Solomons. Maar zowel mevrouw Fox als Michael Bay weten opeens niet meer wat er met het filmmateriaal is gebeurd. Spoorloos. Foetsie. Verdwenen. Je kent het wel.
Nu is het natuurlijk slechts een kwestie van tijd voordat het beeldmateriaal over de internets slingert. Dus bij deze de oproep: zoek, vind, en zet het op Autojunk. Alvast dank namens alle autoliefhebbers. (via autoblog.com)











als amateur producent ga ik een film maken. jonge goedgevormde dames mogen zich aanmelden en auditie doen d.m.v het wassen van mijn auto. dresscode badkleding. reageer op ad# 462627
Michael Bay lucky bastard!
Ja, we willen het model van de Ferrari zo snel mogelijk weten.
Zij behoord zeker tot de lekkerste vrouwen op aarde, op sommige foto’s.
Het gaat er niet om of ze knap is… Ze is lekker. VERSCHRIKKELIJK lekker zelfs… vinD ik.
* iets mompelt van ‘iedereen die haar niet lekker vindt is heaumeau’ *
neeee geintje.
idd mooie dame, jammer dat ik geen auto heb.
zou ze ook fietsen wassen?
Ofzo.
FF de vrouw de deur uit flikkeren samen met ons oogappeltje, gaan ze maar even een dagje in de dierentuin spelen, dan mag Mevrouw Fox even hier komen spelen.
Waar een heerlijk ding is het toch.
Alleen ben ik wel bag dat het gewoon een lulverhaal is om extra aandacht voor de film te maken.
Al is ze niet knap, sexy is ze wel. En reken maar dat niet alleen haar handjes nat zijn geworden tijdens het wassen.
ps. ben benieuwd hoe bekrast die ferrari nu is..
Auditie team staat klaar voor je hoor ;)
she’s not hot?!?!? what’s wrong with your DICK man!
Der zijn schoner vrouwen op deze aardbol.
Laue, ik bied mij aan om te jureren bij jou auditie.
Maar ik weet niet hoeveel ik hiervan moet geloven.
zo van kom eens hier en zit eraan