
James Trim, student aan de Coventry University, heeft zijn laatste project onthuld. De creatie is omgedoopt tot Aston Martin Volare Concept. Belangrijk detail: de Aston is groen (qua uitstoot).
Deze veelbelovende student heeft zich niet alleen gericht op het uiterlijk van de Aston Martin Volare. Er is veel aandacht gegaan naar de aandrijving van deze machine. Volgens Trim kan het namelijk allemaal wel een stuk milieuvriendelijker daar bij AM. En zo geschiedde. In plaats van een conventionele verbrandingsmotor is er bij deze concept gebruik gemaakt van een motor op waterstof: brandstofcel-technologie dus (makkelijk zelf te bouwen).
Ondanks het gebruik van alternatieve brandstoffen zou deze Aston Martin wel het kenmerkende geluid en bijbehorende prestaties behouden die we gewend zijn van het Britse merk. Voorlopig moet James Trim eerst nog even afstuderen. Iets zegt me dat hij daarna niet lang hoeft te zoeken naar een baan.
Met dank aan Phoenix voor de tip!
Gallery: Aston Martin Volare Concept |
|||
ik vind hem niet echt iets voor Aston Martin… vooral die achterlichten
Holy kijk die velgen xd
-edit: check!-
tuurlijk ..
zeg gewoon dat ie bio-electro-waterstof-extra-plus is ..
en 800 peekaa energie uit een halve liter diesel per uur perst ..
gooi je altijd hoge ogen mee ..
@autoblog: je bent een belangrijk detail vergeten. Hij zweert namelijk, dat dit concept voorwielaandrijving heeft!
Nou krijg ik niet eens een bedankje voor de tip
@Phoenix: Met dank aan Phoenix voor de tip
Mensen dit is ook een pure concept. Vind het heel goed gedaan, bovendien heeft hij een coole naam
nu nog remmen een grille en uitlaten..
dat ding lijkt wel van papier
ik denk ook niet dat dat nog lang gaat duren!!!
Spijtig dat er geen foto is van de voorkant, je kan hem enkel gedeeltelijk zien op foto 3.
Het ging hem niet om de buitenkant. Maar om de techniek die er binnen in zit!
ziet er niet mis uit, wat extra foto’s zouden handig zijn om een volledig beeld te hebben van de wagen
Ok technisch gezien klopt dit bericht niet. Alleen Aston Martin kan een Aston Martin bouwen. Een student (tenzij in dienst van Aston Martin) kan geen Aston Martin bouwen.
Ik kan immers ook geen Armani shirt naaien tenzij Armani mij daar toestemming voor geeft. Ik kan wel een shirt naaien dat op een Armani lijkt. Of eentje waar Armani hun naam aan verleent.
is er ook een interieur gemaakt eigenlijk??
miniatuur?
Is dit nou een knappe rendering?
Iets lijkt er niet te kloppen, alhoewel ik de onregelmatig sluitende kofferklep juist weer heel realistisch vind.
@JanJansen:
wat dacht je van een knap schaalmodel?
‘t knulletje heeft zich waarschijnlijk suf lopen schuren/plamuren en polijsten de afgelopen paar weken.. ![]()
al met all geen slecht model. ziet er aardig uit, maar ik wil eerst eens fatsoenlijke shots van de neus en kont voordat ik een definitief oordeel vel.
van dat ene kleine beetje neus dat je ziet lijkt het wel een gigantische smile álá Joker uit de batman films..
dat zou wel erg jammer zijn..
dus voorlopig slechts een 6je
erg netjes!(H)
Wel dik gemaakt! Maar zo te zien is het gewoon een schaalmodel. Door de manier van fotograferen lijkt hij alleen groter.
Aannemen die jongen!
Bouwt? Eerst zien, dan geloven…
mooi schaalmodel, als je goed kijkt zie je dat er wel erg groot grind in het asfalt zit.
Leuk schaalmodelletje in elkaar gezet maar dat maakt het geen concept auto, en ik ben benieuwd hoe een schaalmodel waterstof motor (als die er al inzit) als een echte AM moet klinken.
Ach ja… dromen mag.
paar kleine details verander en het is een mooie opvolger voor de V8 Vantage
Misschien een dieseltje uit de Ford Fiesta Econatic!?
Als je het zo ziet, ziet het er best goed uit, maar ben benieuwd hoe de voorkant er precies uit ziet, want zie je nou vrij weinig van.. De achterkant vind ik daarentegen best geslaagd, heel netjes die achterlichten in de lijn verwerkt… mooi!
Een Aston met een pamper…
Zo’n lompe achterkant is een gebrek aan lef en smaak als je het mij vraagt.
Voorkant was nog niet klaar, gezien het gebrek aan foto’s daarvan?
hoe gaat de deur open? =p
Wat een zeikers hier zeg! Het gaat om een student die het in z’n eentje heeft gemaakt en nog niet eens is afgestudeerd! Dit is waanzinnig goed! Waar haalt Coventry University trouwens het geld vandaan, als ze iedere student zo’n opdracht laten uitvoeren?
Djeez idd L-Fred. Het gaat hier om nieuwe technologie en niet om een blits design. Petje af voor die student.
Damn, wat een paar negatievelingen hier! Deze student heeft het lef gehad om in z’n uppie een waanzinnig mooi conceptmodel tot stand te brengen. Geweldig mooi deze Aston Martin. De lijnen, het hele design.. Prachtig. Natuurlijk is smaak subjectief maar het gehele project afkraken vanwege het feit dat een student dit heeft gemaakt is in mijn ogen gewoon triest. Na ja.. deze knul kan het ver gaan schoppen later!
Inderdaad. Het ontwerp is erg fraai. En uiteraard hoop ik dat dit ooit gebouwd gaat worden. Of iets in deze geest.
Maar ik heb wat moeite met de titel ‘Student bouwt…’. Dat vind ik net even wat te ver gaan voor een schaalmodel. Ja, die is gebouwd, maar da’s toch wat anders dan het bouwen van ‘the real thing’…
Ik vind het niet echt geweldig, hoewel er wel punten in zitten die me erg aanspreken, zoals de voorkant! Maarja, komen die van AM af? Of zijn ze verzonnen? Aan de andere kant, hij heeft tenminste het lef om zelf niet iets te komen, en dat kan ik alleen maar aanmoedigen!
een Volare is in gent een vogelhok
Ik vind het zeker een prachtig concept. De voorkant is echt herkenbaar AM en de achterkant is even wennen. Ook al betreft het hier een concept, toch zou AM sommige styling elementen heel goed kunnen overnemen (bv. de voorkant en de zijkant).
Hij heeft goed gekeken naar de lijnen van de huidige Martins. Weinig vernieuwend. Ik vind de auto alleen wat te hoekerig voor een Aston Martin. Vooral de hoofdlijn gezien van de zijkant is me iets te scherp. Maar knap gedaan, misschien dat hij zich bij de ontwerp afdeling van AM in de kijkeret gewerkt heeft en dat ze hem een baan aanbieden.
In dát geval, ben ik zeer jaloers….
Bruin = het nieuwe nieuwe wit !
Niet echt schokkend voor een concept, maar dat mag je van een Aston Martin ook niet verwachten. Knap gedaan.
@six-trey; Nee, da’s een “volère”, ofja toch uitgesproken als voljère.
Ik vind het niet bepaald goed, ik hou niet van de naden gemaakt door de kofferdeur, die lijn die naar achter loopt is té strak voor een aston martin.
Voorkant kan er wel nog met door. De voorkant;

Tuurlijk is dit geen rendering, dan zou je de remschijven e.d. wel mee nemen. Verder wel grappig maar niet echt vernieuwend..
Hoe moet ik het precies voor me zien dat het karakteristieke AM geluid behouden blijft bij een brandstofcel (= electrisch)? Of is het een verbrandingsmotor die waterstof als brandstof gebruikt?
Hmmmm.
Laat deze student maar mooi nadenken over aandrijflijnen enzo, voor het design heeft Aston veel beter mensen.
nieuw model van HotWheels!
maar stiekem vind ik het wel wat. AM mag wel idd iets anders doen, gewoon een ander design, maar toch AM style!
Heeft studeren dus toch nog wel zin…knap gedaan!
Veelbelovend?
Het enige wat afwijkt van de styling-kenmerken van een productie-Aston (en die zijn ook al een decennium lang nauwelijks geevolueerd) is de grille en de kont. Daar heeft dit jonge talent (…) het idee van luchtinlaat/-uitlaatsleufjes tegenaan gekwakt.
Geniaal, als marketeer ja – omdat hij jullie zover krijgt hier kostbare pixels aan te wijden.
meer velg dan auto
Niet echt lelijk, maar wel zeer AM onwaardig. Ik denk dat deze student nog even achter de tekentafel moet gaan zitten…..
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Deze Mercedes B-klasse F-Cell werkt helemaal zonder fossiele brandstoffen z...
Op de Aston Martin-stand in Geneve kwamen we deze Lagonda Concept tegen. Di...
Lekkere concept van Honda, inclusief brandstofcel.
Een waterstof-conceptcar uit 2002, vermomd als brandweerauto. Lekker slim v...
prachtig wat vinden jullie ervan? jammer dat ie niet geproduceert is.
En reis door de tijd en langs alle modellen die Italdesign Giugiaro de afge...
Ferarri, Lamborghini, Audi, Spyker, Aston Martin, Porsche, Ford, Lotus and ...
Even proeven aan die V12!
Sacha rijdt de zeer begeerlijke AMV8 roadster
De voor een groot deel uit aluminium opgetrokken Rapide heeft als basis de ...
Aston Martin Vanquish - 5.9 V12 1e Eig. uit verzameling 1190Km!!.
Koop nu voor slechts 189.850,00
ASTON MARTIN RAPIDE 5.9 V12 Touchtronic Rear Seat Entertainment systee.
Koop nu voor slechts 185.000,00
Aston Martin DB9 - 6.0 V12 476 PK Volante Cabriolet.
Koop nu voor slechts 169.950,00
Aston Martin DB9 - 6.0 V12 Touchtronic ll.
Koop nu voor slechts 159.600,00
Aston Martin DB9 6.0 V12 Financial Lease Euro 1.862, - p.m..
Koop nu voor slechts 149.950,00
U wilt 700 kilometer actieradius, schoon rijden en geen hybride? Wellicht kan het binnenkort met ...
Van het complete pakket rijdt er maar 1 rond, van het motorblok zijn er ooit 3 gebouwd door Aston...
Het ding dat je hier ziet is volgens Mercedes-Benz dé toekomst. Ik zal het je sterker vert...
Haha, gefopt! Je dacht toch niet echt dat Suzuki, een fabrikant uit het land van de hybride, zoma...
Voor dezelfde designwedstrijd als waarvoor de Mercedes Biome is ontworpen, doet Volvo haar duit i...
Vandaag neemt Autoblog je mee naar het einde van de jaren '70, naar 1979 welteverstaan. Terwijl i...
Een hele mond vol, maar BMW heeft weer een stapje verder gezet in de ontwikkeling van waterstof-a...
De verrassing op de Seat-stand in Genève was toch wel de IBE Concept (op Shakira na dan)....
Opnieuw een studentikoos werkje in Genève, alleen nu minder alledaags dan een SUV. Maar ...
In eerste instantie dacht iedereen dat de verbouwde Toyota iQ aka Aston Martin Cygnet een hele go...
Ooit worden alle auto's vervangen. Een auto die al weer even mee gaat, is de Aston Martin DB9. De...
Vandaag heeft Kia op de Chicago Autoshow haar nieuwste hippieproof elektrotroef gepresenteerd. ...
Het nieuwe ultrapremium stadsautootje met de onuitspreekbare naam komt eraan! Of meer realistis...
Het is onduidelijk wat voor concrete plannen Aston Martin heeft met de Lagonda Concept. In maart ...
Ohhh, wat is 'ie groen! In Frankfurt heeft Mercedes een milieuvriendelijke S-klasse voor ons i...
Here we go... Na een merkgeschiedenis van 94 jaar, met als meest recente hoogtepunt een DBS, ...
Een elektrische versie van de iQ? Wat een verrassing! Toyota toont op de autoshow van Detroit...
Honda doet ons verrassen op de LA Auto Show. Zonder gelekte info of enige vooraankondiging toonde...
Nou vooruit dan maar: omdat het zo'n artistieke foto is en omdat het dit keer eens niet over de G...
Sportwagenfabrikant Aston Martin speelt zich deze week flink in de kijker. Vandaag verscheen een ...
Hoewel Honda geen échte wereldprimeurs meeneemt naar de Autosalon van Genève, is de...
De Kia wat? De Track'ster, een nieuw sportief Koreaans concept op basis van de Soul. Vorige week ...
Voor de Autosalon van Genève heeft Nissan onder meer deze concept aangekondigd, de Invit...
Je dacht wellicht dat toen de Aston Martin V12 Zagato onthuld werd vorig jaar hij direct klaar wa...
Maar wat wil je ook met een "Palladium-powered 80,000 TOHC 32-valve engine with titanium-for...