
Zoals Robbie gisteren al schreef; GM wil Opel niet meer verkopen. Althans, daar lijkt het op. Volgens insiders werkt het management aan een financieringsplan van 4,3 miljard dollar, om zo Opel aan boord te houden.
Het zou mij niks verbazen. Het gehele traject duurt al veel te lang, de Amerikaanse autobouwer is immers al maanden bezig om een controlerend belang in Opel te verkopen. Nu lijkt General Motors zelf het heft in handen te nemen, zonder Duitse inmenging. Als GM zelf een budget van 4,3 miljard dollar kan bieden, dan concurreren ze met de huidige toezegging van de Duitse overheid om 4,5 miljard dollar krediet te verstrekken. In dat laatste geval moet Opel wel naar Magna en de Russissche Sberbank gaan. Topman Fritz Henderson wil het financieringsplan voor de volgende bestuursvergadering van General Motors (begin september) klaar hebben, dat schrijft The Wall Sreet Journal.
wat zeg ik al vanaf de dag dat werd aangekondigt dat GM% Opel verkoopt ?
opel verkoopt meer auto’s in europa dan andere GM merken
owja en die ampere ziet er egt goed uit op die foto
Oké, hoe zal ik dit gaa brengen…
Noooooooo… *hapt lucht* -ooooooooo…
Opel goes down the drain, again.
@GM laat Opel met rust jullie hebben Opel al genoeg verziekt !
Ik had het altijd gedacht dat ze dat gouden kalf niet zouden verkopen. Vooral nu zo ook mooie wagens produceren.
Jammer dat ons Antwerpen voor de bijl zal gaan
Het zou voor Opel volgens mij beter zijn om zonder GM door te gaan. Aangezien GM het merk dadelijk af wil laten slanken en dan pas door wil gaan. Volgens mij heeft GM gezien dat de Insignia aanslaat en de nieuwe Astra dat ook zeker zal doen en daar willen ze van profiteren.
Die 2 modellen zien er in ieder geval een stuk beter uit als de meeste benzineslurpers van GM zelf.
@bOz4, GM bezit Opel zal sinds het begin van de 20e eeuw, dus ze hebben Opel feitelijk “opgevoed”. Ook heeft GM gezorgd dat Opel de Ampera en de Insignia kan maken.
Opel houden? Ik zeg: Doen!
@cardesigner@USA: Je begrijpt toch wel dat al het goede van Opel zelf komt en al het slechte de schuld van GM is? Logisch!
edit: Wall STreet Journal.
OT: Ik hoop dat het GM lukt, in mijn rechterooghoek zie ik “de nieuwe Opel Senator”, alles beter dan dat…
Laat ze het maar fijn houden.
Het heeft nu wel lang genoeg duurt met Opel, en dat lijkt me niet goed voor de ontwikkeling van de modellen.
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Autoblog jaagt de Opel GT op.
Autoblog proeft de nieuwe Opel Agila en Chevrolet Aveo
Medeblogger Bob praat over de Saab 9-X, de Opel GT met V8, Corvettes, hybri...
Deze kwam ik vandaag tegen, een Bitter.
GM Europe's President, Carl-Peter Forster, drives a restored 1914 Opel race...
De nieuwe Opel Insignia, die voor het eerst geshowd wordt op de Britse Moto...
Violin playing chicks rule!
Meer liveshots
"General Motors Europe, part of the leading global automotive group, V...
OPEL FRONTERA Y2.2SE 16V WAGON OLYMPUS.
Koop nu voor slechts 15.950,00
Boehoehoe, cry me a river! General Motors moet iemand de schuld geven van de mislukte deal om Opel ...
Zojuist is bekend geworden dat GM nog geen akkoord geeft voor de definitieve verkoop van 55% van Op...
De slepende Opel-soap gaat rustig nog even door. Nadat we al zeventien keer eerder dachten dat Magn...
Neelie Kroes, Eurocommissaris voor mededinging, liet gisteren weten dat ze zich zorgen maakt over h...
Opel heeft teveel capaciteit, dus dat er flink wat ontslagen zullen vallen en tenminste é&ea...
Wat is definitief in het leven? Hoe lang roepen we al dat Opel verkocht zal worden aan het Canade...
Is het slim om Duitsers boos te maken? Persoonlijk denk ik van niet, maar GM is toch bezig om een h...
Wel, misschien, niet, of toch wel..., de soap rond de overname van Opel door Magna heeft een ontkno...
In februari schreef ik al dat een faillisement voor Opel onvermijdelijk zou zijn. Een stelling die ...