
De alcohol vloeit rijkelijk op de “50 jaar Mini”-feestjes, en dat kan grappige nieuwtjes brengen. Tussen alle gasten en bekende figuren lopen belangrijke BMW-mensen rond. Een van deze mensen, Adrian von Hooydonk, heeft verklapt dat Toyota en Mini elkaar wel mogen. Krijgt BMW de iQ, en Toyota de Mini.
Als de merken gaan platform-swappen dan weten wij natuurlijk wel wat daar uit komt. Toyota wil een luxe sportief coupeetje, BMW wil een miniscuul zuinig stadsautootje. Langzaam aan zijn ze in Beieren weer een beetje aandacht op de Isetta aan het richten. Het efficiënte en piepkleine iQ-platform zou prima als basis kunnen dienen voor een nieuwe Isetta, weliswaar een (zonder BMW-merk, maar) met voorwielaandrijving.
De vraag is wat dit doet met de samenwerking tussen BMW’s en Fiat. Ik kan me niet voorstellen dat de Italianen er blij van worden als zij straks techniek met BMW én Toyota delen. (bron: edmunds.com)
Ik heb geen behoefte aan de komst van een BMW iQ, jullie wel? Ik dacht dat liever mannenauto’s maakte.
Krijgen we nu een BMW Cygnet 318h Cooper?
@Stoofvlees: Plak er nog iets als EfficientDynamics PREMIUMperformance Hybrid Synergy Drive achter en het vliegt de showroom uit.
Ehh schoenmaker blijf bij je leest graag! Of krijgen we straks ineens achterwielaangedreven Toyota’s die nog echt lekker rijden ook?
@1-er Reihe:
Blijkbaar ben je deze vergeten!
http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_AE86
Ik denk dat het een BMW Z0,5 wordt om de onderkant van de markt af te dekken (het segment van de nieuwe Mercedes A (of CLCC) 0,85 coupe en de Audi A 0,3 en het buitenbeentje, de Hummer H23)
Als Aston Martin het kan, kunnen meer merken het CO2-gehalte van hun assortiment op deze wijze omlaag brengen…
krijgen we nu ook een x5 die net zo sterk is als een landcruiser dat zou mooi zijn
Ben benieuwd hoe een moderne versie van een Isetta er uit zou zien.
Toevallig hebben we er op dit moment 1 op het werk staan.
Geweldig apparaat!
Zeg 80% van de kosten van een auto wordt door toeleveranciers veroorzaakt. Die leveren ook aan iedereen.
Toyota aygo’s met een dubbelgeblazen V8 uit de m-lijn
Ieder ander merk lijk enorm geintereseerd te zijn in Toyota hun IQ techniek. Denk dat het voor BMW meer te doen is om de manier Toyota oplossing heeft gevonden voor zo een kleine wagen. Voor Toyota is het business as usual. Toyota is namelijk niet vies om samenwerkings verbonden aan te gaan met gelijk welk merk.
Toyota en BMW kan gewoon niet samengaan.
Wie weet wat er komt
? We zullen het wel zien met de tijd
als bmw zo’n klein stads autootje willen maken kunnen ze dat het beste doen onder het mini logo denk ik. (past beter bij het merk. Als ze dan is een mini maken die net zo groot is als de echte mini zou dat denk ik een perfecte zet zijn.
Vergeet niet dat BMW ook techniek met PSA deelt, pff, wat een player …
Mss kan Lexus BMW leren hoe je een kwaliteitsvol interieur maakt en BMW Lexus hoe je een plezant rijdende auto maakt. Zolang er maar geen FWD BMW’s komen.
BMW en Toyota samen gaan? Ik kan geeneens een vergelijking vinden die dom genoeg is om dit aan te geven! Het slaat echt nergens op! Zometeen gaat Porsche nog Renault bellen of ze een motortje hebben voor hun nieuwe GT2 ofzo:S
als hij komt zal dit hem dan worden?
http://media.diariomotor.com/imagenes/isetta3.jpg
lijkt mij wel mooi een nieuwe model van de isetta.
@ivanadrive
Jij hebt blijkbaar nog nooit in een moderne bmw gezeten??? Lees eens een keer een autoblad, ze zeggen altijd dat de bmw interieurs nagenoeg perfect zijn qua afwerking, en bij lexus ook, maar daar zijn ze vaak niet te spreken over het materiaalgebruik.
Jeetje wat is die Toyota iQ een lelijk gedrocht. Laat aub een premium merk als BMW/MINI niet samen gaan met een merk dat nog nooit een toonbaar model op de markt heeft gezet. Ik zou zeggen net zoals de Smart in Amsterdam die iQ zo de grachten in donderen.
Mooi om te zien dat de toppers in de autoindustrie een veel ruimer denkraam hebben dan hun adepten (en dan in het bijzonder de BMW fanboys). Echte toppers willen maar 1 ding: zo goed mogelijke producten maken tegen een zo laag mogelijke prijs.
Net wat GND zegt…..
ofterwijl als dit doorgaat hebben we straks 3 iq’s?
1. Toyota
2. Aston Martin
3. BMW
ik vind 1 model genoeg…
Lol, de BMW 1-serie is toch al een IQ?
@Red Scorpion
IK HOOP DAT JE DIT LEEST!!!
wil je hier je hoofd niet voor omdraaien als je dit ziet langs rijden?

of deze

vergeet ook de rally niet met alle grote helden ean celica tot corolla..
laatste

nu jullie reactie, dit zijn toch wel mooie toyota’s of zijn de smaken echt o verschilt?
@CSL er bestaat al een CSL
Ik vind het trouwens een goede zaak.
Dit soort samenwerkingen drukt natuurlijk de prijs en de gemiddelde CO2 naar beneden..
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Heel on-Autoblog: een zuinigheidstest.
Autoblog legt de actie vast bij Hockenheim.
Altijd genieten op de Ko.
Dit is mijn eerste keer dat ik werk met Windows Movie Maker, dus tips zijn ...
De studenten van de IVA mochten los op het circuit van Zandvoort. En er was...
Een BMW Isetta 300 driftend in de sneeuw.
Drift filmpje van een dagje driften (klinkt logisch)
Toyota iQ: veilig broodtrommeltje met 5 EuroNCAP sterren
Goodwood Festival of Speed 2008, Published by eelco.com Last week me and m...
Mini One Chili.
Koop nu voor slechts 25.950,00
Mini Mini - Cabrio 1.6 Cooper Chili.
Koop nu voor slechts 25.945,00
Mini Mini Clubman 1.6 Cooper Hampton.
Koop nu voor slechts 25.900,00
Bad karma voor Fisker, ze halen in de VS namelijk 239 units terug naar de dealer voor een accu...
Toen Jochempie foto's van zijn nieuwe velgen op Autojunk zette voelde dat voor hem als "not ...
Eens in de twee weken hebben 24 mannen het geluk om op de mooiste circuits ter wereld helemaal lo...
Niet alleen Wibi en Alwood laten de achterkant van hun bolides graag gecontroleerd uitbreken op...
De Europese automarkt mag dan in een dipje verkeren, Nederlandse autokopers trokken er massaal ...
In de lage landen dit jaar helaas geen zachte witte drift-deken. Dat hebben ze beter bekeken in h...
Getunede iQ's, die hadden we vooralsnog alleen op de SEMA gezien. Maar dat was allemaal show, en ...
Volkswagen strijdt al een tijdje om Toyota voorbij te streven als grootste autobouwer ter wereld ...
Voor wie zich afvroeg of Toyota-dochter Lexus ook zal profiteren van de dieseltechniek die BMW ...
Beleggen in auto's? Ik zou het niet doen maar je geld zou de komende jaren zomaar veiliger in een...
Er gaat een hardnekkig gerucht dat samenwerken op motorengebied met BMW gelijk staat aan het ontv...
Oh wat zitten ze weer gezellig aan de thee. De twee kunnen het blijkbaar reuze met elkaar vinden ...
Na drie delen vol met voetballers, acteurs, zangers en weet ik veel wat voor andere mensen die he...
Sletje BMW wil haar waren aan iedereen die de centen heeft wel kwijt. Eigenwijs Toyota heeft het ...
Hier in Europa slaat de iQ, Toyota's 3+1, niet echt aan volgens mij, ik zie hem althans niet veel...
NCAP heeft gedaan waar velen van dromen: de nieuwe BMW 1 Serie tegen de muur gezet. Volledig gesl...
Een video gevuld met bijna 5 minuten aan halsbrekende toeren op de openbare weg. Levensgevaarlijk...
Een oude Japanner of supervette BMW E30, driften doen ze allemaal! Zet de glij-modus aan, pomp di...
We waren even bang dat de nieuwe BMW 3 Serie die binnenkort wordt onthuld al driecilinders onder ...
Heb je het ondanks alle trailers, previews, clipjes en aankondigingen toch nog klaar gespeeld om ...
Daar kijken wij natuurlijk niet meer van op, dat wisten we immers al. Toch vond het (bekende?) Re...
Het jaarlijkse lijstje met waardevolle merken is ook nu weer openbaar gemaakt door marktonderzoeks...
Onder het mom van "naastenliefde" buitelen alle autofabrikanten momenteel over elkaar h...
Sinds 2009 horen we al geruchten dat de nieuwe 1 Serie en 3 Serie naast vier- en zescilinders ook d...
Iets gaat BMW bekend maken, maar wat is het? We kunnen niet raden wat het is hoor. De hint is nam...