
Mat-oranje vinyl wrap op een M3 betekent maar een ding: Sub Zero Cool!
Deze BMW is afkomstig uit de Verenigde Staten en is daar een behoorlijk opvallende verschijning. De oranje Beemer is voorzien van een wrap afkomstig van Sticker City en heeft 20″ zwarte porno-alloys meegekregen. Ook opvallend is het sleepoog wat achteraf is ingebouwd aan de voorkant (nieuwe trend).
Het lijkt wel alsof geprobeerd is om zoveel mogelijk aan deze M3 in niet originele staat te laten. Er is veel, heel veel aan tupperware-achtige tuningmeuk op deze BMW geschroefd. Zelfs de motorkap heeft een redesign gehad en de bumper wordt sportiever gemaakt met behulp van een HAMANN onderlip. Toch is het totaalplaatje van alle veranderingen niet verkeerd.
Er lijken steeds meer “gekleurde M3′s onze kant op te komen, iets waar we totaal geen moeite mee hebben. Zo zagen we eerder al een M3 in’t chroom, een hoogst geile mat-zwarte M3 en ook deze vla-gele M3 gooide hier hoge ogen. Het is nu toch wel officieel: de BMW M3 met-een-geil-kleurtje is COOL. (bron: M3post via bmwblog)





In het donker is ie mooier dan overdag.
Sleepoog een nieuwe trend?
Heb ik iets gemist..
trekt er niet echt op, had hem dan volledig in dezelfde kleur gedaan, deze combinatie is echt lelijk!
Ja vet hé … nie slecht nie slecht!
die kleur maakt het hem..
eeeh? Dit kan veel mooier?
Zeker een leuk kleurtje, maar die kofferbak hadden ze dan ook oranje moeten maken
spijtig dat er geen spoiler opstaat..
maar hijs wel nais
slechte combinaie met het zwart vind ik
Uber cool
vooral dat zwart onder de koplamp is een mooi detail.
Oranje is niet echt een kleur voor autos, ja behalfe als je opvallend wil zijn
@W115:
idd, oragne zuigt :p
wat een enorme donkere walle heeft die auto…
kenteken op de “foute” plaats is ook nieuwe rage denk ik ![]()
de zwarte striping hadden ze mogen weglaten, maar… altijd welkom op de oprit hier!!
Heel gaaf kleurtje! Viel me van voren geeneens op dat hij anders was:O Vind alleen het kofferdekseltje wat minder, maar ach, er is altijd wel iets he(A)
Een wrap is toch een beetje een verkapte legging.
Het is een tikje ordinair, staat niet echt bij dikke modellen en eigenlijk wil je het zo snel mogelijk verwijderen.
Lancer Evolution-style kenteken is wel grappig.
Wow! Geslaagd! Iets feller oranje misschien maar verder perfect gedaan.
heeft wat weg van een pompoen….
wel goed gelukt!
Mooi is wat anders, maar dit is ‘Naatje’ vind ik !
Hard echt serieus superhard!
Rara welke kleur zou er misschien wel onder de wrap zitten…
Zo eng vind ik hem helemaal niet, ik vind hem uber vet :d
K*t foto’s, sub-zero coole auto.
Deze is wel vrij dik ja….alleen de achterbumper zou ik anders doen. Dit ziet er een beetje geknutseld uit.
zo vet.
Heb ook een keer een oranje zwarte bmw gezien toen ik voor me race licentie het circuit op moest.
geen woorden voor behalve nice.
1 klein minpuntje (foto’s niet helemaal goed bekeken maar dit viel me wel op) bij de achter klep hadden ze niet tot een rechte lijn moeten maken maar met de curves van het kleine spoilertje me laten lopen dan zou die mooi gelopen hebben maar als ik hem zo zou krijgen why not:P
Zo! das lelijk!
Ik hou het dan maar op het origineel. Er zal toch wel een reden zijn dat BMW heeft besloten om zijn wagens niet zoveel zinloos geweld aan te doen.
ziet er erg mooi uit
Om even door te gaan op de topgear cool wall manier, als je dit nou doet bij een db9, matoranje, met krokodillenleer interieur? Waar komt die db9 dan te staan op (naast) hun coolwall? :O
Die mensen moeten trouwens echt even in het woordenboek gaan kijken, bij het woord ”smaak”. Dan weet je wat het betekent, en je weet ook wat er ontbreekt bij deze auto, twee vliegen in 1 klap.:D
@Ralph,
juist jij snapt hem! Het is weer eens wat anders als het eeuwige en altijd in het midden zittende kentekenplaat!
Leuk zon CSL spoilerachtig ronding op de achterklep!
vind die “oogschaduw” de hele look verpesten…
Ik weet nu al dat je deze 3-serie in de toekomst bij iedere McDonalds tegenkomt!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
dik, dikker, dikst, Vorsteiner GTRS3...
WAT EEN GARAGE NIET NORMAAL!
Oude en nieuwe glorie op de ring
wat een verschijning mijn 2e Hamann en kwam er later achter dat de uitlaten...
Race uitvoering, die 5 serie had echt zon hard geluid! En nog wat bmw&#...
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
Nieuwe carrera en een m5 en een rs4, helaas kon ik niet dichterbij komen ma...
Kwam op de computer deze fotos nog tegen die ik bij de afgelopen ChampCar r...
BMW 3-serie 318i Corporate Lease Business Line M-Sport.
Koop nu voor slechts 38.001,00
BMW 3-serie Cabrio 320i Cabrio Aut..
Koop nu voor slechts 37.990,00
BMW 3-serie 318i Corporate Lease Businessline M-sport.
Koop nu voor slechts 37.977,00
Maak kennis met de matgroene "Turtle Power" BMW M3 met een setje 20 inch ADV5.0 TRAKfun...
Omdat 750 pk in een M3 leuk is, daarom! De heren van Manhart hebben hun nieuwste creatie in Essen...
Voordat de nieuwe M3 wordt uitgeleverd aan klanten zijn we zo twee jaar verder. We zullen ons d...
Maar vergist u zich niet: ondanks het feit dat ze hem knaloranje hebben geverfd, is dit geen M3 G...
In 2008 schreven we dat alle M modellen in de toekomst een geblazen motorblok zullen krijgen. N...
Meer spoiler, meer gaten, en als je voor de optionele uitlaat gaat ook meer geluid. Zo extreem al...
Reeds uitgekeken op je E92'er? Kan best natuurlijk, model rijdt al weer even rond en niet iederee...
Mat blauw, widebody en made in Taiwan. Need I say.. Een nieuwe variatie op de Vorsteiner GTRS...
Wouter vroeg het gisteren aan Sacha, en ik vraag het nu aan jullie. Mocht je net als Sacha liefhe...
Retrofitting to the max! Men neme de oervader aller M3's (en spiritueel vader van de 1M), een E30...
BMW is lekker op dreef de laatste tijd: voor de Dubai International Motor Show, die morgen begint...
Racing is life, anything that happens before or after is just waiting. Met die gedachte is deze B...
Altijd al gevonden dat je BMW M3 een gebrek aan spoilers en stickers had? Je hebt mensen die ...
Op plaatjes hadden we hem al wel gezien, maar in het wild nog niet. En dat is ook niet zo gek, wa...
Maar wat wil je ook met een vaartje van 333,28 kilometer per uur? Viessss Patrick. Weet u nog...
China heeft ze, Nederland heeft ze en nu krijgen de Verenigde Staten ook zo'n speciaal Bimmert...
Vorsteiner heeft een reputatie hoog te houden wat betreft het dikmaken van de BMW M3. En dus kome...
De M3 GTS is de overtreffende trap van de M3. Maar wat als ook die variant van de 3-Serie niet...
Speciaal voor de warme zomermaanden heeft Prior Design de M3 Cabrio voorzien van wat extra vetrol...
"I love it!" vat het wel ongeveer samen. Hebben ze voor die 50k extra toch nog iets goe...
Yeah baby, zo kennen we G-Power! Geen lullige ingreepjes waarbij er 50, 100 of misschien zelfs ...
Niet alleen krijgt China de M3 Tiger Edition op de BMW-bestellijsten, er komt op korte termijn ...
Over de BMW M3 GTS hebben we al een hoop geschreven. In het kort kan je zeggen dat hij exclusief ...
De Duitse tuner Manhart Racing kennen we vooral van hun motortransplantaties. Zo maakten ze er ee...
Elke autofabrikant met een sportief karakter biedt haar kopers tegenwoordig een ruime keuze aan rac...