
En we hebben beeld!
De Honda Civic Type R is alweer een tijdje op de markt. Mugen vond onlangs dat deze gekke Japanner wel wat peper in zijn reet kon gebruiken en schroefde, om te beginnen, het vermogen omhoog naar de 240 péékaa. Ondertussen is er nog maar één rijdend exemplaar van deze “concept” op de weg. Mugen hoopt dat er op termijn tussen de 25 en 30 exemplaren te bouwen.
Lijkt deze Mugen je wel wat maar wil je weten hoe deze opgefokte hatchback presteert? Bekijk de onderstaande video en oordeel zelf!
heel veel spoilerts, net als de meeste civicjes
Die Mugen is echt briljant, daar wil ik wel geld voor neerleggen.
Maar beter dan de Renault sportmodellen? Nah…
Klinkt een stuk beter dan de gemiddelde gepimpte honda in Rotterdam.
Dat blokje bevalt mij prima.
Hij is echter wel behoorlijk fugly.
Net zoals zijn concurrentie dus.
Laat maar komen.
Klinkt erg goed qua sound! En ziet er toch net weer een stukje bruter uit als de “gewone” type r.
heerlijk doortrekken tot de 8500 touren !
Zon auto heb ik toch liever standaard, hij is appart genoeg. En om de hele tijd naar die enorme spoiler op je spiegel te kijken lijkt mij niet echt leuk.
Heb het standaard beetje al! … 240pk lijkt me toch wel wat
spoilers mogen ze houden.
Ohh, geweldig!! En hoe snel het 4 cilindertje ook in de toeren klimt! Doemijdiemaar!!
de enige hatchback met een echt toerwagen geluid…..een turbo is niet nodig
mugen is egt goed en die spoilers zijn gewoon civic.
maar doe mij maar een jdm mugen civic rr of een AE86 van TRD
De normale Type R is al een erg lekkere auto om te rijden! Laatst de genoegen mee gehad om even mee te sturen. Zo’n Mugen lijkt me wel wat
Leuk autotje. Kan ik hem al vragen voor sinterklaas
Moet je met zn auto naar je eerste date gaan,
weet je tenminste zeker dat je ook weer alleen terug rijdt
Over de prijs; door Mugen getunede auto’s zijn zéér duur!
vreemd, japanse en amerikaanse civics hebben double wishbone, niet torsion beam achter…
waarom maar zo weinig produceren?
Wat een sound, maar een 2-zits hatchback? Jammer dat er geen Integra R meer is waar mugen mee kan spelen, dat zou een pak sexyer zijn
Dus:
wegligging aanpassen, vermogen opschroeven, wat spoilers aanplakken, 2 sportstoeltjes erin met 3punts en achterbank bij het grofvuilzetten….
Dat heb ik ook!!! hahahahaha
Maar even ontopic, Mugen maakt altijd lekkere hardcore wagentjes! Niet super voor dagelijks gebruik maar wel lekker hoor.
@David: lijkt me logisch… 240 PK uit een atmosferische motor… en dat moet wel heel blijven… de Japanners kennende.
Ik denk niet dat dit ding de Clio RS cup kan afschudden.
Mooi. Wreed mooi. En ik ben nochtans niet aan spoilerdinges.
Wat een beest zeg.
@RenisisHP , I SECOND THAT ! ziet er ook beter uit dan de meeste civictjes/golfjesMetStoereUitlaatGeluid .. ¬¬
nou ik weet niet of sommige het wete maar van een renault clio rs wint hij zeker en om even terug te komen op dat geval van japanners kennende:S als je een beetje verstand van auto’s hebt weet je dat de japanners tog de beste auto’s zijn daar kan geen andere auto tege op en zeker geen VW hahaha
Inloggen is tijdelijk niet mogelijk
Eindelijk een hete Civic Type R voor Europa?
Deze heb ik in Macau (Azië) gespot!! :D
Wouter en Aimee rijden een dagje in de Civic Type-R
volgens mij was deze rally coureur iets vergeten tijdens de ADAC Rally (Pan...
30 maart Assen Heb geprobeerd de nette tuning eruit te pikken. Ik weet na...
Clubje auto's van de Netto Deal Dagen at Ekris Veenendaal
Gespot: Honda Civic Type R,, op een parkeerplaats,, foto's gemaakt met een ...
Promo van de 200pk Civic Type-R
Kwam deze tegen op avans breda. Misschien niet bepaald een spot van WOW, ma...
Deze zwarte honda civic type R kwam ik tegen in ieper. Je ziet ze niet zo v...
HONDA CIVIC 1.3 V-TEC 4D IMA HYBRID.
Koop nu voor slechts 20.750,00
HONDA CIVIC 1.8I TYPE S 3DR.
Koop nu voor slechts 20.495,00
Honda Civic 2.2CTDI 5D SPORT.
Koop nu voor slechts 20.490,00
HONDA CIVIC 1.8i 103kW Sport 5-deurs.
Koop nu voor slechts 20.450,00
Er is niet echt iets 'mis' met de huidige Civic Type R, maar als je hem vergelijkt met zijn voorg...
De Mugen Civic RR was binnen tien minuten uitverkocht. Voor de mensen die toen net te laat waren ...
Voor Japanse trackfreaks is een JDM Honda Civic Type R een zeer populair strijdmiddel. Dit heerli...
Deze speciale editie van de Civic Type R stond afgelopen oktober al te pronken in Parijs en vanda...
Je zou het de laatste tijd bijna gaan denken, maar toch is hybride niet alles wat de klok slaat b...
Riccardo Patrese is een 54 jarige Italiaanse ex-coureur die vanaf 1977 tot en met 1993 actief was...
Als je een dikbetaalde Formule1-coureur bent is het minste dat je raceteam van je kan verwachten da...
Op de 2008 autoshow van Tokyo zal Honda een spannende concept onthullen: de Civic Type-R Modulo. ...
Hoewel sommigen krampachtig vasthouden aan hun vooroordelen ten opzichte van diesel kan je niet o...
Het is alweer de volgende maand, en dat vieren we met een nieuwe wallpaper! Herrinnert u zich dez...
De laatste Civic Type-R werd onlangs door Wouter en Aimee aan de tand gevoeld, dus je hebt al een b...
Onze zuiderbuur Djivy was zo vriendelijk om tijdens onze rijtest van de Honda Civic Type R zijn f...
De styling van de laatste generatie Honda Civic is op zijn minst verrassend te noemen. Niet verra...
Het autoblog-testteam was vandaag op pad met de nieuwe Honda Civic Type-R (filmpje komt maandag!)...
In Japan krijgt men de beschikking over een vierdeurs Civic Type-R. Afgelopen jaar zagen we de sp...
Zoals gepland stond ook de Type-R in Parijs, de enige Civic die de moeite waard is zeg maar. Het ...
Na de vijfdeurs Civic en de driedeurs Type S is het nu tijd om het topmodel van de Civic te prese...
De nieuwe Honda Civic ziet er gelikt uit en kreeg direct al veel aandacht van tuners, op de SEMA in...
Hybride auto's worden gemeengoed en de term hybride is al lang geen synoniemen meer van dodelijk ...
Kennen we de hybride Honda CR-Z nog? Je weet wel die 'sportieve' coupe-achtige hybride die fors onz...
De bestuurder airbags knallen namelijk te hard. Daardoor scheurt de behuizing van de airbag w...
Het einde van het jaar nadert, er ligt een dik pak sneeuw, wie een rijtje exclusieve auto's bez...
Maak kennis met Deniz Akkoyun. 25 lentes jong, Miss Nederland en personal assistent van Maserat...
Af-fabriek navigatiesystemen zijn doorgaans zo naadloos geïntegreerd in het dashboard, dat i...