
Het sleutelwoord? FOUT, milieu en uitstoot hebben even helemaal niks te zeggen op de aankomende beurs in Las Vegas. Chrysler gaat voor kracht, geweld en meer kracht. Grote wielen zijn belangrijk en een V8 ook.
De twee belangrijkste feeststukken zijn natuurlijk de Wranglers. De een is uitgerust met bizarre rotsklim-banden, de ander heeft een volledig offroad survival pakket meegekregen. In de Lower Forty is een 5.7 HEMI gelegd, omdat veel vermogen best belangrijk is als je met gemiddeld 5km/u over de Rubicon Trail rijdt. Verder is het dak verlaagd (duh) en zijn de spatborden verhoogd. Dit geeft ruimte voor de 40-duims wielen. Het onderstel is verder ongewijzigd gebleven.
De witte Wrangler is wel verhoogd. Deze heeft ruim 7cm meer veerweg en bodemvrijheid gekregen en is voorzien van de nodige speeltjes. De go-anywhere Overland is voorzien van een stevige lier, een snorkel en een stevig lampenpakket. De daktent is heel handig als je ‘s avonds wel wil slapen en niet opzoek wil naar een camping.
Voor de mensen die niet naast het asfalt durven rijden zijn er een Challenger en Ram 1500 verbouwd. De Challenger heeft echte dragrace-genen. Als basis is een Mopar Drag car gekozen, welke vervolgens straatlegaal is gemaakt. De 426 HEMI V8 levert 556pk en 730Nm koppel. Om er zeker van te zijn dat al deze kracht optimaal aan de weg wordt overgegeven is er een ARB-differentieel met sper gemonteerd. De Ram pickup heeft zijn originele 5.7 HEMI behouden. De pickup is verder verlaagd en heeft een gewijzigd in- en uitlaatsysteem gekregen. Dit geeft de Ram net een wat lekkerder soundtrack.
Gallery: Chrsyler Concepts voor SEMA 2009 |
|||
dus.. die Wrangler’s lijken voor geen meter op elkaar.. en die Challenger en Ram zijn gewoon computeranimatie.. niet erg interesting.
They will never learn
Fiat heeft goed gekozen.
HOLY SHIT!
fuck de hummer 2 ik wil die Wrangler op de afbeelding!
Wat onnozel dat rode mid-life crisis geval heeft helemaal niks met rock/hill climbing te maken. Een echte heeft niet van die mooie showvelgen maar kleine steelies.
Geweldig, kunnen we wel een paar boomknuffelaars mee omrijden…
@Raptor: Rij dan aub om mijn optische getunede Prius heen..
lol @ Raptop
De rode Wrangler buiten de stad en deze voor binnen de stad..

@toyota prius
Lol…waarop is die mini gebaseerd, een vitara ofzo?
Ot: stoere auto’s showen op de SEMA showen maar ondertussen overwogen ze nog wel om een jeep op basis van een fiat panda te maken
@pizzakoerier: Geprobeerd te zoeken, kwam er twee tegen.eentje leek op basis van een Samoerai en deze zal een vitara kunnen zijn. Alhowel deze is te grof voor een Vitara lijkt…
Gaaf ding, die rode Wrangler! Lekker rondcrossen in het weekend. En gelukkig ben je met die Hemi lekker snel thuis, want zonder dakje is wel een beetje koud deze tijd van het jaar.
Bruut geweld dus? Goedzo, Chrysler snapt het! Dit gaat echt goed verkopen, let maar op!!
SEMA SEMA SEMA ( net als in TOGA TOGA TOGA voor de wat oudere bloggers onder ons) Gaat AB nog naar de SEMA ??
Er komt een verschrikkelijk mooie rebuild Camaro heen! Jammi
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Samen met Lee Iacocca (ex-CEO Chrysler).
Wat mogen we verder allemaal verwachten van Chrysler, Fiat en Dodge?
Samengevat: het zijn gewoon beestachtige wagens...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
de rode auto's op de oprit zijn van internet van een of andere sjeik maar v...
Ondanks de slechte kwaliteit (:-() door het converteren van de bestandjes w...
@ Cars and coffee Den Haag.
welk type is dit ? hebben nog ssnel 3 foto's kunnen nemen
Verschrikkelijke velgen.
Dodge Ram Pick Up 4x4 Laramie Crew Cab.
Koop nu voor slechts 37.950,00
Dodge Ram 3500 MEGA CAB Laramie DIESEL.
Koop nu voor slechts 37.900,00
Chrysler heeft grootse plannen voor de aanstaande SEMA. Mopar (hun onderdelen- en servicetak) is ...
De andere kant van het spectrum. Niet snel of comfortabel. Onthaastend. Gewoon het broodnodige ac...
Een getalenteerde basketballer met de naam LeBron James, ongetwijfeld dat je deze gast wel ken...
Dodge heeft een enquete gedaan onder haar klanten, met de vraag welke feature ze graag zouden zien ...
Er zijn nog geen doden bekend, maar het zit niet helemaal goed met de elektronica van Chrysler, D...
Dus jij dacht dat Dodge alleen de Challenger SRT10 Concept naar de SEMA Show meenam? Mis! Diverse...
Het jaarlijkse waardevastheidsfeestje van Autotelex is weer begonnen. Opnieuw is berekend welke...
De Detroit Auto Show komt eraan en dus gaan de Amerikanen los. Mopar heeft zich uitgeleefd op de ...
Suf ding, zo'n standaard Jeep Wrangler, toch? Laat Jeep nu op de IAA een niet-helemaal-standaard ...
En een wielbasis van vijf meter. Deze ultieme redneck transporter is geen energiezuinige uitvindi...
Op de valreep doen de Amerikaanse fabrikanten nog een duit in het zakje voor wat betreft de recal...
Het zal je niet ontgaan zijn dat vandaag de SEMA officieel is afgetrapt. Op de openingsdag worde...
In de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) houden ze van auto's, om maar eens een understatement te...
Dit is de belichaming van de term 'American Muscle'. Speciaal voor energiedrankjesfabrikant Cult ...