
Het is alweer veel te lang geleden dat mijn favoriete supercar hier langskwam, dus ik grijp graag deze nieuwe lichtgewicht driedelige Cargraphic-velgen als excuus aan om hem er weer even bij te halen. Deze glimmend zwarte Corvette Z06 (mat is zo 2008) was op zichzelf al een plaatje, maar dit maakt hem toch echt wel af.
De aluminium velgen zijn naar keuze gegoten of gesmeed en worden in Duitsland gefabriceerd. Ze zijn groter maar toch lichter dan de standaard Z06-velgen; aan de voorzijde vinden we het formaat 19″ terwijl de achteras getooid wordt met 20″. De kern van de velg kan in een oneindig aantal kleuren besteld worden, en het schijnt dat zelfs Walter Röhrl een setje op zijn eigen Porsche heeft gemonteerd. Ik weet niet hoe het met jullie zit, maar ik kan hier uren naar kijken.
Gallery: Cargraphic Corvette Z06 |
|||
het geeft die car iets apparts ‘_’ wel super mooi O_O
steken ze die niet op elke auto bij cargraphic ?
BBS LM of een kopie er van. staan goed.
deze velgen maken echt de auto af
eindelijk is een tuner die een auto niet totaal verneukt
hulde hiervoor!
pornooooooooooooooooooooooooooooooo gewoon weg geile porno
Nee, wordt niet echt warm van deze velgjes!
Doet u mij maar standaard:

Of van die dikke vijfspaaks:

Met zonder gekleurde lip dan graag!
@c6r bedoel je nu met of zonder gekleurde lip
-edit: nutteloze bijdrage-
@C6R:Die onder die rode vind ik ook het mooist en ook omdat ze makkelijker schoon te houden/maken zijn.
En die van de ZR1 zijn ook heeerlijk by the way.
Ik ga met C6R mee, met name de bovenste, die staan hem t best.
En als de auto dat toch aangepast moet worden, dan inderdaad met een setje stevige 5 spaaks. Maar mijn persoonlijke favo velgen zijn nog altijd de OZ Superturismo’s.
Mijn favoriete velgen komen uit de collectie van 360 Forged. Ook leuk dat je tegenwoordig uit allerlei afwerkingen kan kiezen.
http://www.360forged.com/home.html
Bijna alle velgen zijn wel mooi!
ik vind persoonlijk de velgen niet zo mooi, iets met minder en grotere spaken staat ‘m beter! de kleur is echter wel weer precies goed!
@AMG power, heb ook vaak bij 360 Forged gekeken voor de corvette. Mesh 10 is zeker weten het mooiete model voor corvette`s. zoek maar op internet, staan echt super vette. Alleen zoek ook ff naar de prijs, voor een setje kun je lekker wagentje voor er bij kopen.
Welke ook mooi zijn de Forgeline SO3P wegen ook zeer weinig.
Indeed standaard veel mooier… dit is te pooierig
Nou Ruben leuk verhaal maar gelukkig valt er over smaak te twisten
vindt er namelijk niks aan! Hou überhaupt niet van zwarte velgen. Elke keer als ik een sportauto met zwarte velgen zie rijden heb ik altijd zoiets van hey die vent rijdt met goedkope stalen velgen rond, zoals: 
Maar naar de ZR1 velgen kan ik WEL uren naar kijken!
zo bijzonder vind ik ze niet, en ik vind ze ook niet zo passend onder een corvette
Dit zijn geen velgen die ik onder een supercar zou plaatsen. Ik zie zo’n ontwerp al vaak genoeg onder Golfjes…
Ik vind ze best lelijk.
Laat maar horen, kijken is een beetje saai.
vind ze wel gaaf, maar dei chromen rand maakt het ehct zo’n sjonniebak… Helaas, niks voor mij.
precies tegenwoordig rijdt iedereen met zulke velgen heb er vandaag weer 2 gezien 2!!op 200mtr afstand van elkaar,dan weet je dat je echt de verkeerde velgen hebt gekocht
Mooie velgen..
Lelijke bak..
Het geheel wordt er echter beter van.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
ik liep langs een steegje, en zag iets groots en roods met gele velgen. en ...
Een compilatie van m'n spots in 2010. Ik heb niet elke spot erin k...
Ook bij het Tankstation (ik denk dat ik tevaak moet taken met me derbi)
Jaja ik weet het, geen goede kwaliteit. Maar toch wou ik hem erop zetten. H...
Getuned door lorinser,erg uberrdikk
weet niet cker of dit hem is, hij is iig wel gruwelijk mooi
Tijdens de DUB Show in het Miami Beach Convention center.
Foto's maken terwijl het donker is, is niet mijn sterkste kant. Hel...
CHEVROLET CORVETTE 2012 Grand Sport.
Koop nu voor slechts 45.500,00
Chevrolet Corvette 6.0-V8 297KW COUPE AUT4.
Koop nu voor slechts 39.950,00
Chevrolet Corvette - C6 6.0 V8.
Koop nu voor slechts 37.895,00
CHEVROLET CORVETTE Z06.
Koop nu voor slechts 36.950,00
Chevrolet Corvette C6 Z51.
Koop nu voor slechts 36.500,00
New York by night en een Mercedes C63 AMG Coupé. Zo veel details in deze foto's kloppen pr...
Met een oplage van slechts 5.703 exemplaren is de BMW Z8 zeer zeker een zeldzame auto te noemen. ...
Velgen zijn er in 3 smaken: bol, diep en vlak. De lekkerste van die 3? Iedere auto zijn eigen set...
Ze zijn in ieder geval consequent, want op de studiofoto's was dit ook al het geval. In plaat...
Opgepoetst, geen spatje modder meer te zien en 24 inch jetsers er onder. Nieuw van SR Autogroep: ...
Vossen, voorziener van vette velgen, heeft weer eens een auto op een van zijn royaal bemeten lich...
Dit is de Ferrari 599 Comte Noir, wederom een kunstwerkje van de heren van Graf Weckerle. Het ...
Het onverwachte kan best fraai zijn. Dat bewijst deze SUV die zijn schoentjes heeft geleend bij e...
Aangezien je tegenwoordig met een gepimpte Conti GT, Escalade, Range Rover, BMW of Mercedes niet ...
Hamann krijgt een behoorlijke harde plasser van de BMW X6, dat hebben we al vaak kunnen zien. Log...
Niet iedere tuner is er even snel bij, maar dit lijkt toch alsof er bij Cargraphic net iemand 25 ...
Auto's die 'van nature' niet extreem mooi zijn, of heel erg bijzonder (Golf, Astra...) zijn blijv...
Met de vorige 7-serie was Hamann erg laat met z'n tuningspakketje. "Dat moet beter kunnen&qu...
Wald kan de bestellingen niet meer aan, de 21 inch porno's vliegen namelijk de winkel uit. Niet g...
Op die B25 AMG kan je toch wel even wachten (als hij al komt), dus zorgt Brabus voor zijn eigen a...
Hete, moderne techonologie in een klassiek jasje, je houdt er van of je vindt het erger dan blasf...
Feescht! Mopar, de performance-onderdelenboer van het Chrysler-concern viert dit jaar zijn 75ste ...
Da's best zonde. Je vraagt je wel eens af hoe sommige dingen kunnen gebeuren. Bijvoorbeeld: h...
Yummie, yummie! De heren van Vorsteiner hebben een lekker setje velgen ontworpen en dat onder een...
Het lijkt erop dat David Beckham is uitgekeken op zijn Blacked Out Rolls-Royce Phantom Drophead C...
De verkoper noemt dit ding: "BMW 325i Special Tuning". Ik zou het eerst omschrijven als...