Straks is het kerst en dan ben je dolblij met je nieuwe speeltje. De deadline is vandaag (vrijdag 18-12) om middernacht, dus je moet wel even opschieten. Doe het vooral niet voor jezelf, maar dan wel toch voor het milieu. Denk aan je nageslacht die je eeuwig dankbaar zal zijn dat dankzij jouw e-reader er honderden bossen kunnen blijven staan. Want papier dat is toch wel zo slecht voor het milieu, dat kan anno 2009 echt niet meer.
Neem dus een paar whisky’s ter inspiratie en knal er nog even een goede slagzin in op de actiepagina. Je kunt een e-reader van Bebook winnen die dan ook nog eens gevuld wordt met alle jaarboeken vanaf 2004. Leuker kunnen we het niet maken vandaag.
Ik wil eigenlijk geen e-reader, ik heb liever een gewoon boek! Vult de planken, ligt goed in de hand, is een goed alternatief voor als de stroom weer eens uitvalt en het heeft gewoon iets nostalgisch!
Nee dankje, als ik een boek kan winnen doe ik wel weer mee;) Haha:P
Ik wil ook geen e-reader. Staat zo lullig in m’n boekenkast…
Jaaaah…laat ik me dáár n’s sterk voor maken, een ggggoeie slagzin maken !!!! Oh…daar komt net mijn dochter van 10 aan…(wat zeg je lief ?…)
Staan er weer grappige comments op elke pagina?
@vla: Mis je toch wel he met zo’n boek
Sommige comments zijn geweldig bij artikelen hier op autoblog
Lees ze ook regelmatig met plezier door.
papier slecht voor milieu?
Denk een e-reader slechter, bij je 1e e-boek dan… Volgens mij komt er bij de papier productie niet heel veel co2 vrij en uit 1 boom worden 23.000 a4-tjes gehaald.
@autoblog
Ik kan niet deelnemen problemen met mijn postcode.
Of is het alleen voor mensen die in Nederland wonen?
@Wouter
Wat moet ik nou doen om dat apparaatje te winnennnnn!!!!?????
Verdorie.
Kan het erg goed gebruiken moet ik zeggen.
Ik heb al vanaf het begin een slogan gestuurd.
Maar het feit dat ze bij AB ookal mijn vraag hebben gebruikt voor Top Gear, dan maak ik me hier geen zorgen over.
*Houdt de gemoederen hoog
*
@bmwmpower: daar heb je meteen je slagzin.
autoblog, maakt een mpower van 316i
@MPower….Ja vriend, èn je bent al 5 euro kwijt !
@Megakix: Nee, Wouter is 5 euro kwijt!
De winnaar is bekend: http://www.mobypicture.com/user/selexyz/view/5787294
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Na onderzoek van Athlon Car Lease en Autoblog krijgt Camiel Eurlings een ra...
Autoblog vliegt door het belangrijkste nieuws van de afgelopen week
Wouter bij radio-online
Verstuurd via http://mobypicture.com/03jkqa
Wouter "doet" de BMW M3 (E92)
From our report on the 2007 Droomrit (Dream Ride), a charity event for sick...
Ruben ging alleen op pad en kwam terecht bij een stel wulpse autowassers...
Autoblog rijdt een blauwe wervelwind met vijf zitplaatsen.
We're gonna have fun today!
Wouter en Aimee rijden een dagje in de Civic Type-R
Er zijn van die momenten dat je wenste dat je Autoblog.nl had uitgeprint. Tijdens een nucleaire o...
Leuk hoor, zo'n TV-programma. Inmiddels zijn we een paar weken verder en kunnen we toch wel sprek...
Zo meteen gaan we van start op RTL Z. De eerste uitzending van ons gloednieuwe TV-dingetje gen...
We zijn afgelopen jaren al vaker op TV geweest, maar komende weken krijgen we eindelijk een eigen...
Ja natuurlijk zijn het de kleine dingen die het 'm doen. En natuurlijk is het zo dat alle beetjes h...
De autowereld staat op zijn kop. Alle fabrikanten gaan nét niet failliet en stoppen ten ...
Hilversum here we come! Inmiddels zijn de opnames voor ons TV-debuut op Veronica afgerond. Di...
Helaas, dit jaar hebben we geen jaarboek. Zo'n boekje in elkaar hacken kost redelijk wat moeite en ...
Als papier gisteren was uitgevonden zouden we het een fantastische technologie noemen, zo las ik la...
Wat ons de afgelopen tijd heeft beziggehouden... Onze mobiele apps zijn inmiddels goed voor e...
Goed bezig, Raad van State. Na eerder deze maand al de bezwaren tegen de verbreding van tal van a...
Eerder deze week haalde Greenpeace tijdens de autosalon van Brussel het nieuws door een ludiek pr...
Het is pas 3 januari, maar je zou zeggen dat we de eerste canard van het jaar al te pakken hebben...