
Zie hier de eerste schets van Wald’s kijk op de vierdeurs Porsche. De veelzijdige tuner deed het kunstje eerder al bij Beemers en Benzen. Zelfs een onschuldige groenmobiel als de Prius ontkomt niet aan de Japanse sleutelfanaten. Nu mag de Panamera onder het filerende tunersmes van Wald International.
Keiharde cijfers en feiten over dit project van Wald zijn er nog niet. Tot nu toe moeten we dus genoegen nemen met slechts één computerschets van deze mismaakte/volmaakte Panamera. Het feit dat er een ander bumpertsetje op komt is wel duidelijk. Ook de velgen zijn niet meer origineel en de originele veren+dempers zullen ongetwijfeld plaats moeten maken voor een sportiever setje waardoor de Waldamera dichter bij het asfalt staat. Wordt dit maken, of simpelweg kraken? (via Luxury4Play)
Benieuwd naar meer uitspattingen van de Japanse tuners? Check dan de WALD 200 Land Cruiser, Wald CL63 AMG, Wald Nissan GT-R en de Wald Continental GT Black Bison Edition.
Mooi ontwerp van de voorkant toch : )
Ik heb het over het algemeen niet zo voor getuned wagens… maar merken zoals Wald International en Lorinser slagen er toch steeds weer in om er iets moois van te maken, discreet maar toch agressiever. De CL Wald W216 Black Bison Edition blijft toch wel m’n favoriet! ( voor de liefhebbers)
Tering! Dat is schrikken. En dat terwijl ik laatst nog op internet een Wald ISF heb gezien die wel lekker is.
Deze ziet er mooi uit, of hij in het echt ook mooi gaat worden is een andere zaak.
Dat ze de motor ook maar wat oppeppen en er een mooie achterbumper aan hangen. de sideskirts zijn wel een beetje laag, 1 vluchtheuveltje en bye bye bodykit:p
Bij Japanse tuners denk je nu niet bepaald aan evenwichtig of subtiel design, maar WALD laat zien dat het ook anders kan.

@Citrofiel:
leuk een bankje als bumper, ideaal als je gaat picknicken
als ik dan TOCH een Panamera MOEST kopen, zou ik hem even langs Wald sturen, geen twijfel mogelijk!
Lijkt me ook duidelijk: maken! Geslaagde verbetering, vooral stijlvolle velgen.
@Citrofiel: He die is van ポン引き私に乗る, erg oke!
Moooie klap deur….
maken
Ik vind ‘t eigenlijk wel mooi.. Ik bedoel, totaal onbruikbaar in ons drempelparadijs, maar toch..
Ziet er op het eerste gezicht helemaal niet verkeerd uit als je het mij vraagt!
@Citrofiel
Er bestaan geen eenduidige “Japanse Tuning”. Er zijn in Japan zoveel verschillende tuning stylen dat er voor ieder wel wat wils is. Wald International legt zich voornamelijk toe op “Bippu” (ookwel VIP-style genoemd). Maar er zijn zoveel verschillende stylen. Yankii, Bippu, Kyusha, HellaFlush, Grachan, Green, Shakotan, Bosozoku, plus dan nog de vele tuners die niet onder een bepaalde scene te scharen vallen. Enkel in Europa kennen vele tuning enkel als de knal-groene civicjes met spinners, spoiler formaatje alá picknicktafel, en stijgerpijp buis uitlaat. Helaas…
Wat een enorme grafbak!
HEBBEN HEBBEN HEBBEN
niet lelijk!
but gotta love wald…
Nee hoor, dit hoeft helemaal niet. Een luxueuze Turbo is ruim voldoende.
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Nieuwe carrera en een m5 en een rs4, helaas kon ik niet dichterbij komen ma...
Dit zijn mn broer en ik tegengekomen... een kleine selectie van de vele fot...
Lekker :D
Gespot vanuit Parijs. Reed samen met een nieuwe witte E-klasse Coupe + cara...
Wow super dik gespot op Schiphol Smane met Rob & Egzon(Vlammende)
Paar foto's van mijn kant :) en oh wat is dit een zalige bak!
Kwam deze Porsche Panamera vanmiddag tegen hier in Nieuwegein; zowiezo viel...
In het wit...
Eddie bello test zijn porsche 964 turbo op een dragstrip in de vs de strip...
Deze reed rond in Puerto Banus, altijd vergezeld door een X6 Hamann. Je zi...
Porsche 911 Cabrio 997 S Cabrio tipt. 2007.
Koop nu voor slechts 99.500,00
Op de autoshow in Geneve staan teveel opgeleukte Panamera's om er allemaal aandacht aan te bested...
Bij TECHART raken ze maar niet uitgekeken op de Panamera, want in Geneve zullen ze namelijk de TE...
We kennen het Japanse Wald vooral van hun visueel opgesmukte Mercedessen, maar tegenwoordig zij...
Bij Gemballa staan ze bekend om hun smakeloze gedrochten, maar de wonderen zijn de wereld nog n...
Als je dan toch de weg onveilig gaat maken met een sleurhut, zet er dan op z'n minst een fatsoenli...
De Panamera-hype onder veredelaars is groeiende! De Autosalon van Genève bevestigde dit ...
Weet je nog dat we deze Panamera voor het eerst zagen. Haha, lachen was dat. Lekker veilig vana...
Over duur en ongezellig gesproken. Lumma stelt haar huisstijl in de meest extreme vorm tentoon in...
Goh, weer een Porsche 911 die onder handen wordt genomen door een tuner. Het is niet echt verr...
Poe poe. De Panamera is een hot item aan het worden binnen het tunersgilde. Meer en meer vergri...
De 9ff GTurbo's, aangepaste Porsche 911 GT3'tjes en GT3 RS'en, kennen we al van onder andere de...
Gemballa biedt Cayenne's in bijna alle kleuren en maten. Voor deze "Tornado GTS 750/4" ...
Voor deze week is het weer geen samenhangend geheel, gewoon omdat spotten op bestelling niet ec...
Want ook van een betrekkelijk saaie Porsche vierdeurs kan je een monster maken, toch? Hoewel t...
Uiteraard heeft speedART de heftige getunede Panamera PS9 met 650 pk ook meegenomen naar Essen. I...
Als die 680 pk in je Wimmer GT2 niet genoeg waren dan kun je nu gaan voor de upgradeversie: de ...
Essen 2009 staat weer voor de deur en dan mag een getunede Panamera natuurlijk niet ontbreken. Tu...
De Duitse tuner keek eens naar hun leveringspakket en toen zagen ze tot hun grote schrik dat ze n...
Het Duitse speedART heeft speciaal voor de Panamera Turbo een uitlaatsysteem ontwikkeld. Je vraag...