
Achter een verweerd, verbouwd en op het eerste oog brak uiterlijk schuilt vaak een goed verhaal. Dat is zo bij jou, op de vrijdag, zaterdag of zondagochtend met je bonte blauwe hoofd, en dat is zo bij de tot Rolls Royce Phantom omgebouwde Mercedes E.
Op een winterse koude ochtend werd de W123W124 wakker. Hij zat niet helemaal lekker in zijn vel, het voelde anders aan dan hij zich kon herinneren. Herinneringen waren schaars. Wel van langer geleden, toen hij nog tegen vergoeding mensen vervoerde, maar niet van de afgelopen dag, week, maand. Welke dag is het eigenlijk? -Weer een pauze in de langzame ontwaking-.
Starten wil ook niet helemaal, de klok staat verkeerd, de motor heeft in geen tijden zijn rondes gedraaid. Nog eens proberen. Met een overvloed aan rook slaat het blok aan. De oude W123W124 kan weer in het rond kijken, maar blijft verschrikt staan. Daar, in een chromen wieldop ziet hij verschrikt zijn eigen weerspiegeling terug, maar het is geen beeld wat hij herkent. Een grote grille, lompe wielen, een gladgestreken meegespoten bumper. Dan begint er weer iets te dagen. Het begin van de winter, hij was helemaal high op zuurstof en toen kwamen die mannen. Twijfelachtige figuren, maar alles leek toen nog mooi.
Nu heeft hij slechts nog zijn glimmende nieuwe laklaag om van te genieten. Ach, hij heeft wel weer een comfortabel warm thuis. Misschien is het wel beter zo. Er zal wat tijd overheen gaan voor alles weer vertrouwd aanvoelt, maar hij zal niet zo snel meer in de steek gelaten worden.
Met dank aan Bosnia_love voor de tip!





Nu nog een taxi-bordje bovenop!
wat en genie!
is die niet al een keer eerder op ab geweest?
101% fail actie.
@kevinc3: Jazeker,
http://www.autoblog.nl/archive/2009/11/2...
@kevinc3: klik eens op “Mercedes E” bovenaan het topic…
@kevinc3: Volgens mij is deze ook al eerder hierop geweest. Toen ging hij volgens mij slippen in de sneeuw en zag je dat de binnenkant echt niet van RR was.
bwa, enkel kenners zien het verschil
dus hiermee zal hij wel een all-club entrance ticket versierd hebben…
Maar een Thai die een Calibra ombouwt wordt afgezeken.
Koloniaal gepeupel.
net echt
Lijkt mij toch echt een w126 of W116, geen W123
MOOI geschreven!
Ik denk dat autos echt leven. een auto is meer dan blik en rubber en plsatic..de nieuwe Renault reclame is een mooi voorbeeld, dat die man een slaapverhaaltje elest en alle Renaultjes hun oogjes dichtdoen (lichten uit)
Ja prachtig! Hierzo vanaf YT:
-edit: bekijk anders eerst de links die er al staan-
liever de E-klasse onder dit artikel… Ach ja, aan de andere kant mogen we blij wezen dat er nog van zulke creatievelingen op aarde zijn. Hebben we ook wat te lachen.
Wel vet goed gedaan hoor!! Ik zou het zelf (nog) niet kunnen
die opel calibera DBS is toch mooier.
geen W123 en geen W126 maar een W124 !!
@xxx_bmw: Echt niet een W125
Wat maakt het nou uit wat voor W weet ik veel het is..
Maak een vierkante doos uit de jaren 80tig nog wat vierkanter, é voila, een 2010 RR Phantom en/of Ghost. En dan zitten zagen dat de nieuwe A8 op de nieuwe A4 trekt.
-edit: nutteloze bijdrage-
Ik vindt em wel iets hebben… dan is het maar nep, nou en? je hebt toch een one of a kind auto nou… en je kunt sexy time met iedereen hebben omdat je de man bent.
oud nieuws
lol niet eens slecht gedaan…toch zit ik te wachten tot iemand es een keer een bmw tot phantom ombouwt, dan zit je zoiezo al een stuk dichter bij het origineel
W124 voor de kenners…
Zoiets moet bij een droom blijven. Sommige mensen leren de les “de meeste dromen zijn bedrog” alleen op de harde manier.
Vind een originele W124 dan toch mooier, wel erg leuk geschreven.
Voor een kopie ziet dit er nog redelijk uit! Kunnen de Chinezen van een tijdje terug nog iets van leren;)
Toch niet echt dat..
Phail
Het is eerder een PhantomPJE. Veel te klein.
Ik kan niet anders zeggen dan: vakmanschap. De negatieve toon van het begeleidend schrijven zullen we maar op ‘Hollandse smaeck’ afschuiven
Zoveel aandacht aan het plaatwerk besteden en dan die grill zo afraggen.. Beetje jammer!
Niet vergeten dat dit gemaakt is door iemand met beperkte financiele middelen. En als ik het zo bekijk, dan vindt ik het een vette bak. fake? Ja… Maar wel lachen!
Die bumper vooraan zit niet echt helemaal netjes, er ontstaat een kier. Erg jammer, want verder respect voor de zeer mooie ombouw (owh en ook voor het geschreven stukje, erg leuk opgesteld zo
)!
Verbazingwekkend hoe de basis aansluit op het rolce design!
vind hem wel goed gelukt
Het is misschien geen Autoblog auto. Maar wel verduld knap werk.
Geen Bangla Banger, maar gewoon een 90% schaalmodel.
Brr.. niet om aan te zien.
Een belediging voor zowel Rolls-Royce als Mercedes.
Prachtig uitgevoerd, en hij rijdt iig een one of a kind.. Of ik ‘t zelf zou doen(ok, ik kan’t niet eens, maar toch), betwijfel ik echter ten zeerste, heb wel wat beters te doen met m’n tijd/geld denk ik..
Opzich(Hè?) wel oke, alleen die Phantoms rreplicas zien er nooit altijd echt mooi uit.
Wel een beetje achterhaald artikel. zie:
http://www.dumpert.nl/mediabase/798001/3...
Het is wel lelijk gespoten dat zwarte op de motorkap
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Kazachstaanse pimp (wannabe) doet een conversie van een Mercedes-Benz E-kla...
Maserati MC12, Lamborghini Murcielago spyder, Ferrari 575M, oude RR, RR Pha...
Een filmpje met fly-bys en acceleratie van bijna alle autos, gefilmd vanuit...
ik vond nog wat foto's van 2 zomers terug toen ik een weekendje in Londen w...
Afgelopen weekend in Monaco geweest. Heel erg veel mogen spotten. De topspo...
zie deel 1 paar mooie auto's
Gespot tijdens de NAVO-top in Noordwijk paar weken geleden, in afgesloten p...
Toch groter dan ik had verwacht! Mijn eerste trouwens. Jammer dat die GL-kl...
Zaterdag even naar Parijs geweest.
Liep op de Lijnbaan en zag ineens een Phantom voorbij gaan dus ik erachtera...
Mercedes-Benz E 250 Cdi Avantgarde LEER/SCHUIFDAK.
Koop nu voor slechts 58.950,00
MERCEDES-BENZ E-KLASSE E 320 CDI 4-MATIC Combi.
Koop nu voor slechts 58.850,00
Mercedes-Benz SL 320 Roadster Aut5.
Koop nu voor slechts 58.750,00
Mercedes-Benz ML 280 cd1 280 4 matic.
Koop nu voor slechts 58.500,00
Mercedes-Benz E 200 CDI Avantgarde Automaat.
Koop nu voor slechts 58.256,00
Vroeger deed deze auto dienst als Mercedes E-klasse. Nu slijt hij zijn dagen als RR Phantom Wanna...
Wanneer je als spotter dikke combo's wilt vastleggen, dan maak je doorgaans de meeste kans om een...
Het is feest bij Mercedes, want deze maand is het 25 jaar geleden dat de inmiddels legendarische ...
Als je je dagelijks voortbeweegt in een Mercedes W124, een van de meest strakke en solide auto's ...
Ook het leven als spotter/student gaat wel eens vermoeien. Vorige week was ik er tussenuit om d...
En dit is pas het topje van de ijsberg! Er staat namelijk nog veel meer lekkers in deze garage. ...
Vierkante auto’s. Aan het einde van de jaren ’60 werd er in wezen voor het eerst grootschalig ge&...
Over smaak valt te twisten, da's duidelijk. Bij getunede auto's barst dan meestal de discussie tu...
De sedan, een koetsstijl die gekenmerkt wordt door vier deuren en een vlakke achterklep, vormt ee...
Mocht je besluiten om een Rolls-Royce Phantom aan je collectie toe te voegen, dan kost dat je min...
Weten we het nog? Een E-Klasse Coupe met 800 pk, 1.420 Nm (gelimiteerd op 1.100 Nm), 370+ km/u, 0...
Als Mercedes geen E63 AMG Coupe bouwt, dan bouwen wij toch lekker een E V12 Coupe moeten ze bij B...
Het is natuurlijk wel heel makkelijk scoren tegenwoordig. Kies je favoriete Duitse merk, verzin e...
Mercedes-Benz is op dit moment druk bezig met de ontwikkeling van de E300 Hybrid. Dit model wordt...
En als ze klaar zijn met die ooit zo lekkere E-klasse dan heet hij opeens VÄTH V50S. Je krij...
Afgelopen week hadden we een rijtest video van de nieuwe 5 Serie, reden genoeg om de auto wat ext...
De eerste Grand Prix van Abu Dhabi vieren doe je namelijk gewoon met een special edition Rolls Ro...
Nee, niet die hotspot. Het gaat hier over draadloos internet. Mercedes-Benz introduceert de InCar...
Er is op dit moment een flink aanbod van grote snelle sedans. Heel groot à la 7-serie, iet...
Blijf jij ondertussen maar gewoon roepen dat de Mercedes E-klasse een taxi is. Wij weten wel bete...
"Sporty Elegance" is de term die Lorinser gebruikt voor haar nieuwe, gemodificeerde E...
Wibi Soerjadi kan het met zijn ouwe Roller, dus moet het ook kunnen met een nieuwe Phantom... ...
Speciaal om jullie te vermaken hebben we een aantal mooie fotogalleries (en video's) verzameld wa...
De Cadillac CTS-V wist onlangs de BMW M5 in een thuiswedstrijd nipt te verslaan. Nu mag deze supe...
Als je de gele kentekenplaten op je E-klasse niet onderscheidend genoeg vindt (sorry, hij moest...