
Kijk ze daar toch staan met z’n twee. Koenigsegg en Pagani zij aan zij, alsof het allemaal niks kost.
Iets aan dit duo is gewoon heel erg begerenswaardig. Het is moeilijk te beschrijven, maar het ‘gevoel’ overstijgt design en prestaties. Natuurlijk moet een auto snel zijn, maar hij moet ook meer hebben. Meer luchtinlaten, meer carbonfiber, meer kleur en natuurlijk meer geluid. Daarom wil ik bij deze mijn nieuwe spreuk lanceren: “Al gaat de Veyron nog zo snel, de Cinque en Trevita hebben gewoon meer stijl”.
De spots zijn afkomstig uit Zuid-Afrika, waar de supercars blijkbaar allemaal op één kluitje groeien. Ben je de Lamborghini’s en Aston’s allemaal gepasseerd dan kom je hier uit. Rest mij nog één vraag: dakje open of dakje dicht?
Met dank aan E_Komenda voor de top spots!
Altijd dak open…wat is er beter dan het geluid van een dikke V12 of V8 met de wind in de pruik?
wauw, dat noemt men een mooie combo. haha.
wat een droom wagens zijn dit.
Kort door de bocht: Koenigsegg bitte.
Zo!! Echt heel bijzonder. Van de ene zijn er 3 gemaakt en van de andere 5 (denk ik). Wat zal dit zo bij elkaar kosten? € 5.000.000 ofzo!? ![]()
Mooie kwaliteit btw..
Is hier toch al een paar keer gepasseerd?
DICHT!
Wat een FAIL, want het is geen Cinque, maar een Zonda F met Cinque-features….
Wat een fucking brute bak is die Zonda! :O
@Vanquish: daar ben ik het helemaal mee eens!
Kom dat tegen zeg! Wow.
*kwijl*
Deze 2 auto’s zijn echt heerlijk!
Ze zijn zeer exclusief en bloedmooi, zowel het interieur als het exterieur. Om nog maar te zwijgen over de motoren…
Een heerlijke AMG V12 van 678 pk en 780 Nm en een geblazen V8 van 1018pk en 1060Nm!! Het geluid spreekt voor zich natuurlijk ![]()
Daar begin ik nu eens echt van te kwijlen!!8)
geef mij de zonda maar
ik ken deze winkel trouwens ben daar 2jaar gelede met kerst geweest (2008) toen mocht ik van de manager nog een oranje LP640 roadster verzetten zodat ze een aston naar binnen konde rijden.. was wel leip
de spotter heeft een duidelijke voorkeur voor de Pagani aan de foto’s te zien!
maar wat een geweldenaren zeg. jammer dat ze dan weer voor de show staan opgesteld!
@patrick:
Eigenlijk niet!
Maar die Pagani fotografeert wat leuker door al die details. En daar komt nog bij dat ze allebei achter een afzetting stonden, en de Trevita helemaal achteraan, waardoor ik ze niet vanuit andere hoeken kon vastleggen. Maar maakt verder ook niet uit; ik was al blij dat ik naar binnen mocht!
Ik zou voor de Cinque gaan, die vind ik zowel qua design als qua geluid mooier.. Neemt overigens niet weg dat ik als ik ze beiden in m’n garage kreeg ik ook niet zou klagen..^^
Ies maar een Zonda F;
http://www.flickr.com/photos/yiwenchen/4295424890/in/set-72157623136257857/
http://blogthis.co.za/pagani-zonda-f-roadster-cinque-replica/
Rechts van de Zonda F staat nog een Koenigsegg
@Trucker Jan:
Klopt, heb ik ook nog foto’s van. Je bedoelde vast deze link:
http://www.flickr.com/photos/yiwenchen/4294693675/in/set-72157623136257857/
@E_Komenda: Als je deze foto’s zelf gemaakt hebt (waarvan ik twijfel, want kwam deze foto’s eerder tegen op een ander forum) wist je dat het een Zonda F/Cinque replica is.
Verder is deze dealer gewoon open
@Trucker Jan:
Replica is wel een woord dat hem weinig eer aan doet, het is tenslotte wel een Zonda F maar dan met wat Cinque onderdelen, de Zonda F is nu ook niet één van de minste hé!
@Trucker Jan:
De foto’s van Flickr heb ik niet gemaakt. Heb ik ook nooit gezegd.. De foto’s hier en op Autojunk heb ik natuurlijk wel zelf gemaakt. En ik had dat typeplaatje “Zonda F” ook wel gezien, maar van buiten is het meer een Cinque dan een “F”.
it is not a cinque roadster but a normal F roadster with cinque parts!
über spot!
Altijd de Pagani! Wat een feest is die auto toch, terwijl de Koenigsegg levensgevaarlijk is. (kijk maar naar die Top Gear oefenronde), ook is het interieur van een Pagani een stuk mooier.
Ik heb er maar één woord voor: Heerlijk! *Zwijmelt weg.. als ik toch eens rijk was..*
dakje dicht , de koeinisegg gaat volgens mij toch iets harder als de zonda . zalige combo !
Mooi spul! Maar jeetje, je zou er maar iets te lang mee voor het stoplicht staan in Jo’burg of Kaapstad… nachtmerrie.
Prachtige wagens!
Geef mij maar die Pagani…. Die Koenigsegg is toch niet te besturen..
vandaag op AJ, over een maand op autoblog. Lekker combo, dat wel, doe mij maar de pagani :kwijl:
een zonda roadster was toch lichter dan de dichte?
na een zonda F in topgear te hebben gezien weet ik 1 ding zeker… OPEN!
wat een sensatie moet dat zijn!
oee die koenigsegg hebbe hebbe
Die g@!*& Koninigs ei natuurlijk!
MAMA IK KOM KL@@®…
Enne komop luitjes, je gaat toch niet af op het commentaar van Topgear? Dat is televisie… wel heeeele mooie maar goed.
Als is het alleen maar om de hamster altijd wegloopt met Pagani.
Die Trevita is al eerder langsgekomen… Aangezien die te koop werd aangeboden, artikeltje van een paar maandjes geleden hier, als ik het me goed herinner:p
Hoe gaaf is dit… Top10 van autospots, prachtig! Auto’s waar je alleen over kunt dromen… Want zelfs als je een miljoen wint zijn ze nog onbetaalbaar… WOW! I’m impressed!
Heftige spot hoor
beiden kosten 22 miljoen rand.. €1 is grof gezegt 10 rand.. dus een slordige 2.2m per auto.. oftewel.. een mooi huiske! wel bloed mooie auto’s!
kom met een mooier model pagani zonda chinqua
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
Nog een keer, maar dan in betere kwaliteit! Gespot bij een dealer waar je n...
Twee pareltjes opzich, maar bij elkaar al helemáál bijzonder....
Rondje rijden tijdens Shanghia supercar meeting
Supercars geven gas in Shanghai
Bugatti Veyron Supersport, Koenigsegg Agera R, Pagani Zonda Roadster Cinque...
Enorme verzameling supercars op circuit in Shanghai
Extreme combo bij Plaza Athenee in Parijs! Had niet verwacht dat ze ook nog...
echt een gaafe combo!welke zou je kiezen ?
Onderweg naar Le Mans voor de 24 Heurs du Mans. De Zonda PS werd bestuurd d...
De kans dat je, normaal gesproken, zowel een Pagani als een Koenigsegg op 1 dag tegenkomt is vrij...
Eergisteren kwam hier een bericht voorbij over de grootste en meest exclusieve supercar meeting...
Een Pagani Zonda R, Bugatti Veyron SuperSport, Tramontana, Gumpert, Aston Martin One-77 en Koenig...
De lucky bastards van Autocar kregen van Pagani de mogelijkheid om met een van de vijf Cinque Roa...
Voor de allerlekkerste sandwiches ga je naar Londen. Denk dan niet aan de Chicken & Bacon Ran...
Een paar renderings van een autootje waarvan er maar één gebouwd wordt, is dat d...
Oh ja, en hij doet ook even een sprintje tegen een Veyron. Jaja, we weten het nu wel. Er rijde...
"I've basically commissioned Pagani to build me a special one-off that's going to be calle...
De Britse hoofdstad is de laatste tijd een aantal keer voorbij gekomen. Mede mogelijk gemaakt doo...
Ook Genève is overspoeld met groen. Zelfs Ferrari kan de dans niet meer ontspringen en bou...
Ok, het is bij een dealer. Maar hoe vaak zie je een Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, Pagani Zo...
Jongens, hou eens op met dat gecrash van haast onbetaalbare en zeldzame superbolides. Dit trek...
Mijn god wat is het een geil apparaat. Volledig carbon, deels zwart, deels paars, 680 Cinque-p...
Donker, weinig verkeer en veel tunnels. De perfecte avond om met je Pagani Zonda Cinque een paar ...
"Oh, uw auto kost minder dan 1 miljoen? Parkeer hem dan even achteraan graag." Het ...
In Brazilië is het goed toeven als je bovenmodaal verdient. Supercars kosten er een flinke s...
Een Bugatti Veyron van Lego met werkende elektro-spoiler en zeventraps versnellingsbakje is we...
Nog even over die onwaarschijnlijke Zonda-crash van laatst. Het akkefietje waarbij de bestuurd...
Verkeersveiligheid vergroten met snelheidsbeperkingen? Echt niet! Dodelijke ongelukken voorkom je...
De crisis is voorbij, bonussen mogen weer of je hebt net je bedrijfje weten te verkopen. Waar moe...
De gamerts onder jullie kunnen je lol op deze dagen: niet alleen ligt over vijf dagen dan ein-de-...
We hadden de Zonda Uno & Zonda HH al en onlangs werd er wéér een one-of o...
In aanloop naar de onthulling van de racegame Need For Speed: Hot Pursuit (18 november in Nede...
Als men beweert dat filmposters van komediehorror Sint al zwaar ongeschikt zijn voor tere kinde...
Ga er maar even voor zitten. In de onderstaande video's ga je onder andere genieten van de volgen...