
Op Road America in Wisconsin rijden af en toe wel eens een paar klassieke muscle cars rond. Afgelopen zomer bijvoorbeeld, tijdens de Kohler International Challenge. Zie hier een paar indrukken van Group 6, misschien wel de mooist klinkende raceklasse die er bestaat.
Kijkend en luisterend naar deze video’s, waarin de veertig jaar oude Camaro’s, Mustangs en Cobra’s langsstuiven met hun dure banden gierend over het asfalt en hun gietijzeren motoren op duizenden huilende toeren, weet je plots weer waarom je zo gek op auto’s bent. Bestaat er iets mooiers? (via straightline)
In-car beelden van een 1966 Mustang Shelby GT350:
US muscle power!!!
Mijn God wat heeft die Shelby een mooi geluid
ik snap die amerikanen niet. ze doen aan dit soort(prachtige) sporten en dan wil er 1 of andere mafketel een hummer paardenwagen maken. alsof ze die dan dagelijks gaan gebruiken
mooie geluiden komen er uit die dingen, maar wat een stoethaspel in die rode auto in het 4de filmpje. ego
vanavond is het op eurosport 2 de laatste uren van de 24h daytona, daar doen een paar camaro’s mee
Briljante voertuigen inderdaad. Maar moet zeggen dat het niveau van de Shelby Gt350 bestuurder niet erg hoogstaand is. Als je zo rijdt, gan dan een puzzelrit rijden en geen race.
Jah dat is het leuke werk
Nog betere races waren alleen tijdens de BTCC begin jaren ’70

Als je dit mooi vindt dan is dit een heerlijke film om te gaan kijken;
Love The Beast
Met Eric Bana, Jay Leno, Jeremy Clarkson en Dr. Phil (laatsgenoemde komt bijna oprecht over in deze film).
Hieronder de trailer:
Niet alleen maar US muscle. Er rijdt ook 1 duitser tussen. Kijk maar op het 2e filmpje bij 12 seconden. Er rijdt een 911 tussen
Wat een heerlijke sport is het toch!
De mooiste sport die er is
ik luister liever naar ferrari V8e, die klinken wat hoger, dat vind ik toch mooier dan dit lage geluid..
Wat een schitterend geluid komt daar uit! Maar wat een balans(not) en wat een een remmen(not) ziet hem bij moeten sturen in de bochten:P En echt ballen heeft die coureur ook niet…:S Maar toch mooi om te zien zo spartaans als het is om in zo’n klassieker te racen:)
@Ruben Baeten:” weet je plots weer waarom je zo gek op auto’s bent. Bestaat er iets mooiers? ”
Herstel:” weet je plots weer waarom je zo gek op USA
cars bent. Bestaat er een mooier geluid als een USA V8? “
@ Rob USA
Ja ik ken zelfs 4 cilinders die mooier klinken.
@Aquios,
oh, heb je de Porsche 914-6 en de Ferrari 356 GTB4 Daytona ook niet gezien dan?
Ballen? Puzzelrit?
Het is een fraaie klassieker, man. Daar ga je toch niet onverantwoorde risico’s mee nemen? Hij trapt genoeg door, die gozer hoeft zn 350 niet over het asfalt te jagen alsof z’n achternaam Hill is.
ik bedoelde uiteraard de 365 GTB4…
Mooie classic musclescars. Leuk om aan te horen, die V8′en.. Als je 1 km afstand houdt tenminste. Te veel herrie naar mijn mening.
In de bochten en tijdens het remmen is het nog altijd een Amerikaan.
” weet je plots weer waarom je zo gek op USA
cars bent. Bestaat er een mooier geluid als een USA V8? ”
Ja, i.m.o. bestaat er idd een mooier V8 geluid. De 6.2 liter grote V8 uit de C63 AMG of de iets kleinere V8 iot de 430 Scuderia!
Ik hoef hopelijk niet uit te leggen waarom..
weet je als je met z.n auto voor het stoplicht sta , zitten ze allemaal te geilen en met hun duim omhoog , maar zodra ze in groepjes zijn , mag je het niet mooi vinden want misschien maken ze je wel uit voor patser of pooibakken liefhebber stel je voor hey .
pooierbakken moest het zijn
en een Jag D-type zag ik ook al
@Benz,
zelfs een Scania V8 doet het goed qua geluid! Of de V8 van een IS-F. Of de Aston Martin V8 Vantage.
@corvettez06: Wat bedoel je nou te zeggen?
Is hier iemand zwaar negatief over deze classic USA-cars? Nee, precies.. Hooguit een paar mensen die afgeven op de rijkunsten van de Shelby GT350-driver.
Ik ben benieuwd naar je reactie.
holy fuck! zit te kijken op m’n iPod met m’n oortjes in, denk zet het geluid ff hard! schrik me de vinkentering
btw persoonlijk vind ik dit ook veel mooier dan hoogtoerig geschreeuw , dit heeft eeen soort ruwe ongepolijste melodie geweldig.
@AMG Powerrr: Een vrachtwagen vind ik per defenitie al niet mooi klinken, al ligt er een 28 liter V12 in van AMG..
Dan de V8 Vantage: Prachtige gentleman-sportwagen met een mooie indringende V8-sound. In mijn ogen mooier dan bijv. dit, al is dit niet echt met elkaar te vergelijken. Dit zijn musclecars welke volledig geprepareerd zijn voor het circuit..
Oh man, wat gaaf! Vind wel dat hij vroeg remt voor de bochten, maar de remmen onder zo’n zijn nou ook niet echt de beste, zelfs voor die tijd niet
De man in die Ferrari Daytona rijdt trouwens echt als een druif…
Mooi US muscle motorgeluiden!
Love The Beast <- Ga ik zeker downloaden.
@petervd3:
Zeker doen, er zijn hele goede torrents beschikbaar!
Als je aan je eigen auto sleutelt is dit een heerlijk herkenbare film. Zelfs mijn vriendin vond hem leuk om te kijken. Ze begreep daarna eindelijk mijn passie voor mijn Caterham
Road America is in FM3 zeker een leuk circuit om op de rijden (er zitten van die mooie ruime bochten in
).
@Benz,
ik vind eigenlijk van wel! De V8 van een Cayenne GTS is ook mooi! Laatst nog 1 weg horen brullen bij mij in het dorp:D
@Benz..: De oude varianten van de (tweetakt) Detroit Diesel klinken wél behoorlijk leuk:
Overigens wil je daar niet de hele dag boven zitten zonder gehoorbescherming…
@Aselu: Lekker geluidje! En een blauw wolkje
.
@amgpower
Hm nee die heb ik toch echt over het hoofd gezien. Schandalig. Ik ga voor straf het filmpje nog maar een keer kijken
@ Ruben Baeten:
Had van jou toch meer verwacht. Ik durf te wedden dat er minstens een aantal (Cobra bijvoorbeeld) met een aluminium blok….
@ Killioq: inderdaad, dit soort pipo’s zorgen ervoor dat de echte liefhebbers het circuit niet meer op durven… zijn rijstijl is absoluut niet goed te keuren tijdens zo’n race.
@ 8C Competizione: ik vind dat de piloot van de 350 toch wel een stukje kan rijden hoor. Deze auto’s rijden niet zoals moderne auto’s. En dan hebben we het nog niet eens over de historische waarde. Dit meegenomen vind ik dat hij er toch een stevig tempo op nahoudt. Over ballen gesproken trouwens, wat vind je dan van zijn inhaalmaneouvre op de Ferrari?
@BennyB:
historische waarde.. ik zie liever een mustang op een cirquit racen dan ergens in een garage staan stof verzamelen,
en met een moderne ophanging, remschijven en servo kan je een moderne wagen met gemak bijhouden hoor
Die tweetakt diesel truck
Mooie sound hoor op de filmpjes, ook heerlijk die oude 911 te zien en te horen!
@Aselu: Smaken verschillen..
De EERSTE seconde dat ik het filmpje opende wist ik niet hoe snel mijn geluid harder moest! WOW! Prachtige filmpjes;)
Mooi geluid maar tegenvallende remmen, zelfs bij hard doorremmen!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Zowel de originele GT40 als de GT zijn indrukwekkende supercars... en wij m...
Hier de foto's van Antwerp Classic saloon 2006. Het thema was Ferrari.
wil wel, klinkt wel, porno
was vergeten scherp te stellen maar het gaat om het geluid
September vorig jaar in de Achterhoek. Zaten prachtige Mustangs bij! Meer i...
Ford Mustang
Deel twee met meer lekkers uit het Achterhoekse Braamt. Voorlopig ook mijn ...
Dit jaar weer bij de Spa Summer Classics geweest. Ben wel een liefhebber va...
Deze auto stond bij ons voor het bedrijf.Nog nooit in het echt gezien, zag ...
Oegstgeest
Ford S-Max 2.0 16v 107kw.
Koop nu voor slechts 17.950,00
Oldtimer races zijn gaaf. Racen met Corvette's, Shelby Cobra's en Mustang's (Shelby) al helemaal....
Als gezegd, onze fotoschieters waren in Essen ook nog even het Amerikaanse hoekje ingedoken. Beha...
De afgelopen jaren hebben we niet alleen de revival van bijvoorbeeld de MINI en Fiat 500 gehad,...
Wij blijven jullie op de hoogte huiden met de snelste en spectaculairste beelden van de Gumball...
Ford heeft even de 2011 Shelby GT500 Mustang uitgelaten op de Virginia International Raceway. ...
De tijd dat Amerikanen weinig specifiek vermogen leverden ligt toch echt achter ons. Hier nog een...
Zin om de wintermaanden aan een klassiekerprojectje te spenderen? Ford to te rescue. Na de car...
De aanstaande autoshow in Los Angeles wordt een fapfeestje voor pk-adepten met een serieuze For...
Soms kunnen klassiekers gewoon onmogelijk in de vergetelheid raken. Zo ook de eerste generatie...
Dare I say it? Is dit meer porno dan Eleanor? Plaatjes kijken van bijzondere auto's is mooi. P...
De Ford Mustang is geen verschijning die je elke dag ziet in Nederland. Alleen al daarom is het t...
Shelby is in autoland geen onbekende naam. Het tuninghuis heeft in zijn lange bestaan al talloze ...
De tijd dat je bij een bank zuurverdiende centen kon parkeren om er een dikke rente overheen t...
Deze custom made 1955 Ford T-Bird is een klassieker in een nieuw jasje, of beter gezegd, een nieu...
Alleen als ie ijs- en ijskoud is. Zullen we ons een beetje opwarmen met het heerlijke geluid van ...
Je auto vastbinden op rollen, het gas vol opentrekken en kijken hoe 'sterk' hij echt is. Dat is g...
Voor als een GT500 nét iets teveel van het goede is, dan biedt de GT350 uitkomst. Minde...
Je zou bijna zeggen dat fabrikanten niet van ophouden weten als het gaat om het produceren van ge...
Waar houdt het op? Wanneer bereiken firma's als Shelby de pk-limiet? De Super Snake had immers ...
En als we het over rocksterren hebben, dan hebben we het over OUDE rocksterren en OUDE auto's. ...
Gepersonaliseerde kentekens, wanneer komt het daar nu eindelijk eens van? Het levert zulke leuke ...
Shelby heeft de supercharger van de Shelby GT350 afgesloopt. Daarmee zakt niet alleen het vermoge...
Voor deze auto lijkt de term “American Muscle” te zijn uitgevonden. Want sterk dat is ie. [ E...
De Duitsers van GeigerCars hebben een voorliefde voor Amerikaans spul, dat is duidelijk. Het kon ...
Aangezien de reguliere Mustang en Mustang GT een nieuwe motor hebben gekregen, kon het topmodel n...