Ferrari 599XX wordt uitgelaten op het circuit [Video]

Gepost op 03-02-2010 om 22:55 door in Ferrari | 31 Reacties »

Ferrari 599XX doet waarvoor het gemaakt is

Want daar hoort dit trackmonster thuis.

We zagen ‘m hier en daar al eens vorbij komen op wat beursvloertjes, maar dat ‘ie werkelijk zo goed is op het circuit moesten we maar op de blauwe ogen van de Ferrarimensen geloven. Tot nu. Want de eerste officiële beelden van de hardcore-599 zijn door Ferrari vrijgegeven. Op het circuit in Valencia is het personeel van Ferrari onder leiding van testmajoor Felipe Massa druk bezig met testdingen. Want als er één supercar is waarbij zoveel gefinetuned kan worden dan is het wel de 599XX met zijn heerlijke V12. VROOAAAM!

Ferrari 599XX met Massa

31 REACTIES

blijft een gek ding

stomme muziek mocht wat mij betreft wel uit!

hij kan net over zen stuur zien :D

Waarom snapt Ferrari niet dat ik het zonder achtergrond muziek wil horen….

Ik ben het eens met RSA en jemesh wat betreft het geluid

Zo, heb ik ook weer eens een nieuwe wallpaper, wat een bloedjegeile masjien zeg!

Ja echt zeg, die muziek had van mij niet gehoeven, hoor veel liever de motor!

waaaaaw geef mij maar die blauwe…wat een ongelofelijk beest..

Blijft een gave racebak!

Nog meer hardcore dan de FXX…

De GTO van 2010!!!

haha Massa kan niet eens over de motorkap heenkijken:P

Ik blijf die gekke spoilertjes aan de zijkant echt sub zero zo cool vinden! Jammer dat ik niet zo veel zwart zie als bij de 599XX van de beursvloer. Maar wat een KLOTE filmpje! Ik wil geen muziek, ik wil het pure geluid van de XX horen!!

ik wil het geluid horen!!
geen muziek uit de lift…

@Hendrik:

Ook goed ?

Aardig gek karretje!!

robert--123 [ reply ]
04-02-2010 om 7:08

Sterker nog, je moet wel want hij mág de straat niet eens op.

het is wel jammer dat hij met de -xx bumperkit zo verschrikkelijk verbaasd de wereld in kijkt, alsof de auto het zelf ook nog niet echt kan geloven..

niemand opgevallen?

Vincenzo [ reply ]
04-02-2010 om 9:12

toch mag je het geloven bakker….en waar zijn de andere merken nou? Bij wie krijg je zo’n race ervaring?

lijkt me toch aardig vergelijkbaar..

nou deze auto is echt geniaan!! alleen jammer dat ie niet voor op de openbare weg is. zou het overegens wel proberen smeris kan je toch niet bijhouden.

@paulusrx7:

nee, maar een spijkermat wel, en een helicopter ook wel,
vaker rond 18.30 uur naar RTL7 zappen..

De Eindbaas [ reply ]
04-02-2010 om 9:42

AAAAH Nice ik denk dat ik mij 599xx zo ff in FORZA 3 ga gummen op de NUR….hehehe SUbWoofers aan en gaaaaaan!!!

Totaal oninteressant bericht…lelijk verklede auto’s, superdepuperteringmuziek en té kleine mannetjes die slechts één ding kunnen…

f348koenig [ reply ]
04-02-2010 om 15:48

599xx = men’s wet dream, achtergrondmuziek = sick. Zelfde geldt voor veel te luide commentaar bij F1-uitzendingen bij RTL-7. Doe dat commentaargeluid zo zacht als mogelijk en het f1-geluid as loud as possible. Ik genoot het meeste toen in Interlagos het commentaargeluid van die Evert te Napel van de F1 helemaal uitviel.

PeugeotGTI [ reply ]
04-02-2010 om 17:21

Beetje gay filmpje maar wat een BRUTE bak :shock:

wat een monster , wel spijtig vn de achtergrond

klein mannetje op die laatste foto, komt niet boven het dashboard uit haha

Wat een dik ding zal leuk zijn als ze een race gingen doen tussen de enzo FXX en deze 599XX ben benieuwd wie er sneller is op een circuit.

Please, stop die muziek en laat de V12 brullen!

HANG LOOSE! Yeah

Steve Sutcliffe van AutoCar mocht er even mee het circuit op….. Ook leuk om te kijken en luisteren.

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!