
En wat hebben ze ‘em mooi gemaakt…
Naast Hofele zal ook Abt een eigen interpretatie van de nieuwe A8 in Geneve tonen (AS8). Hofele is echter de eerste die wat informatie vrijgeeft over de opgewaardeerde A8. De 4.2l V8 FSI krijgt 400 pk en 475 Nm, daarmee gaat ie in 5,3 seconden van 0 – 100 km/u. De 4.2l V8 TDI krijgt 395 pk en 880 Nm, de acceleratie van 0 – 100 km/u kan in 5,2 seconden.
De “aerodynamic kit” bestaat uit:
Het onderdeel “technical tuning” bestaat uit:

Lol eerder is dit een A4
@Punk: Stiekem moet ik je gelijk geven..
seht sehr schön aus..
Kan er eindelijk een einde komen met de vergelijking tussen de A4 en de A8 hebben we volgens mij al tig keer gehoord en voorbij zien komen
@GLTSRY: Tjhaaa je hebt er altijd die jaloers zijn… Indd jammer dat ze het verschl niet kunnen zien, willen zulke figuren wel serieus genomen worden?
@Joske: vertel eens.. hoe kan iemand in vredesnaam jaloers zijn op een auto? Jaloers zijn op de auto van iemand anders snap ik nog wel maar op een auto zelf? En waarom is iemand aut. jaloers als iemand de A8 teveel op een A4 vind lijken?
Echt een sHOFELE Audi..
Uitlaten aan de voorzijde tegenwoordig?
395pk uit een 4.2 diesel
@bakpau: Valt nogal mee… heb zelf een Range 3.6l die 292 pk levert
4.2l v8 en ‘maar’ 400 pk vind ik eigenlijk wat tegenvallen. Daarnaast denk ik niet dat ik ooit een audi zou kopen, al helemaal deze niet.
mm, niet echt dat voor a8
Die voorbumper is nog geslaagd.. , maar die velgen en die luchtopening aan die zijkant past er niet bij…
Lelijke sideskirts..
Ziet er niet slecht uit eigenlijk. Voor een getunede luxekar.
Hij heeft iets Chrysler achtigs.
Pfff… Gaaaap! Al geef je een aap een gouden ring…
@Mr.V8:
idd…
Mooie uitlaten aan de voorkant.
Niet mijn smaak. Ik blijf erbij dat de vorige A8 toch een stuk meer sportiviteit in zich had dan deze. Ik kan er niet omheen dat ik het een bompa-auto vind nu. In deze versie eentje voor Bompa Willy.
Die Audi a8 die jullie laatste testen vond ik echt prachtig maar dit Is gewoon helemaal niks.
Dat kan toch veel beter? hoe doen ze dat toch steeds weer zo lelijk. is het nou zo moeilijk of hebben ze totaal geen smaak
Doe mij de S8 bj. 2000 maar, lekker laag en lang. Dit lijkt nergens naar.
OT: Ziet er wel goed te peren uit.. maar geef me toch liever het originele
Lekker strak , ziet er goed uit
Als er geen A8 boven zou staan zou ik het gewoon een A4 noemen..
Is veel te opzichtig!
Persoonlijk vind ik deze koplampen een stuk beter staan dan de standaard lampen.
nou prachtig heur…
Dit is toch een A5?, onee ik zag die achterdeuren niet, dus het is een a4. Best wel geinig getuned.
Lol,er staat a8 boven..
Haha diesel is sneller als de benzine, alleen 0,1 sec met 400NM meer, 880nm is wel kittig trouwens
Een Audi met ‘kieuwen’….alleen blijft het zwemmen met zulke auto’s op de autoweg…;-)
@ na3na3: het is een A5 Sportback…
Zoals hoe die inlaten in de bumper zijn gemaakt zou ik ze bij Audi zélf alleen op concepts verwachten. Best jammer, die twee inlaatjes zien er nice uit.
dat ze zo’n ding opvallend kunnen maken(foute manier)
De A8 is groot geworden door topkwaliteit te bieden in een ingetogen auto…
Need I say more?
Dat deze paupers het woord ‘discreet’ in hun persbericht durven gebruiken is gewoon een schande!!
Uitlanten aan de voorkant
@Fiat Coupe: http://www.autojunk.nl/2010/02/audi-s8-222 deze?
Om serieus genomen te worden hoef ik alleen maar wat smakelijke mannen te bellen..
i like it.
Zie het verschil tussen 4.2l v8 benzine en diesel rofl, 5 pk en 400+ NM verschil. Waarom rijd je nog benzine?
@ NovaStar
De diesel heeft natuurlijk een turbo, de benzine niet. Schroef maar eens een turbo op die 4.2 V8 FSI, dan zul je wel wat meer newtonmetertjes krijgen, en blaas je die TDI er waarschijnlijk dik uit…
Gaaaf
never tune an A8!
Kots!!!!!
Ben normaal niet voor Audi, maar moet zeggen dat ze dit toch wel mooi hebben gemaakt.Zeker de voorzijde vind ik geslaagd,
alleen die roostertjes aan de zijkanten hadden niet gemoeten.
Supermooi
Wie heeft die lexus uitlaten op de neus geplakt?
Wat een stelletje zielenpoten hier. Reacties als “Wat weinig, 400pk uit een diesel” of “Die ga ik dus niet kopen”… alsof je dat zou kunnen als je het wilde! Get a life. Eerst je scootercertificaat halen, dan sparen voor een golfje met 75pk, en dan nog steeds je mond houden! Next!
OnT: Schitterend!! Veel beter dan het origineel, minus de velgen en de luchtsleuven aan de zijkant. Als je die wegdenkt en er originele S8 velgen onder doet, mag dit van mij de nieuwe S8 worden. Was ik in de markt, ging ik hier serieus op in
Op de velgen na ziet dit er echt super uit!
de voor bumper lijkt wel of er 2 grote uitlaten zitten zo bij de onderkant
Schitterende auto supper mooi.
en voor alle blinden hiero dit is geen a4 en hou ss op om audi te vernederen jammer he dat je daar geen geld voor hebt.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Jaja ik weet het, geen goede kwaliteit. Maar toch wou ik hem erop zetten. H...
Gezien in Essen afgelopen keer.
paar auto's @ gala van mijn school
Staat niet mis zo, een auto in chroom..
Lekker geluidje!
Echt wel prachtige wagen.. Eigenaar liet me weten dat er maar 2 rondrijden...
Smaakvol optisch versterkte A8.
Wat een bodykit! Verschikkelijk
JMS Bodykit voor de Audi A8 D2..
Prachtige audi A8 met een heerlijke 4.2 V8 TDI welke, dankzij een ABT kuur,...
Audi A8 3.0TDI Quattro Pro line+ -15% NIEUW.
Koop nu voor slechts 104.950,00
Audi A8.
Koop nu voor slechts 103.265,00
Audi A8.
Koop nu voor slechts 102.829,00
Audi A8 4,2 TDI DPF quattro Tiptronic.
Koop nu voor slechts 102.066,00
Audi A8 4,2 TDI DPF quattro Tiptronic.
Koop nu voor slechts 101.872,00
Als Audi A8-koper heb je op dieselgebied de keuze tussen de 3,0 liter V6 en de 4,2 liter TDI. De ...
Officieel hebben we nog nooit iets gehoord van deze kit, maar een attente lezer stuurde ons foto'...
V8 diesels, ze bestaan nog steeds. Niet alleen in dikke Land Cruisers, maar ook gewoon in Audi's ...
Het lijkt wel alsof de tuninghuizen met weemoed aan de slag gaan met 'oude' Audi-modellen die nog...
Speciaal voor degenen die niet in een S8 gezien willen worden. Of juist wel. De wrapkoningen...
Vossen, voorziener van vette velgen, heeft weer eens een auto op een van zijn royaal bemeten lich...
Een tweedehands A8 opleuken doe je zo... We herkennen Audi modellen dankzij de steeds groter ...
Zou het kunnen dat als je alle spannende, sportieve, grote, kleine, dure en goedkope auto's gehad...
Na Hofele is ABT de tweede tuner die zich vergrijpt aan de nieuwe Audi A8. De looks hebben ze nog...
Het Duitse ABT zal op de autoshow van Genève een flink aantal nieuwe creaties tonen. D...
Hofele vond het nodig om twee auto's samen te voegen die echt niet samen gaan, gewoon omdat het k...
De vorige generatie A8 is een prachtige tijdloze limousine. Toch vond RDX RACEDESIGN het nodig om...
Audi heeft er jaren over gedaan om de A8 te ontwikkelen. Toch zijn er altijd weer wijsneuzen die ...
ABT kietelt de motoren van de A8, zoals van deze ABT AS8-R. Met de tupperware waren ze bij die ve...
Da's een hele mond vol. Maar het zal je duidelijk zijn dat het hier gaat om een Audi A4 B7 die is...
Daar zul je ze al hebben, de heren en dames van ABT. Want als er een nieuw smaakje van Audi op ...
Aangezien Audi de RS4 alleen nog als Avant gaat uitvoeren, zal de S4 in de sedanvorm het krachtig...
Ben je ook zo uitgekeken op het standaard uiterlijk van de A7? Na Abt, MTM en Senner heeft nu...
Is Lancia zo premium of Audi zo gewoon? Feit is dat bovenstaande pookjes van beide merken afkomst...
340 pk en 450 Nm uit een 2.5 TFSI zijn leuk, maar waarom zou je het turboblokje niet nog wat verd...
Zoals reeds voorspeld: chroom-met-een-kleurtje wordt de nieuwe trend onder nieuw geld. De Russ...
De Q7: het was Audi's eerste en tevens grootste SUV. Met zijn buitenmaten van 5089 mm x 1983 mm x...
Die ontzettend dikke nineties. Een overschot aan olie, zeer soepele milieuwetgeving en er was alt...
Na drie delen vol met voetballers, acteurs, zangers en weet ik veel wat voor andere mensen die he...
Nu te koop voor iets minder dan een ton in euro's. De voormalige dienstwagen van Admiraal van ...